kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > KARIERA > Praca
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #971  
Stary 06-12-2020, 16:15
DizA DizA is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2018
Posty: 686
Domyślnie

też mam taki dylemat, otóż mam mały sklep spożywczy ale za dużo dochodu nie generuje... to może dodatkowo franczyza punktu kurierskiego byłaby dobrym pomyslem? czytam, że nie trzeba żadnych nakładów finansowych by taki otworzyć co jest super sprawą
Odpowiedź z Cytowaniem
  #972  
Stary 06-12-2020, 19:05
Dodi Dodi is offline
Member
 
Zarejestrowany: Sep 2018
Posty: 81
Domyślnie

Możesz pomyśleć o ulotkach. Ja swoje zamawiałam w drukarni internetowej https://lobos.promo/produkty/pokaz/ulotki_druk_cyfrowy . Firma jet bardzo rzetelna, trzymają się terminów, a na każdym etapie prac byłam o wszystkim informowana. Gorąco polecam.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #973  
Stary 06-12-2020, 20:31
janusia7 janusia7 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2017
Posty: 117
Domyślnie

inwestowac kase w złoto czy inne akcje. Dokładnie. Lepiej maksymalnie to wszystko różnicować, bo wtedy macie zdecydowanie większy potencjał i mniejsze ryzyko strat. W systemie XTB mają wszystkie istotne rozwiązania.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #974  
Stary 06-12-2020, 23:28
Paulisss Paulisss is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2015
Posty: 6 988
Domyślnie

po pierwsze zacznij od znalezienia dobrej księgowej która będzie w stanie się tym wszystkim znaleźć, ja na przykład słyszałem dużo dobrych opinii o https://dobraksiegowa.info/ może warto się do niej udać ?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #975  
Stary 07-12-2020, 13:04
bauch.marcelina's Avatar
bauch.marcelina bauch.marcelina is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2020
Posty: 1
Domyślnie

Dla rozjaśnienia. Terminu lejka nie należy mylić z podróżą kupującego (ang. buyer’s journey). Ten pierwszy uwzględnia perspektywę danej firmy i ma reprezentować podróż kupującego zależną od działań pracowników, osób trzecich czy promotorów. Lejek ma pomagać marce zrozumieć, co udało się osiągnąć poprzez własne dążenia (np. wywieramy w kimś potrzebę zakupu telefonu danej marki przez jego reklamę).


___________________________
Czym jest lejek sprzedażowy?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #976  
Stary 08-12-2020, 08:53
veronea veronea is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2018
Posty: 199
Domyślnie

Sporo osób zastanawia się nad rozpoczęciem produkcji, obawy dotyczą głównie wynajmu odpowiednich pomieszczeń. Jeżeli ktoś ma własną ziemię to nie musi od razu kupować, doskonale sprawdzają się hale namiotowe. Taka hala powstaje w kilka dni, dzięki czemu można szybko ruszyć z pracami. No i rozpoczęcie działalności może pomóc zbierać nam kapitał na budowę klasycznego obiektu lub też modernizację zaplecza technicznego.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #977  
Stary 08-12-2020, 08:54
veronea veronea is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2018
Posty: 199
Domyślnie

Sporo osób, które chcą się zająć produkcją, martwią się o to, w jaki sposób zapewnić sobie odpowiednie miejsce. Wynajem obiektu może na starcie być ogromnym kosztem. Jeżeli ma się trochę swojego terenu, hale namiotowe mogą być doskonałym rozwiązaniem. Postawiona w kilka dni jest lepsza niż budowana kilka lat, jej koszty też są mniejsze. Do większości zastosowań powinna taka hala wystarczyć.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #978  
Stary 09-12-2020, 12:18
annanowicka annanowicka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2020
Posty: 184
Domyślnie

Jeśli chcecie otworzyć własny sklep to należy wszystko dobrze zaplanować. Warto skorzystać z pomocy profesjonalistów, którzy wszystko zamontują, odpowiednio skręcą i przygotują do naszej pracy. Polecam zajrzeć na stronę https://ergostore.pl/oferta/montaz-i-uslugi-serwisowe/ i dowiedzieć się więcej na ten temat. Myślę, że takie rozwiązanie znacznie ułatwia funkcjonowanie i przyspiesza proces otworzenia sklepu. Firma ergostore.pl to prawdziwi specjaliści.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #979  
Stary 17-12-2020, 21:49
barbs barbs is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2014
Posty: 115
Domyślnie

Jak się już ma pomysł co to ma być i wiemy, że ma to szansę przynieść zysk to trzeba ruszać z formalnościami. Jak zakładałam swój salon fryzjerski to w międzyczasie jak czekałam na decyzje urzędowe to już wybierałam sprzęt, od razu wiedziałam, że chcę używać urządzeń babylissPRO. Miałam z nimi styczność w pracy i podobały mi się. Dobrze są wykonane, przemyślane i funkcjonalne.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #980  
Stary 18-12-2020, 17:19
Magda Be Magda Be is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2017
Posty: 300
Domyślnie

Na pewno warto jest skorzystać z pomocy prawnej. Obecnie wydaje mi się, że obsługa prawna firm jest podstawową rzeczą w każdym biznesie. Dlatego także ja zatrudniłam kancelarię Wojas Pawlak z Gliwic i jestem bardzo zadowolona z tej współpracy.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 12:30.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.