kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > ZDROWIE > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #151  
Stary 20-09-2019, 09:26
figa figa is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2017
Posty: 924
Domyślnie

ja najchętniej wybieram się w góry, moje ukochane Tatry odwiedzam Zakopane, zaszywam się tam na kilka dni i ładuje akumulatory Stres mija a ja wypoczywam. Jak będziecie kiedyś w tym mieście to koniecznie wybierzcie się na obiad czy nawet śniadanie do restauracji Tarasy Gubałówka. Super miejsce z dobrym jedzeniem
Odpowiedź z Cytowaniem
  #152  
Stary 21-09-2019, 15:35
ela1595 ela1595 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2015
Posty: 148
Domyślnie

Ja uwielbiam Bieszczady. Jak mam tylko okazję to tam jadę. Zazwyczj kamperem bo jest wygodniej. Kampery Kraków oferują wygodne pojazdy. Od nich zazwyczaj biorę jak ruszam w trasę.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #153  
Stary 21-09-2019, 17:19
admma's Avatar
admma admma is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2019
Posty: 764
Domyślnie

Najlepiej w jakimś komfortowym i w pełni wyposażonym noclegu. Mi się wydaje, że właśnie pod tym względem sprawdzi się http://www.stopwroclaw.pl/ . Jak dla mnie to nie ma lepszej oferty pod tym względem. Sam zobacz i się przekonaj jak świetne jest to rozwiązanie. Korzystałem niejednokrotnie i jeszcze nie miałem powodów do narzekań.
__________________
Przepraszam, popkultura czasem mózg wyżera.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #154  
Stary 21-09-2019, 19:39
drakarcys123 drakarcys123 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2019
Posty: 1 489
Domyślnie

Moim zdaniem naprawdę warto o siebie zadbać. Znacie może jakieś ciekawe i dobre miejsce, w którym wykonują paznokcie i makijaż? Gdzie można się zrelaksować? Znajoma poleciła mi mikrodemrabrazja mokotów w Body Bar. Co sądzicie? Czy to dobry pomysł ? Dajcie proszę znać.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #155  
Stary 23-09-2019, 07:31
ayris ayris is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2015
Posty: 1 175
Domyślnie

Może wybierz się do Krakowa? My planujemy wyjazd w grudniu przed samymi świętami! Na https://www.atlantishostel.pl/o-nas znalazłam niedrogie noclegi w Krakowie z bardzo dobrą lokalizacją. Chyba się tam zatrzymamy Mamy już rozpisany plan zwiedzania i zastanawiam się nad wygospodarowaniem kilku dodatkowych dni w Zakomapenm.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #156  
Stary 23-09-2019, 12:31
Paulisss Paulisss is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2015
Posty: 6 988
Domyślnie

Witam, ostatnio zaczelam zastanawiac sie nad przyczynami zawału. Co sądzicie o przyczynach? Obawiam sie,ze w takiej sytuacji nie bede umiala udzielic pomocy. https://www.nowafarmacja.pl/blog/obj...c-po-pogotowie Co o tym sądzicie? Warto czytac takie artykuly?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #157  
Stary 20-11-2019, 12:46
Barolka Barolka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2019
Posty: 501
Domyślnie

A po prostu telewizja ? ja lubię oglądać filmy i totalnie mnie to odstresowuje. Zresztą maż ma tak samo, odkąd mamy pakiet od https://www.upc.pl/internet/promocje/oferta-specjalna/ to naprawdę sporo oglądamy i uważam że to fajne spedzanie czasu
Odpowiedź z Cytowaniem
  #158  
Stary 20-11-2019, 14:53
cdavis cdavis is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2019
Posty: 4
Domyślnie

Warto wybrać jakieś spokojne miejsce, gdzie nie ma tłumów ludzi. Może góry będą dobrym wyborem lub jakieś jezioro.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #159  
Stary 23-11-2019, 09:19
Paula1501 Paula1501 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2018
Posty: 167
Domyślnie

Cytat:
Napisał kwiecienplecien
Szukam jakichś miejsc w Polsce, gdzie warto pojechać, żeby się trochę odciąć od stresów życia codziennego.
Zależy mi na namiarach na naprawdę spokojne miejsca, a słyszałam, że podobno Chańcza i okolice są takie zaciszne.
Może macie namiary na jakieś noclegi tam?

Tutaj są fajne oferty jeśli chodzi o noclegi. Ja zawsze korzystam z tej strony https://www.e-wypoczynek.pl/ Na niej możesz znaleźć apartamenty, pokoje gościnne, domki wypoczynkowe, gospodarstwa agroturystyczne, czy hostele. W różnych przedziałach cenowych .
Odpowiedź z Cytowaniem
  #160  
Stary 23-11-2019, 16:28
3xtreme 3xtreme is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2019
Posty: 1
Domyślnie

Myślę, że żeby odpocząć wcale nie trzeba wyjeżdżać. Jak najbardziej można odpocząć i zrelaksować się w swoim własnym domu, tylko trzeba dobrze sobie zorganizować swój czas. Wystarczy raz w tygodniu odpuścić sobie wieczorne obowiązki, domowników wygonić na przykład do kina, a samej przygotować sobie kąpiel, wino, dobre jedzenie, ulubioną książkę, olejki zapachowe, które pomogą się odprężyć i zrelaksować i znaleźć wygodne miejsce (fotel, bądź łóżko), gdzie można poleniuchować.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 21:15.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.