kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > ŻYCIE > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #191  
Stary 15-12-2020, 10:06
eliza104 eliza104 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2014
Posty: 1 915
Domyślnie

Też ostatnio głównie oglądam filmy i serial. Za grami nie przepadam, chyba że za planszówkami.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #192  
Stary 11-01-2021, 21:33
mediaflix mediaflix is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2021
Posty: 1
Domyślnie

Cześć! Zrobiłem sobie listę filmów, które chciałbym obejrzeć jednak nie wiem gdzie je można znaleźć bo na cda nie ma ich.
Z góry dziękuję!

Lista filmów z Filmy i Seriale Online
Szczególnie film spiderman daleko od domu online
Kler film online
psy film online
365 dni film online
zenek 2020 film online
sala samobojcow hejter online
boze cialo film online
avengers koniec gry online
szybcy i wsciekli hoobs i shaw online
proceder film online
ohn Wick 3 film online




Polecam każdy gorąco
Odpowiedź z Cytowaniem
  #193  
Stary 11-01-2021, 21:37
wixor43 Mężczyzna wixor43 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2021
Posty: 4
Domyślnie

Ja w wolnym czasie uwielbiam przeglądać losowe witryny internetowe. Przykładowo jakiś czas temu natrafiłem na autocad-lt-2021 i dowiedziałem się naprawdę sporo o oprogramowaniu CAD
Odpowiedź z Cytowaniem
  #194  
Stary 22-01-2021, 15:55
drakarcys123 drakarcys123 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2019
Posty: 1 489
Domyślnie

Ostatnio przeszukiwałam sieć pod kątem znalezienia jakiś ciekawych blogów o tematyce lifestylowej. Udało mi się wpaść na https://pomyslowapanidomu.pl/ i przyznam szczerze, że żałuje, ze dopiero teraz udało mi się to znaleźć. Można tam znaleźć wiele interesujących artykułów, jak i przydatnych porad i wskazówek. Dajcie znać, co sądzicie o tej stronie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #195  
Stary 25-01-2021, 22:16
karolcia89 karolcia89 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2016
Posty: 433
Domyślnie

Ja lubię nawet polskie kino ale oglądam praktycznie wszystko, nie ograniczam się do konkretnej kategorii. Teraz też w domu mamy pakiet tv od pan wybierak / więc sporo jest filmów do oglądania, to własnie fajnie tak skakać po różnych gatunkach czy krajach pochodzenia
Odpowiedź z Cytowaniem
  #196  
Stary 27-01-2021, 10:45
serenka serenka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2019
Posty: 326
Domyślnie

widze, ze sporo osob oglada filmy i seriale, ja tez bardzo lubie w sumie codziennie z mezem cos sobie puszczamy,ostatnio z wielkim zainteresowaniem obejrzelismy film ,,Zieja'' na vod tvp, troche sie obawialam bo tak srednio podchodza mi biografie, ale warto bylo, swietny film
Odpowiedź z Cytowaniem
  #197  
Stary 28-01-2021, 13:35
Marta.12 Marta.12 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2020
Posty: 113
Domyślnie

Ja zawsze ze znajomymi gram w karty. To miła rozrywka podczas której można dodatkowo porozmawiać. Zazwyczaj gramy w pokera, a taka rozgrywka potrafi ciągnąć się godzinami czy wiedzieliście że karty do gry mają bardzo ciekawą historię? Zajrzyjcie tutaj by przeczytać więcej https://access2.pl/zaskakujaca-historia-kart-do-gry/
Odpowiedź z Cytowaniem
  #198  
Stary 29-01-2021, 19:51
Emily Emily is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2014
Posty: 957
Domyślnie

Zdecydowanie w wolnym czasie wolę grać w gry komputerowe, a w zasadzie w League of Legends. Gram co prawda od trzech miesięcy i jeszcze nie mam nie wiadomo jakich umiejętności, ale jak czegoś nie umiem szukam porad. Ostatnio na portalu https://www.lolporadnik.pl/ dostrzegłam wpisy o postaciach, którymi najczęściej gram i nauczyłam się robić m.in. combo swoją ulubioną postacią - Qiyaną. Gra swoim "main championem" stała się bardzo łatwa.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #199  
Stary 29-01-2021, 20:21
malkontentis malkontentis is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2019
Posty: 1 346
Domyślnie

Jeśli poszukujecie naprawdę ciekawego bloga, poruszającego multum ciekawych kwestii, to zdecydowanie polecam dodać do ulubionych tego: https://pomyslowapanidomu.pl/rodzina...meza-wedkarza/. W mojej opinii znajdziecie tam sporo ciekawych treści, w sam raz do kawy .
Odpowiedź z Cytowaniem
  #200  
Stary 03-02-2021, 15:38
mentik mentik is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2020
Posty: 787
Domyślnie

Teraz częściej gram w planszówki z dziewczyna, ale jak mamy okazję, to także oglądamy różne filmy online, które są dostępne na stronie https://www.ogladaj.to/
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 07:43.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.