kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > KARIERA > Praca
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1461  
Stary 27-11-2022, 22:23
Cecilla Cecilla is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2022
Posty: 114
Domyślnie

Zawsze radzę, aby mieć w zanadrzu dobrą i sprawdzoną kancelarię prawną. Nigdy nie wiadomo, kiedy będzie trzeba skorzystać z jej usług. Polecam Kancelarię JWC. Sprawdzeni i pewni.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #1462  
Stary 30-11-2022, 14:57
janeczka84 janeczka84 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2017
Posty: 402
Domyślnie

Nie odkryje Ameryki, ale ważne jest miejsce i jego wyposażenie. Musi być miło i wygodnie. Przecież w biurze spędzamy połowę życia. Mój szef ostatnio zamówił coś fajnego hushMeet bo u nas brakowało miejsca na ciche spotkania, weź się dopchaj do salki konferencyjnej. Super się sprawdzają takie urządzenia. Testowałyście kiedyś?
__________________
Wszystko o rodzicielstwie w jednym miejscu - http://www.raczkujemy.pl/
Odpowiedź z Cytowaniem
  #1463  
Stary 30-11-2022, 21:12
Karol83 Mężczyzna Karol83 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2022
Posty: 279
Domyślnie

Myślę że najlepiej stworzyć dobry biznes plan
Odpowiedź z Cytowaniem
  #1464  
Stary 01-12-2022, 14:21
Leona Kanc Leona Kanc is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2021
Posty: 283
Domyślnie

Do biura moge polecic ups armac, sam z niego korzystam i jest naprawde dobry
Odpowiedź z Cytowaniem
  #1465  
Stary 11-12-2022, 11:23
jenet jenet is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2016
Posty: 1 456
Domyślnie

Myślę, że warto zadbać o odpowiedni rozwój swój oraz zespołu, jeśli mamy już jakiegoś pracownika. Dla nich warto zainwestować w jakieś kursy pozwalające na efektywną pracę na projektach, a więcej o tym można dowiedzieć się tutaj: https://leadership-center.pl/blog/projekt/ . Z kolei manager lub osoba, która będzie kierowała spotkaniami z zespołem, powinna również uczestniczyć w szkoleniach dotyczących efektywnych spotkań z zespołem.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #1466  
Stary 11-12-2022, 12:06
Paulisss Paulisss is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2015
Posty: 6 994
Domyślnie

Posiadając własną firmę trzeba koniecznie dbać o jej dobry wizerunek ale nie tylko wśród klientów ale także a może nawet przede wszystkim wśród pracowników i kandydatów na pracowników. Poczta pantoflowa to w dalszym ciągu bardzo ważny kanał wymiany informacji o pracodawcach. Siłą rzeczy, pracownicy mówią o tym, jak pracuje im się w danej firmie na zewnątrz. Im lepiej o tym mówią, tym lepiej dla przedsiębiorstwa. A w ulepszaniu wizerunku z pewnością pomoże Wam ta agencja https://antal.pl/
Odpowiedź z Cytowaniem
  #1467  
Stary 12-12-2022, 18:30
wojtas wojtas is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2021
Posty: 1 178
Domyślnie

Jeśli szukasz zaufanego miejsca na zamówienie używanych produktów kosmetycznych lub związanych ze spa, zachęcam do sprawdzenia ofertę tego sklepu shop.mrotex.com. Ich asortyment jest bardzo rozbudowany, więc myślę, że każdy znajdzie tam coś dla siebie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #1468  
Stary 13-12-2022, 12:55
enigma enigma is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2016
Posty: 1 592
Domyślnie

Myślę że warto zacząć od dobrego internetu a najlepiej przyjrzeć się jak wygląda oferta jaką ma inea dla firm bo słyszałam że tam nie tylko internet mają szybki ale także możliwość korzystania z data center czy backup dla firm
Odpowiedź z Cytowaniem
  #1469  
Stary 13-12-2022, 13:00
Paulisss Paulisss is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2015
Posty: 6 994
Domyślnie

Warto rozpocząć od zakupu sprzętu do firmy, jeżeli chciałbyś trochę zaoszczędzić to może warto kupić sprzęt po leasingowy ? Jeżeli zastanawiasz się czy takie monitory będą dobre to polecam przeczytać ten artykuł https://www.otokomputery.pl/pl/blog/...dy-i-zalety/28
Odpowiedź z Cytowaniem
  #1470  
Stary 18-12-2022, 09:51
dertom122 dertom122 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2021
Posty: 3 538
Domyślnie

A co powiecie na kwalifikowalność kosztów ? Można tutaj zdobyć naprawdę wielką wiedzę
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 22:10.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.