kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > DOM > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #31  
Stary 13-01-2021, 19:59
witolek witolek is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2020
Posty: 305
Domyślnie

Samochód przede wszystkim powinien być zadbany i nie chodzi mi tylko o mycie go raz na jakiś czas. Ale woskowanie, mycie środka i dbanie o skórę, odkurzanie itp. Ja tak robię i wiem, że moje auto mimo lat nadal wygląda świetnie. A pomagają mi tutaj super jakościowe kosmetyki samochodowe https://showcarshine.pl/ .
Odpowiedź z Cytowaniem
  #32  
Stary 15-01-2021, 23:59
jjusti18 jjusti18 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2017
Posty: 1 546
Domyślnie

A czy wiecie , który samochód będzie najlepszy dla kobiety? Przede wszystkim zastanawiam się czy auto ze skrzynią automatyczną nie byłoby dla mnie lepsze? Co wy na to? Ja jeszcze muszę zapoznać się z tym http://swiatadama.pl/motoryzacja/czy...rzynia-biegow/ artykułem, bo widziałam że tam piszą co nieco na temat skrzyń biegów.

Ostatnio edytowane przez jjusti18 : 16-01-2021 o 20:16.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #33  
Stary 19-01-2021, 11:51
blondyn Mężczyzna blondyn is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2018
Posty: 231
Domyślnie

Od lat jeżdżę Lexusem i nie mam zamiaru tego zmieniać. Istotne jest, żeby serwisować i naprawiać mojego Lexusa RX w dobrym ASO. Korzystam zarówno przy kupnie jak i przy serwisie z Firmy Lexus Warszawa przy ul. Puławskiej. Wszystkim użytkownikom polecam to miejsce ponieważ nigdy tam nie czekałem i zawsze byłem zadowolony z usług. Szczegóły można znaleźć na stronie https://lexuswarszawa-pulawska.pl/.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #34  
Stary 20-01-2021, 11:38
Tomek8881 Mężczyzna Tomek8881 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2021
Posty: 1
Domyślnie

Jeśli będziecie szukać lakiernika to uważam, że lakiernik warszawa jest godny uwagi. Przed oddaniem samochodu u lakiernika polecam najpierw zapytać o cenę i dokładnie omówić zakres prac.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #35  
Stary 26-01-2021, 17:43
kris91 kris91 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2021
Posty: 4
Domyślnie

polecam zabrać ze sobą niezawodny miernik lakieru
Odpowiedź z Cytowaniem
  #36  
Stary 30-01-2021, 15:35
ami_dudek ami_dudek is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2016
Posty: 2 219
Domyślnie

Znajomy namawia mnie na Hondę. On sam kupił niedawno model CR-V Hybrid i jest bardzo zadowolony. Mówi, że dostał na niego 20 tysięcy rabatu w salonie. Co sądzicie o takim zakupie?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #37  
Stary 31-01-2021, 03:19
alicjagr alicjagr is offline
Member
 
Zarejestrowany: Nov 2020
Posty: 30
Domyślnie

Zakup samochodu to teoretycznie prosta sprawa. Potem zostajemy z jego eksploatacją i użytkowaniem. Ludzie czasami zmieniają auta, na lepsze, tylko co to oznacza ? Jednym z rozwiązań na istotną poprawę komfortu jazdy jest wygłuszenie samochodu za pomocą mat butylowych, pianek, mat kauczukowych. Jeśli zastanawiacie się skąd różnica i dlaczego dużo ciszej jest w nowszych autach, niż w tych starszych to właśnie macie odpowiedź.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #38  
Stary 01-02-2021, 07:12
Demolizz Demolizz is offline
Member
 
Zarejestrowany: Mar 2017
Posty: 92
Domyślnie

Zmieniają na lepsze, bo leasing daje im taką możliwość. NIe oszukujmy się ale leasing samochodowy jest obecnie najlepszą formą kredytową.
Nie dla każdego moze będzie ta oferta, ale mnie toyota bank bardzo przypasował https://www.toyotabank.pl/dla-kierow...owe/szczegoly/
Odpowiedź z Cytowaniem
  #39  
Stary 14-02-2021, 13:56
pawel332676767 Mężczyzna pawel332676767 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2020
Posty: 2 183
Domyślnie

Ja po rozmowie z kumplem podjąłem decyzje ,że na pewno skorzystamy z leasing aut osobowych .Dzięki tej firmie będziemy mieli bardzo dobry samochód na leasing.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #40  
Stary 22-08-2022, 17:18
wojtas wojtas is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2021
Posty: 1 161
Domyślnie

Przyznam szczerze, że ostatnio zainteresował mnie temat związany z samochodem zastępczym, a Konkretnie: na jaki czas samochód zastępczy z OC sprawcy. Jeżeli moglibyście mi coś na ten temat powiedzieć, to byłabym bardzo wdzięczna. Niestety nie mam w tym temacie większej wiedzy, dlatego z chęcią przyjmę różne porady
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 05:57.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.