kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > KARIERA > Praca
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 03-05-2017, 17:47
Nika Nika is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2015
Posty: 10
Domyślnie Czy to aby na pewno dobry pomysl?

Wpadł mi do głowy pomysł by starać się o pracę w policji. Wiem, że to nie jest takie proste i chętnych jest wielu. Aczkolwiek... nie zniechęca mnie to. Od jakiegoś czasu intensywnie trenuję (moja kondycja jest jeszcze nieco słaba), postanowiłam się też zapisać na takie -> studia policyjne Nie wiem na ile to pomoże, ale mam nadzieję, że jednak pomoże. W każdym razie. Co poza kondycją fizyczną (testy sprawnościowe), może jakimś przygotowaniem teoretycznym (zapewne jakiś egzamin czy coś, ale tez i wykształcenie) decyduje o przyjęciu do służby? Wie ktoś? Niby mam kogo zapytać, ale te osoby nie bardzo są chętne udzielić mi informacji. Może chociaż Wy uchylicie rąbka tajemnicy. No i jeszcze jedno - czy to Waszym zdaniem jest w ogóle dobry pomysł (praca w policji) jako zajęcie dla dziewczyny?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 06-08-2017, 21:50
elabarbara elabarbara is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2017
Posty: 541
Domyślnie

No ja myślę że jeśli chcesz pracować w policji i wiesz że chcesz się tym zajmować to czemu nie. I polecam na przyszłość testy do policji p. Jarka. Bardzo pomocny człowiek dzięki opracowanym dobrze testom z pewnością nikt nie ma problemu z zaliczeniem. Otrzymasz od niego pytania z odpowiedziami. Tutaj znajdziesz więcej informacji i kontakt- http://testydopolicji2018.com.pl/
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 07-08-2017, 09:00
franusia franusia is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2017
Posty: 1
Domyślnie

jasne, że to dobry pomysł! a dlaczego nie?
__________________
Charakterystyka i pielęgnacja skóry suchej <- kliknij i dowiedz się więcej!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 28-05-2021, 21:41
kinka kinka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2018
Posty: 1 542
Domyślnie

Do policji można iść praktycznie w każdej chwili. Prawda jest taka, że co chwila są nabory. Należy jednak zdać testy, ale nie jest to trudne. Tutaj https://odpowiedzi.com.pl/ można się zaopatrzyć w testy do policji wraz z odpowiedziami. Dzięki temu sprawdzicie swoją wiedzę i przede wszystkim uzupełnicie braki.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 31-05-2021, 18:40
malkontentis malkontentis is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2019
Posty: 1 351
Domyślnie

Będąc w temacie studiów, zastanawiam się nad kierunkiem, jaki powinnam wybrać, np. fizjoterapia czy warto się na nie wybrać? Jakie macie zdanie na temat tego wyboru i ewentualnej późniejszej pracy?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 31-08-2021, 21:35
Franczeska Franczeska is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2016
Posty: 435
Domyślnie

Fizjoterapia? Bardzo dobry pomysł na studia. Mam kilku znajomych którzy skończyli ten kierunek i teraz prowadzą własną działalność. I są bardzo zadowoleni, mają dużo pacjentów. Ale i dużo obowiązków, wiecie, że archiwizacja dokumentacji medycznej musi być solidnie prowadzona i to do 20 lat od ostatniego wpisu na temat pacjenta? To obowiązek fizjoterapeuty.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 23:48.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.