kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > ZDROWIE > Sylwetka
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #131  
Stary 18-10-2016, 14:19
Drakhtul Drakhtul is offline
Member
 
Zarejestrowany: Dec 2015
Posty: 36
Domyślnie

Zdecyodwanie to i to ale na poczatku wystarczy chociazby minimalny ruch, jakis rower czy spacer. Za duzo czasu przed komputerem, a brzuszedk rosnie.
__________________
nie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #132  
Stary 19-10-2016, 12:01
lina lina is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2016
Posty: 6
Domyślnie

Ja trzymałam dietę, ale nie jakąś drastyczną tylko zdrową po prostu i jeździłam na rowerku stacjonarnym 1h 15 min 5 razy w tygodniu i czasami tabate. W ciągu 1,5 miesiąca zrzuciłam 6-7kg
__________________
Problem ze stopami? Znajdź gabinet podologiczny na Podolodzy.pl
Odpowiedź z Cytowaniem
  #133  
Stary 25-10-2016, 12:05
iola iola is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2016
Posty: 898
Domyślnie

Jest dużo rozmaitych diet odchudzających (wystarczy spojrzeć na te wymienione tutaj: http://maxmag.pl/dieta-odchudzajaca-typy-diet - a i to jeszcze przecież nie wszystkie). Ale nie wiem, czy którakolwiek z nich przyniesie dobre rezultaty, jeśli będziemy tylko siedzieć w fotelu. Moim zdaniem ruch jest niezbędny. Dlatego nie uznaję wyboru "dieta czy ruch", bo trzeba właśnie łączyć jedno z drugim.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #134  
Stary 24-11-2016, 14:25
anghasz anghasz is offline
Member
 
Zarejestrowany: Oct 2016
Posty: 38
Domyślnie

połączenie diety i ruchy chyba jets najlepsze. W moim przypadku ruch
Odpowiedź z Cytowaniem
  #135  
Stary 24-11-2016, 22:28
Tomilawa Tomilawa is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2015
Posty: 431
Domyślnie

W moim przypadku dieta niewiele pomaga. Mam tak kiepskie spalanie kalorii, że tylko ruch i to intensywny ratuje mnie przed nadwagą. Nie miałam większej motywacji do trenowania w domu, więc wybrałam siłownię saturn-fitness.pl która jest otwarta do późnych godzin, wiec zawsze zdążę na zajęcia.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #136  
Stary 25-11-2016, 10:55
Aganella Aganella is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2016
Posty: 5
Domyślnie

Najlepiej iśc do dietetyka, każdy organizm ma inne potrzeby, nie wiadomo co akurat na ciebie podziała
Odpowiedź z Cytowaniem
  #137  
Stary 25-11-2016, 17:40
Franczeska Franczeska is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2016
Posty: 435
Domyślnie

Dieta i ćwiczenia połączone ze sobą są najlepsze <3 Ja postawiłam na fitness i go pokochałam teraz nie wyobrażam sobie tygodnia bez przynajmniej dwóch dnia zajęć Najfajniejsze w nim jest to, że jednocześnie dba się o zdrowie jak i urodę. Same przeczytajcie dlaczego zajęcia fitness zbierają coraz więcej miłośniczek http://obk.pl/chcesz-zadbac-o-zdrowi...aw-na-fitness/ .
Odpowiedź z Cytowaniem
  #138  
Stary 28-11-2016, 17:20
Judyta3 Judyta3 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2016
Posty: 723
Domyślnie

Moim zdaniem i to i to. Oprócz tego warto nosić bieliznę korygującą. Jest miękka w dotyku , nie uciska a efekty następują stosunkowo szybko. Swoją zakupiłam tutaj http://orirose.pl/ z której jestem bardzo zadowolona. Polecam bo warto o siebie dbać
Odpowiedź z Cytowaniem
  #139  
Stary 30-11-2016, 10:25
marlenkaa marlenkaa is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2016
Posty: 730
Domyślnie

Są to według mnie nieodłączne elementy, ale co do diety, to słyszałam ostatnio o genodiet. Może ktoś kojarzy, bądź wykonywał takie badania? Na DF Medica można sporo o takich badaniach się dowiedzieć, ale z opinii wynika, że działają naprawdę skutecznie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #140  
Stary 01-12-2016, 17:00
lilka91 lilka91 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2015
Posty: 462
Domyślnie

Moim zdaniem to i to. Sama dieta nie wystarczy, przynajmniej u mnie. Jeśli chcesz mieć ładne ciało to ćwicz. Zmień też dietę. Zamiast zwykłego oleju używaj np oleju lnianego tłoczonego na zimno - https://olejowesmaki.pl/shop/product/lniany lub jakiegoś innego ale zdrowego. Zobaczysz jak twoje samopoczucie się szybko zmieni.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 09:38.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.