kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > ŻYCIE > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 21-10-2015, 19:14
niemojka's Avatar
niemojka niemojka is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2015
Posty: 7
Domyślnie Lotnisko i parking

Wreszcie wylatuję na urlop, już nie mogę się doczekać, żeby pożegnać chociaż na 2 tygodnie naszą polską jesień. Lecę z Modlina i prawdopodobnie będę musiała tam wynająć miejsce parkingowe. Tam gdzie mieszkam nie dojeżdżają pociągi, a szczerze mówiąc nie chce mi się tłuc autobusem do Warszawy, a potem jeszcze na lotnisko. Dlatego pojedziemy samochodem - we 4 osoby na pewno się to opłaca. Nie wiecie przypadkiem jakiego rzędu wydatkiem jest parking przy lotnisku? Jak już pisałam, chciałabym zostawić samochód na 14 dni.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 24-10-2015, 21:17
Voruna Voruna is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2015
Posty: 5
Domyślnie

Może sprawdź na Google Maps? Znajdź lokalizacje portu lotniczego Warszawa-Modlin i przeszukaj okolicę lotniska. Na mapach google pokazana jest lokalizacja niektórych firm, więc może firmy prowadzące parkingi strzeżone też są tam oznaczone. W ten sposób łatwo znajdziesz najbliżej położony parking. Ja osobiście tylko raz korzystałam z tego lotniska, ale brat mnie odwoził, więc nie musiałam wtedy korzystać z parkingu, żeby zostawić na nim swój samochód.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 28-10-2015, 18:07
femme.m femme.m is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2014
Posty: 2 170
Domyślnie

Niektóre biura podróży załatwiają takie parkingi przy lotniskach.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 29-10-2015, 20:27
monika_monkal81's Avatar
monika_monkal81 monika_monkal81 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2015
Posty: 5
Domyślnie

Przyznam szczerze, że na zagraniczne wakacje jeżdżę przynajmniej raz w roku, zawsze za pośrednictwem jakiegoś biura podróży zazwyczaj tui albo itaka i zawsze mamy parking gratis właśnie od biura podróży. Jeżeli wy nie dostaliście go w gratisie to moim zdaniem najlepeij zadzwonić na lotnisko i zapytać o cenę parkingu za 14 dni. Z tego co mi się przypomina na lotnisku w Katowicach za 7 dni znajomi płacili 80 zł, więc myślę że ceny są wszędzie zbliżone, nie wiem jednak czy za 14 dni będzie to 160 zł czy mniej.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 30-10-2015, 11:24
funri funri is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2014
Posty: 395
Domyślnie

To fajnie Mnie się jednak nie zawsze udaje
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 31-10-2015, 19:47
niemojka's Avatar
niemojka niemojka is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2015
Posty: 7
Domyślnie

Widzę że temat za bardzo wzięcia nie miał więc coś na własne kopyto znalazłem teraz tylko potrzebuje porady czy ktoś może korzystał z tego parkingu http://modlinparking.pl/lotnisko/ z tego co tu piszą i widzę że to konkretny parking gdzie można sobie zostawić na jakiś tam czas auto jest pod opieką za nie wielką cenę. Chyba się skuszę na ten parking maja również w cenie dowóz na terminal to fajna opcja a na dodatek 50 metrów od lotniska. Jeżeli ktoś coś wie więcej an temat tego parkingu to proszę o szczegóły.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 03-11-2015, 11:08
lilyan's Avatar
lilyan lilyan is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2015
Posty: 6
Domyślnie

Ten parking cieszy sie naprawdę sporym powodzeniem, bo często podróżując do Warszawy autobusem, który zajeżdża na lotnisko Modlin widziałam, że ten parking jest dość bardzo oblegany, więc chyba musi mieć powodzenie Darmowy dowóz do terminala to też duży plus, bo nie trzeba się ciągnąć z walizką i z tym całym bagażem na lotnisko po chodnikach. Jeżeli chodzi o cenę to taki parking kosztuje z tego co wiem około 20 zł za dobę, ale coraz częściej tego typu parkingi są monitorowane i strzeżone, więc bezpieczne, a przecież chyba o to tu w tym wszystkim chodzi..
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 04-11-2015, 13:51
klara922's Avatar
klara922 klara922 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2015
Posty: 6
Domyślnie

dokładnie dorzucam się do tych wypowiedzi co sugerują zapytanie się w biurze czy może nie oferują transferu na lotnisko szczególnie że jedzie Was cztery osoby. Parking w moim odczuciu powinien być przy lotnisku. To powinien być standard. Możecie jeszcze popytać znajomych czy Was nie podrzucą. Ale wtedy nie wiem czy koszty nie będą większe niż wynajęcie parkingu.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Stary 06-01-2016, 12:30
Emily Emily is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2014
Posty: 957
Domyślnie

Jeśli chodzi o Modlin to sobie zobacz stronę wypożyczalni samochodów http://www.fleetcorp.pl/, bo dużo osób przylatuje i wynajmuje samochód dlatego nie ma problemu z poruszaniem się, a ceny też bardzo niskie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Stary 21-01-2016, 19:11
belata's Avatar
belata belata is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2016
Posty: 6
Domyślnie

Akurat w Modlinie nie ma problemu z parkingiem. Nie jest on też jakoś specjalnie drogi. Po pierwsze dlatego, że jednak to nie centrum Warszawy i nie ma potrzeby zawyżać cen parkowania. Po drugie - z racji tego, że lotnisko jest oddalone od "cywilizacji", nie można tam bezpośrednio dojechać kolejką, a taksówka trochę kosztuje, to zarządca lotniska przygotował się, na to, że ludzie będą zostawiać samochody na parkingu. Byliśmy ostatnio z narzeczonym na dwudniowym wyjeździe do Budapesztu i samochód zostawiliśmy na http://modlinparking.pl/lotnisko/. Byliśmy bardzo zadowoleni, bo koszt parkingu wyszedł taniej niż taksówka.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 00:09.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.