kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > ZDROWIE > Uroda
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #101  
Stary 12-12-2019, 16:30
Majka3008 Majka3008 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2017
Posty: 333
Domyślnie

Cytat:
Napisał AndziaL
Ja mam ogólnie wymagającą i wrażliwą cerę więc ciężko mi było znaleźć odpowiednie kosmetyki. Od jakiegoś czasu jednak używam tych z Novaclear i przyznam, że świetnie sobie radzą. Cerę mam odpowiednio nawilżoną, gładką i zadbaną. Przy regularnym stosowaniu są na prawdę dobre efekty.

Tez używam kosmetyków Novaclear z serii Atopis. Przy mojej cerze sprawdzają się rewelacyjnie. Delikatne, bezpieczne a przy tym świetnie nawilżają i poprawiają kondycję skóry.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #102  
Stary 15-12-2019, 21:29
holles holles is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2016
Posty: 533
Domyślnie

Tak sobie pomyślałam i uważam, że dobrym wyborem byłby aloes do ciała. Wejdź sobie na https://forever-kosmetyki.pl/16-aloes-dla-ciala , mają ogromny wybór naturalnych kosmetyków, które twoja delikatna skóra pokocha.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #103  
Stary 20-12-2019, 14:15
mikkadusia mikkadusia is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2018
Posty: 10
Domyślnie

jeśli kosmetyki nie pomagają to może warto pójść do kosmetyczki na zabiegi nawilżające?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #104  
Stary 27-12-2019, 09:53
umcglynn umcglynn is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2019
Posty: 4
Domyślnie

Sucha skóra jest uciążliwa przez ciągłe uczucie napięcia, konieczne jest używanie maksymalnie nawilżających produktów.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #105  
Stary 27-12-2019, 16:17
berry berry is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2018
Posty: 366
Domyślnie

Jest linia bardzo dobrych, naturalnych produktów do pielęgnacji suchej skóry: https://alkemie.com/ . Ja wyjątkowo cenię sobie takie marki, które korzystają z naturalnych ekstraktów roślinnych. Takie kosmetyki nie uczulają i są bezpieczne nawet dla alergików. Polecam.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #106  
Stary 19-01-2020, 15:23
JuliaBed JuliaBed is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2019
Posty: 258
Domyślnie

Na moją cerę fajnie sprawdzają się dermokosmetyki Atopis Novaclear. Łagodzą podrażnienia, regenerują i mocno nawilżają.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #107  
Stary 19-01-2020, 20:38
lenka52 lenka52 is offline
Member
 
Zarejestrowany: Oct 2017
Posty: 58
Domyślnie

Cytat:
Napisał JuliaBed
Na moją cerę fajnie sprawdzają się dermokosmetyki Atopis Novaclear. Łagodzą podrażnienia, regenerują i mocno nawilżają.

Osobiście jestem posiadaczką cery mieszanej i raczej nie stosuję kosmetyków przeznaczonych dla skóry suchej, ale moja siostra ma bardzo suchą oraz wrażliwą skórę i pielęgnuje skórę właśnie dermokosmetykami z NovaClear Atopis. Stan jej skóry jest o niebo lepszy, nie ma suchych plam na twarzy oraz bolących podrażnień.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #108  
Stary 22-01-2020, 11:15
Marika00 Marika00 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2017
Posty: 613
Domyślnie

Przerzuć się na naturalne kosmetyki. To powinno bardzo dużo dać. Wypróbuj sobie może taki żel aloesowy z Botame: https://www.doz.pl/apteka/p131452-Bo...nkcyjny_200_ml, on jest wielofunkcyjny. Możesz go stosować na twarz, ciało i włosy. Świetnie nawilża.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #109  
Stary 22-01-2020, 11:59
sunka sunka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2019
Posty: 304
Domyślnie

też miałam mega przesuszoną skórę twarzy i nie chce chwalić dnia przed zachodem ale chyba udało mi się znalezc ten krem idealny kupiłam kilka dni temu w rossmanie krem z eveline z serii " I LOVE VEGAN FOOD). to kosmetyk w 100% wegański w składzie m.in woda kokosowa, aloes, bambus i zielona herbata).

Odpowiedź z Cytowaniem
  #110  
Stary 31-01-2020, 09:55
kapibara25 kapibara25 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2020
Posty: 1
Domyślnie

Ja miałam bardzo suchą skórę a do tego trądzik... Przeczytałam ten artykuł i stwierdziłam, że chyba faktycznie przesuszam skórę mocnym oczyszczaniem. Zaczęłam bardziej nawilżać i jest trochę lepiej. Polecam też maść z witaminą A, działa cuda!
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 11:25.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.