kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > RODZINA > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #61  
Stary 13-04-2022, 13:05
Tomilawa Tomilawa is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2015
Posty: 431
Domyślnie

Do skompletowania całej wyprawki potrzebne jest mnóstwo różnych produktów. Wydaje mi się, że większość z nich można znaleźć w sklepie https://activebaby.pl/ czyli tekstylia i różne akcesoria czy zabawki.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #62  
Stary 13-04-2022, 20:30
bomb42 bomb42 is offline
Member
 
Zarejestrowany: Aug 2021
Posty: 59
Domyślnie

Oczywiście najważniejszy jest wózek i moim zdaniem warto zdecydować się na EasyGO Optimo Air. Sama właśnie jego kupiłam i mimo atrakcyjnej ceny ma do zaoferowania naprawdę wiele. A najważniejsza jest jego wygoda i bezpieczeństwo.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #63  
Stary 24-04-2022, 20:24
Amela22 Amela22 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2019
Posty: 276
Domyślnie

Ja kompletowanie wyprawki zaczęłam od mniejszych rzeczy jak ręczniczki, kocyki czy rogal do karmienia. Fajne produkty znalazłam na Ceba baby. Duży wybór, przystępne ceny no i jakościowo rzeczy są super
Odpowiedź z Cytowaniem
  #64  
Stary 06-05-2022, 09:54
mela85 mela85 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2019
Posty: 154
Domyślnie

Ja dużo rzeczy kompletowałam przez internet i z polecenia koleżanki kupowałam dużo rzeczy z Ceba baby, fajne rzeczy , cenowo ok , jakość super.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #65  
Stary 24-05-2022, 11:27
mczay mczay is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2017
Posty: 1 815
Domyślnie

Czy mieliście w wyprawce dla Waszego malucha szumisia? Moja żona bardzo upiera się przy zakupie, bo wszystkie dzieci jej koleżanek mają szumisie. Moim zdaniem, jeśli faktycznie szum ma takie kojące właściwości to jestem jak najbardziej za zakupem, ale chciałbym poznać więcej opinii. Myśleliśmy nad zakupem tego https://whisbear.com/pl/blog/ladnebe...kl-mloda-mame/
Odpowiedź z Cytowaniem
  #66  
Stary 24-05-2022, 13:35
Ewelaa213 Ewelaa213 is offline
Member
 
Zarejestrowany: Mar 2022
Posty: 71
Domyślnie

Ja do pokoju mojego dzidziusia zamówiłam też kosz na pieluchy wielorazowe I jak dla mnie to najlepszy wybór. Mam gdzie od razu wyrzucić śmieci a nie odkładam je na bok. Bardzo wygodnie zmienia się worek a on pomieści az 25 pieluch. Polecam wam zakupic równiez ich produkt
Odpowiedź z Cytowaniem
  #67  
Stary 26-05-2022, 16:49
matylda91 matylda91 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2019
Posty: 324
Domyślnie

Cytat:
Napisał kate444
Witam przyszłe mamy! Moje pytanie brzmi - gdzie kompletowałyście swoją wyprawkę dla dziecka i dla siebie? Szczerze powiedziawszy trochę się ociągałam z tym tematem, a poród coraz bliżej. Moja przyjaciółka poleciła mi sklep formommy.pl. Czy korzystałyście z niego? Jest tam wszystko, co potrzebne dla mamy i dziecka, więc byłaby to świetna opcja.

Nie zwracałam uwagę na sklep, ale na marki. U mnie bardzo dobrze sprawdziła się marka Sofija. Jeśli ktoś szuka fajnych ubranek, śpiworków czy innych akcesoriów to mega polecam
Odpowiedź z Cytowaniem
  #68  
Stary 07-06-2022, 19:25
lorcia lorcia is offline
Member
 
Zarejestrowany: Jun 2021
Posty: 62
Domyślnie

Ja większość na https://tulisie.pl/ zamawiałam, w jednym miejscu masz to, co niezbędne i z pewnością ułatwi Tobie i maluszkowi pierwsze miesiące wspólnego życia
__________________
prawo zus
Odpowiedź z Cytowaniem
  #69  
Stary 08-06-2022, 12:21
jozefina15 jozefina15 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2021
Posty: 110
Domyślnie

Pamiętaj też o zakupie mleka modyfikowanego. My stosujemy Bebilon z Pronutra Advance i jesteśmy bardzo zadowoleni. Zawiera niezbędne witaminy, może być też stosowane jako uzupełnienie karmienia piersią jeśli zachodzi potrzeba dokarmiania dziecka. Kupujemy je w aptekach sieci DOZ.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #70  
Stary 10-06-2022, 22:02
Oliwkaaa Oliwkaaa is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2017
Posty: 351
Domyślnie

Ja ostatnio zamawiałam sobie kocyki, ręczniczki i poduszkę do karmienia z Ceba i rzeczy jakościowo są super Widać, że starannie uszyte, z przyjemnego i miękkiego materiału. Ładny deisgn i dużo wzorów do wyboru. Mam nadzieję, że rzeczy nam dobrze posłużą
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 12:07.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.