kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > DOM > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #21  
Stary 19-02-2020, 19:13
tolo tolo is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2020
Posty: 1
Domyślnie Pomoc prawna

Sąsiad oskarża mnie o zniszczenie jego ogrodu. Niestety nie zrobiłem tego i nawet nie było mnie w tym czasie w domu. Nie wiem jak udowodnić a chce aby oddać mu 10 tys. za nowoczesne ozdoby i nawodnienie... potrzebuję adwokata. Czy znacie może tego adwokat kraków ? poradzi sobie z taką sprawą?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #22  
Stary 25-02-2020, 11:20
kresowa ula kresowa ula is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2018
Posty: 433
Domyślnie

Wiesz co, rozsądnie byłoby się najpierw skonsultować z radcą prawnym, bo może uda się to rozwiązać polubownie i nie trzeba będzie iść do sądu. Ja bym Ci poleciła tę kancelarię https://radcaprawny-trojmiasto.pl/pr...-i-opiekuncze/ , zajmuje się prawem rodzinnym i nie tylko. Na stronie masz podane wszelkie informacje
Odpowiedź z Cytowaniem
  #23  
Stary 25-02-2020, 12:34
lemke.callie's Avatar
lemke.callie lemke.callie is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2020
Miasto: Cieszyn
Posty: 6
Domyślnie

Świetnie, że jest tu aż tyle porad. Znajdę coś gdy będę potrzebowała.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #24  
Stary 27-02-2020, 19:55
angelika1998 angelika1998 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2019
Posty: 614
Domyślnie

Często porady prawne w Warszawie wymagają dopasowania specjalizacji kancelarii do konkretnej sprawy. I tak kancelaria Tomasza Gizińskiego ma bardzo duże doświadczenie w sprawach rodzinnych takich jak rozwody, ustanawianie opieki, alimenty czy godziny odwiedzin. Większe i mniejsze sprawy wymagają odpowiedniego podejścia i duże zaangażowania adwokata.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #25  
Stary 11-03-2020, 19:09
AnitaT AnitaT is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2019
Posty: 229
Domyślnie

Jeśli chodzi o prawo pracy to ja mogę polecić Pana Tomaszczyk, nie ma sobie równych, duże doświadczenie i zaangażowanie. Widać, że zna się na rzeczy. Wiem, że zajmuje się też z równym powodzeniem prawem rodzinnym.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #26  
Stary 21-03-2020, 11:55
OliwerGrosz Mężczyzna OliwerGrosz is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2020
Posty: 5
Domyślnie

Jeżeli szukasz kogoś skutecznego od prawa gospodarczego to polecam zajrzeć do https://adwokat-majowska.pl/uslugi-prawne. Pani adwokat ma bardzo szeroki zakres usług, w tym właśnie prawo gospodarcze. Na pewno Ci pomoże
Odpowiedź z Cytowaniem
  #27  
Stary 22-03-2020, 12:50
marek332 Mężczyzna marek332 is offline
Member
 
Zarejestrowany: Jul 2019
Posty: 44
Domyślnie

Zapraszam na stronę antywindykacja długów Czeladź . Adwokat ten ma już długoletnie doświadczenie, jego specjalnością szeroko rozumiane sprawy gospodarcze, włada językiem angielskim. Obsluguje on osoby indywidualne oraz spółki gospodarcze. Polecam
Odpowiedź z Cytowaniem
  #28  
Stary 22-03-2020, 14:38
Kajtek66 Kajtek66 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2020
Posty: 2
Domyślnie

Myślę, że taki prawnik za sprawę gospodarczą na pewno skasuje bardzo dużo pieniędzy
Odpowiedź z Cytowaniem
  #29  
Stary 22-03-2020, 20:47
sosilka sosilka is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2020
Posty: 1
Domyślnie

Z racji, że jestem nowa, chciałam się przywitać, więc cześć wszystkim !
Odpowiedź z Cytowaniem
  #30  
Stary 24-03-2020, 10:58
anneta098 anneta098 is offline
Member
 
Zarejestrowany: May 2017
Posty: 41
Domyślnie

O skuteczności prawnika nie świadczy jego miejsce zamieszkania tylko efektywność. Krakowska kancelaria prosperitas może się pochwalić tysiącem pozytywnych rozstrzygnięć w sprawach przeciwko podmiotom rynku finansowego. Reprezentuje też frankowiczów w sprawach przeciwko bankom o odfrankowienie lub anulowanie kredytów a analizę umowy kredytowej a takżze przygotowanie raportu wykonują bezpłatnie.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 14:58.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.