kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > ŻYCIE > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #41  
Stary 06-04-2020, 17:56
JuliaBed JuliaBed is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2019
Posty: 258
Domyślnie

Ja mogę polecic Pana Tomasza Tomaszczyk z JST z Warszawy. Choć specjalizuje się w prawie pracy to zajmuje sie też prawem rodzinnym czy karnym. Jest doświadczony, rzetelny i zaangażowany a co ważniejsze, dużo spraw można z nim załatwić przez internet- a w obecnej sytuacji to fajna opcja bo poradę możesz mieć praktycznie od razu
Odpowiedź z Cytowaniem
  #42  
Stary 28-04-2020, 22:17
angelika1998 angelika1998 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2019
Posty: 609
Domyślnie

W sprawach karnych nie ma lepszego specjalisty niż mecenas Mariusz Olężałek z Łodzi. Mecenas do spraw podchodzi z dużym zaangażowaniem, ma ogromną wiedzę praktycznie z każdej części prawa karnego. Potrafi wyciągnąć z niezłych tarapatów, nawet trudne sprawy karne czy tymczasowy areszt nie stanowią dla niego większego wyzwania.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #43  
Stary 29-04-2020, 21:03
grzesiowa grzesiowa is offline
Member
 
Zarejestrowany: May 2018
Posty: 66
Domyślnie

są różni prawnicy bo i dziedziny prawa są różne, ale najlepszy z jakim ja miałam styczność to mecenas Tomasz Tomaszczyk - prawnik prawa pracy, jeśli ktoś miałby problem z pracodawcą/pracownikiem to polecam
Odpowiedź z Cytowaniem
  #44  
Stary 13-05-2020, 15:52
AndziaL AndziaL is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2018
Posty: 404
Domyślnie

Cytat:
Napisał JuliaBed
Ja mogę polecic Pana Tomasza Tomaszczyk z JST z Warszawy. Choć specjalizuje się w prawie pracy to zajmuje sie też prawem rodzinnym czy karnym. Jest doświadczony, rzetelny i zaangażowany a co ważniejsze, dużo spraw można z nim załatwić przez internet- a w obecnej sytuacji to fajna opcja bo poradę możesz mieć praktycznie od razu

Również mogę polecić Pana Tomaszczyk. Ja akurat korzystałam z jego pomocy w zakresie prawa pracy i byłam bardzo zadowolona. Potrafi wszystko dokładnie objaśnić i wskazać najlepsze rozwiązanie, jest konkretny, zaangażowany i profesjonalny.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #45  
Stary 22-05-2020, 13:16
lila lila is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2018
Posty: 546
Domyślnie

Ktoś z doświadczeniem przyda się zdecydowanie w przypadku ubiegania się o odszkodowanie. Kancelaria Eventum w takich działaniach się specjalizuje, między innymi za błędy medyczne. Takie sprawy są bardzo trudne, dlatego lepiej polegać na kimś naprawdę dobrym i skutecznym.

Ostatnio edytowane przez lila : 23-05-2020 o 13:36.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #46  
Stary 22-05-2020, 20:10
Mija11 Mija11 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2018
Posty: 282
Domyślnie

Dobry adwokat wiadomo, to podstawa. W końcu powierzamy często swoje ważne i jednocześnie trudne sprawy do rozwiązania. W https://cleverstep.pl/ są naprawdę znakomici adwokaci. Ich praca polega na pomocy frankowiczom w dochodzeniu swoich praw wobec banku. W takich sprawach fachowa pomoc jest po prostu niezbędna.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #47  
Stary 04-06-2020, 11:54
enigma enigma is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2016
Posty: 1 580
Domyślnie

To prawda, wiem że pomoc dobrego prawnika bardzo się przydaję, sama bym sobie nie poradziła z trudnym rozwodem gdyby nie mecenas Węgłowski z tej https://www.adwokat-weglowski.pl/ kancelarii, doskonale sobie ze wszystkim poradził i rozwiązał dla mnie bardzo korzystnie wszystkie problemy
Odpowiedź z Cytowaniem
  #48  
Stary 13-06-2020, 11:01
Lucek31231 Mężczyzna Lucek31231 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2020
Posty: 1
Domyślnie

Wiecie może czy Marta Ast - Adwokat Gniezno jest faktycznie taki dobry? Liczę na to, że ktoś z Was mi coś powie na ten temat, ponieważ nie znam się na tym totalnie, a potrzebuje adwokata.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #49  
Stary 19-06-2020, 15:29
Rafall21414 Mężczyzna Rafall21414 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2020
Posty: 1
Domyślnie

Wiedzieliście o tym, że AgataSobota.PL - kancelaria prawna warszawa solidnie wykonuje swoje zadanie? Jeśli nie wiedzieliście to koniecznie sprawdźcie jego oferty. Sądzę, że każdy będzie zadowolony z wyboru.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #50  
Stary 22-06-2020, 04:38
ayris ayris is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2015
Posty: 1 175
Domyślnie

Jeśli szukasz Polskiej kancelarii we Włoszech to polecam ofertę tej kancelarii https://www.emiliakruk.com/pl/ Z tego co wiem ma ona bardzo indywidualne podejście do każdego klienta i cieszy się pozytywną opinią. Zakres usług jest szeroki.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 08:17.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.