kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > RODZINA > Dziecko
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 06-07-2021, 13:12
angie707 angie707 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2020
Posty: 286
Domyślnie pokój dla dziecka

Cześć! Moja córeczka rośnie i trzeba zaaranżować jej pokoik tak, aby był dostosowany do jej potrzeb, dlatego szukam odpowiedniej firmy, która się tym zajmie. Moja znajoma poleciła mi firmę, którą jest pracownia architektoniczna Architetto. Na ich stronie Internetowej można znaleźć profesjonalnie wykonane projekty aranżacji wnętrz. Potrzebuję waszych opinii na temat współpracy z tymi architektami. Będę wdzięczna za Wasze komentarze.

Ostatnio edytowane przez angie707 : 06-07-2021 o 14:35.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 12-08-2021, 09:47
Wera Wera is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2018
Posty: 1 637
Domyślnie

A jak do pokoju swoich maluchów szukacie funkcjonalnych, wygodnych i jednocześnie trwałych łóżek to polecam zdecydowanie sprawdzić ofertę przygotowaną przez Anpol Meble https://www.anpol-meble.pl/lozka-dzieciece-i-modziezowe gdzie na pewno fajnych opcji nie brakuje, w tym również wersji piętrowych, bo my dla naszych bliźniaków kupiliśmy model Krzyś B, pasuje mega i pozwala funkcjonalnie wykorzystać przestrzeń
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 26-08-2021, 15:33
MajaU MajaU is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2018
Posty: 1 124
Domyślnie

W mojej opinii akurat jeżeli chodzi o pokój dziecka i jego stylową aranżację to tutaj jak najbardziej mogę polecić Wam, żebyście wzięli pod uwagę wskazówki przygotowane przez Archiweb na którym dowiecie się więcej jak odpowiednio się za to zabrać łącząc styl, funkcjonalność i nowoczesność tak aby czuł się w nim dobrze i też miał odpowiednią ilość miejsca do wypoczynku, czy wykonywania prac domowych
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 02-09-2021, 09:02
Ania2818's Avatar
Ania2818 Ania2818 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2018
Posty: 192
Domyślnie

Pokój dla dziecka musi być luksusowy i mieć komputer. Obecnie informatyka jest podstawą wszystkiego. Taka jest moja opinia.
_____________________________
Ciekawy temat pracy magisterskiej psychologii
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 14:47.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.