kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > RODZINA > Dziecko
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 24-01-2018, 14:49
figa figa is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2017
Posty: 924
Domyślnie dobre firmy odzieżowe dla dzieci

Odzież dla dzieci - jakie firmy polecacie? interesują mnie przede wszystkim sklepy w internecie, nie mam za bardzo czasu na chodzenie po galeriach handlowych
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 25-01-2018, 22:30
kinnia kinnia is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2017
Posty: 725
Domyślnie

Ja najczęściej kupuję w 5.10.15, ostatnio kupiłam kilka fajnych bluz https://www.51015kids.eu/dziewczynka...lat/bluzy.html. Świetne gatunkowo, w niskich cenach. Wybór mają ogromny więc spokojnie znajdziesz coś odpowiedniego.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 02-02-2018, 21:32
Tereska087 Tereska087 is offline
Member
 
Zarejestrowany: Dec 2017
Posty: 41
Domyślnie

Dużo dobrej jakości ubrań znajdziecie z pewnością w internecie - https://kochanyurwis.pl/dziewczynka. Sklepów powstaje coraz więcej i można kupić praktycznie wszystko co nam się zamarzy. Wystarczy tylko sprawdzić z czego są wykonane ubranka, jakie materiały zostały zużyte i czy dziecko nie jest uczulone na jakiś składnik materiału.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 20-09-2018, 15:54
Mamiya Mamiya is offline
Member
 
Zarejestrowany: Dec 2017
Posty: 64
Domyślnie

Ja staram się wykorzystywać jednak wszystkie możliwe promocje, wyprzedaże i obniżki cen, bo dzieciaki strasznie szybko wyrastają z ubrań. Teraz akurat planuję zrobić zakupy w 5.10.15. , bo mają świetną promocję na aktualną kolekcję jesień - zima 2018. Do 50% obniżone ceny, więc mam nadzieję kupić wszystko, czego dzieciaki potrzebują na zimę.

Ostatnio edytowane przez Mamiya : 21-09-2018 o 14:07.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 11-02-2022, 08:58
eRzecznik Sofija eRzecznik Sofija is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2021
Posty: 28
Domyślnie

Szukając przede wszystkim pięknych ubranek, pościeli oraz akcesoriów dla maluszków to serdecznie zapraszamy do zapoznania się z propozycjami naszej marki Sofija https://sofija.com.pl/ubranka/ licząc na wysokiej jakości materiały, piękne wzory oraz różnorodności zarówno dla chłopców oraz dziewczynek. Pozdrawiamy serdecznie!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 15-02-2022, 15:29
metalinka metalinka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2019
Posty: 111
Domyślnie

Cytat:
Napisał eRzecznik Sofija
Szukając przede wszystkim pięknych ubranek, pościeli oraz akcesoriów dla maluszków to serdecznie zapraszamy do zapoznania się z propozycjami naszej marki Sofija https://sofija.com.pl/ubranka/ licząc na wysokiej jakości materiały, piękne wzory oraz różnorodności zarówno dla chłopców oraz dziewczynek. Pozdrawiamy serdecznie!

Dokładnie. Ja też bardzo lubię markę Sofija. Wiele rzeczy z niej już kupowałam dla dzieci koleżanek, zawsze to ta sama dobra jakość
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 22-03-2022, 09:27
rosmek rosmek is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2021
Posty: 114
Domyślnie

Świetne ubranka proponuje też sklep Olalakids, zobaczcie sobie koniecznie ostatnio zainteresowały mnie przede wszystkim koszulki dla chłopca do 3 lat z ich oferty w bardzo przystępnej cenie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 23-03-2022, 13:19
paluszek991 paluszek991 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2020
Posty: 130
Domyślnie

Dla najmłodszych bardzo fajna jest marka sofija. Mają szeroki asortyment i zawsze bardzo dobrą jakość a to jest bardzo ważne w przypadku najmłodszych
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Stary 28-03-2022, 14:19
Afrodyta5435's Avatar
Afrodyta5435 Afrodyta5435 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2019
Posty: 724
Domyślnie

Moim zdaniem firma Nike jest taką firmą. Ja po prostu uwielbiam takie świetne opcje!!!
__________________________________________
Pisanie prac
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Stary 29-03-2022, 22:22
bulcia bulcia is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2020
Posty: 255
Domyślnie

Tutaj są bardzo fajne koszulki tie die, bardzo modne wśród dzieci więc myślę że warto zajrzeć
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 18:05.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.