kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > RODZINA > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 23-03-2018, 14:46
EwelinaPasz EwelinaPasz is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2018
Posty: 2
Domyślnie Pomoc notariusza

Witam
Mój ojciec ma już 80 lat i chciałby spisać testament, ale niestety nie jest już w stanie wstać z łóżka. Czy możecie polecić jakiegoś notariusza w okolicach Gdyni, mogącego przyjechać do domu, wytłumaczyć wszystko ojcu i pomóc spisać testament? Póki co ten wpadł mi w oko: http://www.kancelarianotarialna.gdynia.pl/ Będę wdzięczny, jeśli kogoś jeszcze polecicie.

Ostatnio edytowane przez EwelinaPasz : 27-03-2018 o 17:27.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 24-03-2018, 17:07
femme.m femme.m is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2014
Posty: 2 170
Domyślnie

Każdy notariusz może przyjechać do domu.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 25-05-2018, 13:47
jarolopez's Avatar
jarolopez Mężczyzna jarolopez is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: May 2018
Posty: 5
Domyślnie

Witam wszystkich bardzo serdecznie.
Czy dalibyście może radę polecić mi jakiegoś naprawdę dobrego i sprawdzongo notariusza działającego na terenie Katowic lub miejscowości okolicznych? Najlepiej, żeby to był ktoś naprawdę sprawdzony przez Was lub przez Waszych znajomych. Trzeba jasno przyznać, że w Internecie jest naprawdę całe mnóstwo różnego rodzaju ofert i ciężko przez to wszystko przebrnąć, żeby naprawdę dobrze wybrać... Czy jesteście więc w stanie mi coś sprawdzonego w tym obszarze tematycznym doradzić? Byłbym naprawdę bardzo, bardzo wdzięczny za jakieś sprawdzone kontakty do sprawdzonych notariuszy.

Ja popytałem też trochę swoich znajomych i dość często się zdarzało, że polecali tego notariusza http://iwonapniok.pl/ Szczególnie interesujący jest fakt, że w niektórych przypadkach można tam dokonywać czynności o dowolnych porach. Czy ktoś z Was również miał może styczność z tym notariuszem i jest w stanie coś o nim powiedzeć? Z góry wielkie dzięki za wszelkie porady i sugestie w tym obszarze tematycznym. Bedę wdzięczny.
__________________
Może wariat to po prostu członek jednoosobowej mniejszości.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 06-06-2018, 13:20
gornagranica gornagranica is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2018
Posty: 2
Domyślnie

jeżeli zależy Ci na świetnym notariuszu to może spójrz w stronę notariusz Warszawa Wola pomagali mi przy przeprowadzce (kupnie domu) i spadku.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 13-07-2018, 09:50
radosna radosna is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2018
Posty: 458
Domyślnie Notariusz

Mi również potrzebna jest pomoc notariusza, z Białegostoku. Jak wrzucam w wyszukiwarkę Notariusz Białystok http://notariuszbialystok.eu/ ta strona mi właśnie najczęściej wyskakuje. Co o nim powiecie?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 22-02-2019, 11:55
koko25 koko25 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2018
Posty: 1 510
Domyślnie

Jak potrzebujesz dobrej kancelarii notarialnej to polecam Ci skorzystać z usług firmy jaką jest http://www.kancelaria-notarialna.net/testament/ To bardzo dobra kancelaria notarialna w której załatwisz każde dokumenty. Warto będzie sie zainteresować.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 12-03-2019, 09:26
borbo borbo is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2017
Posty: 436
Domyślnie

Ja znalazłam kilka miesięcy temu dobrego notariusza, mianowicie Panią Karolinę Gajek w Kielcach pomogła mi bardzo w sprzedaży mieszkania, jak i w kupnie, jest naprawdę genialną i rzetelna osobą, no i ceny normalne a nie wygórowane
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 14-03-2019, 12:21
kizomba kizomba is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2018
Posty: 652
Domyślnie

Ile kosztuje taka usługa?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Stary 16-04-2019, 13:00
majkel12 Mężczyzna majkel12 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2019
Posty: 12
Domyślnie

Hej, ja korzystam z notariusz poznań. Korzystam bardzo często z usług Pani Agnieszki. Mamy już za sobą kilka spraw i zawsze każda przebiegała bardzo gładko. Polecam.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Stary 08-07-2019, 16:48
karolinaW karolinaW is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2019
Posty: 475
Domyślnie

Ja z kolei mogę doradzić tę kancelarię ze Zgierza http://www.jeziorscy.com.pl/ Bardzo profesjonalna firma plus dobra obsługa klienta a do tego nieprzesadzona taksa.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 10:03.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.