kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > ZDROWIE > Sylwetka
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #31  
Stary 21-12-2017, 15:07
Olinexa Olinexa is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2017
Posty: 1 227
Domyślnie

Moim zdaniem warto stosować różne suplementy diety . Nie ze wszystkim nasz organizm może sobie poradzić dlatego takie https://onlyforwomen.pl/glowna/16-pr...offi-500g.html proteiny czy spalacze bardzo potrafią pomóc. Oczywiście wszystko trzeba połączyć z odpowiednią dietą i aktywnością fizyczną.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #32  
Stary 30-12-2017, 20:34
Yagna Yagna is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2015
Posty: 235
Domyślnie

Olejek konopny pomoże schudnąć, a jednocześnie wzmocni organizm.Ten jest bardzo dobry https://cbdcentral.pl/pl/p/Olejek-ko...7-10-ml-BIO/75
Odpowiedź z Cytowaniem
  #33  
Stary 19-12-2018, 11:39
Wiktoria P Wiktoria P is offline
Member
 
Zarejestrowany: Dec 2018
Posty: 48
Domyślnie

Stosowałam już różne diety ale mam problem ze schudnieciem. Postanowiłam zrobić zabieg liposukcji na brzuch i boczki. Po zabiegu są już widoczne efekty ale całkowite po paru tygodniach. Zabieg jest robiony pod znieczuleniem miejscowym. Znalazłam bardzo fajną klinike gdzie robiono mi zabieg Gallena w Bielsko Białej, bardzo dobrych mają tam specjalistów
Odpowiedź z Cytowaniem
  #34  
Stary 19-12-2018, 14:29
omotko9 omotko9 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2018
Posty: 4
Domyślnie

odchudzać sie trzeba z glowa aby nie bylo efektów jojo
Odpowiedź z Cytowaniem
  #35  
Stary 29-12-2018, 11:42
Samje34 Samje34 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2018
Posty: 1
Domyślnie

Jak długo trwa rekonwalescencja po liposukcji?

__

koło ratunkowe
Odpowiedź z Cytowaniem
  #36  
Stary 29-12-2018, 12:37
grune grune is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2018
Posty: 4
Domyślnie

Według mnie warto jest korzystać z różnych sposobów odchudzania, jasne, że dobra dieta i ćwiczenia są najważniejsze ale warto jest też korzystać z nowych technologi. Na http://revision.com.pl/odchudzanie/endermologia/ ostatnio widziałem ciekawą ofertę z tym związaną, może ktoś z was będzie zainteresowany i się przekona
Odpowiedź z Cytowaniem
  #37  
Stary 10-07-2021, 14:11
MajaU MajaU is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2018
Posty: 1 120
Domyślnie

Akurat jeżeli chodzi o zdrowy i skuteczny Catering Warszawa to polecam sprawdzić ofertę przygotowaną przez Mój Catering u których wybrałam sobie dietę optymalną na której czuję się świetnie. Bogaty skład, świeżość produktów i jednocześnie zawsze terminowe dostawy prosto pod drzwi. Tego szukałam i zdecydowanie się nie zawiodłam
Odpowiedź z Cytowaniem
  #38  
Stary 12-07-2021, 14:55
mozajka mozajka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2016
Posty: 1 152
Domyślnie

Nadwaga pojawia nam się z powodu nieprawidłowego odżywiania. Więc by się jej pozbyć, należy zmienić w pierwszej kolejności nawyki żywieniowe i zacząć odżywiać się prawidłowo i zdrowo. Posiłki powinny być regularne i pełnowartościowe. Zgodne z naszym zapotrzebowaniem na wartości kaloryczne. Obecnie jest wiele cateringów, z których można skorzystać. A są one naprawdę fajne. Np. przelomwodżywianiu.pl ma dostępne kilka rodzajów diet. O różnej kaloryczności. Możemy dopasować dietę do naszych potrzeb i smaków. Dla osób, które nie lubią mięsa, jest zestaw wegetariański. Myślę, że bardzo ważne są też nawyki regularnych posiłków i aktywności fizycznej.

Ostatnio edytowane przez mozajka : 10-08-2021 o 11:28.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #39  
Stary 12-07-2021, 16:55
jarrod.lockman's Avatar
jarrod.lockman jarrod.lockman is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2021
Posty: 3
Domyślnie

Nie wiem, czy słyszeliście o treningu trx. Prosta konstrukcja sprawia, że pasy TRX wymagają w zasadzie dwóch elementów – czegoś do czego będziemy mogli je zamocować oraz własnej masy ciała. Ogromną zaletą w porównaniu do pierwszych taśm TRX jest to, że przy pomocy specjalnej wkładki możemy bez trudu przymocować pasy do drzwi bez ryzyka uszkodzenia ich. W plenerze z kolei wrócimy do sposobu mocowania z pierwszych wersji TRXów używając drążka, drabinki lub grubej gałęzi drzewa.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #40  
Stary 22-04-2022, 10:20
Wera Wera is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2018
Posty: 1 631
Domyślnie

Zdecydowanie warto wybrać dobrą i sprawdzoną klinikę medycyny estetycznej w której zabieg zostanie wykonany bezpiecznie i co najważniejsze z zadowalającym efektem końcowym. Ja akurat w tym zakresie korzystałam z pomocy Dermedik https://dermedik.pl/zabiegi-na-cialo/ i śmiało mogę ich polecić. Przede wszystkim duża wiedza i profesjonalne podejście do potrzeb klienta. Mam nadzieję, że wszystko pójdzie pomyślnie!
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 06:41.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.