kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > ZDROWIE > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #21  
Stary 18-01-2019, 09:16
Mikaela Mikaela is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2015
Posty: 621
Domyślnie

Może być od stresu, mogą być to także zwyrodnienia kręgosłupa na przykład szyjnego odcinka. Masz może siedzący tryb zycia? Pracujesz przy komputerze? Może od wzroku? To może być tysiac różnych rzeczy. Wybierz sobie specjalistę tutaj https://lekarzebezkolejki.pl i sie umów i przebadaj dokładnie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #22  
Stary 23-01-2019, 23:58
mateuszte Mężczyzna mateuszte is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2019
Posty: 4
Domyślnie

Ja przestałem narzekać na ciągłe bóle pleców dzięki znajomej, która pokazała mi cudo jakim jest mata do masażu . Teraz czuję się młodszy o kilka lat i naprawdę przestałem narzekać na pomniejsze dolegliwości. Czuję się też sprawniejszy ruchowo niż byłem.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #23  
Stary 28-01-2019, 17:46
Vianka's Avatar
Vianka Vianka is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2019
Posty: 3
Domyślnie

Jasne, że tak. Wydaje mi się, że stres jest prowodyrem wielu chorób.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #24  
Stary 29-01-2019, 14:56
Masida Masida is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2019
Posty: 26
Domyślnie

Przyczyny mogą być naprawdę różne, powiem szczerze, ja na Twoim miejscu udałbym się do kliniki np takiej: http://klinikapoznan.pl/ i zrobił wszystkie szczegółowe badania, powinni Ci pomóc.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #25  
Stary 01-02-2019, 12:13
kalyna's Avatar
kalyna kalyna is offline
Member
 
Zarejestrowany: Jan 2019
Posty: 30
Domyślnie

Jest to możliwe, choć zanim skorzysta się z wizyty u psychiatry warto zrobić podstawowe badania czy przyczyna nie leży gdzie indziej. Możliwe też, że to od kręgosłupa. Potwierdzam, stres i późniejsza depresja dopadła mnie nagle, także boli mnie głowa często, teraz już 2 tyg, kark i szyja. Wszystkie mięśnie jakby osłabione. Psychoterapeuta i leki uspakajające pomagają.

Ostatnio edytowane przez kalyna : 04-03-2021 o 14:10.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #26  
Stary 09-02-2019, 11:45
Cukierkowa4 Cukierkowa4 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2016
Posty: 561
Domyślnie

ból glowy moze miec przyczynę w bólu kręgosłupa - nalezy wiec udac sie do dobrego lekarza na diagnozę , bo nie ma pewnosci. Wedlug mnie lepej stawiac na profesjalistow zeby miec pewnosc ze wszystko bedzie pod kontrolą. Znam kilku dobrych lekarzy np ortopedów z Krakowa ktorym mozna zaufac http://www.rehabilitacje.org/
Odpowiedź z Cytowaniem
  #27  
Stary 15-02-2019, 10:35
nosleep nosleep is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2016
Posty: 383
Domyślnie

Owszem, ból głowy może wynikac ze stresu. Ja jak sie mega zdenerwuje to od razu strasznie zaczyna mnei bolec głowa. Nie raz przed jakas stresujacą dla mnie sytuacja nie mogłam opanowac bólu. Oststanio moja znajoma poleciła mi gardan. Po jednej tabletce od razu mi przechodzi bol glowy. Od tego czasu mam go zawsze przy sobie bo wiem, ze w awaryjnej sytuacji pomoze mi od razu
Odpowiedź z Cytowaniem
  #28  
Stary 09-04-2019, 17:30
Olinexa Olinexa is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2017
Posty: 1 227
Domyślnie

Wydaje mi się , ze udany czas mamy wtedy gdy jesteśmy całkowicie zrelaksowani i odpręzeni. Tylko jak doprowadzić się do takiego stany gdy ciągle stresuje nas praca czy inne problemy. Czytałam, ze dobry rozwiązaniem jest picie napoju zwanego Kava Kava, który dostępny jest tutaj https://kavasklep.com/ . Ma właściwości relaksacyjne, odprężające i łagodzące różne lęki.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #29  
Stary 10-04-2019, 11:20
rewo13 Mężczyzna rewo13 is offline
Member
 
Zarejestrowany: Apr 2019
Posty: 38
Domyślnie

Przyczyna takich problemów, może ale nie musi być poważna. Ze swojej strony polecam Ci wykonać badania zdrowotne krynica pomoże to w zdiagnozowaniu i ustaleniu przyczyny. Udaj się do specjalisty, ja polecam https://www.gabinetprekursor.pl/ , pomogą ci ustalić co to jest i szybko wyślą wyniki do lekarza.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #30  
Stary 16-04-2019, 17:30
mozajka mozajka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2016
Posty: 1 152
Domyślnie

Niestety objawy stresu mogą być różne. Na pewno jeśli mamy stresującą pracę, czy ogólnie problemy musimy szczególnie zadbać o relaks. Tu może być sprawienie sobie przyjemności, wypad poza miasto, czy masaż. A czy możecie polecić salon masażu Wrocław tam gdzie mieszkam to spore miasto i miejsc jest dużo wieć z chęcia poznam opinie.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 23:17.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.