kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > DOM > Wnętrza
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 26-03-2018, 19:05
Drogomysl Mężczyzna Drogomysl is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2018
Posty: 2
Domyślnie Wystrój mieszkania

Witajcie drogie Panie
W raz z żoną kupiłem mieszkanie na tym osiedlu w Łodzi http://www.villaromanow.pl/kontakt , zastanawiamy się nad wystrojem. Jak wykończyć mieszkanie, jakich rozwiązań użyć?

Ostatnio edytowane przez Drogomysl : 28-03-2018 o 21:46.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 20-05-2018, 10:56
elabarbara elabarbara is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2017
Posty: 541
Domyślnie

Co myślicie o takim białym wazonie ceramicznym do salonu https://desideradesign.pl/kolekcja/f...miczny-szeroki ? Chciałam go kupić, bo powoli urządzam salon po remoncie, i nie wiem czy się zdecydowac na niego. Meble mam ciemnie i szukam właśnie jasnych dodatków. Postawiła bym go na kominku który tez jest w kolorze ciemnym. Jakie macie zadanie ?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 25-05-2018, 16:29
iza100 iza100 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2017
Posty: 1 078
Domyślnie

Ja jestem właśnie na etapie szukania mebli do salonu. Przejrzałam wiele ofert, ale poza ofertą https://blog.furnival.pl/kategoria/m...mebli-z-szafa/ , nic więcej mnie nie zainteresowało. Muszę przyznać, że jestem bardzo pozytywie zaskoczona tym sklepem. Okazuje się, że wszystkie meble są dostępne od ręki, nie trzeba czekać na nie ok 4 tygdoni jak to jest zazwyczaj w sklepach meblowych.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 26-05-2018, 21:13
Patena Patena is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2017
Posty: 392
Domyślnie

Urządzanie wnętrza nie jest wcale takie proste. Niby tyle porad jest w necie a jak przychodzi co do czego to nie wiadomo na co się zdecydować. Ja miałam największy problem z wyborem rolet. Podobało mi się kilka opcji i nie mogłam się zdecydować. Ostatecznie postawiłam na hit tego sezonu czyli rolety ścienne od Decodesign. Wybrałam ładny, pastelowy kolor, który doskonale komponuje się z kolorami ścian. Rolety te są tez bardzo praktyczne - świetnie zasłaniają okna przed słońcem.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 28-05-2018, 16:52
lilres lilres is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: May 2018
Posty: 2
Domyślnie

Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 29-05-2018, 10:16
Monia00's Avatar
Monia00 Monia00 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2018
Posty: 122
Domyślnie

Ja mogę ci polecić świetny sklep, gdzie znajdziesz bardzo szeroki wybór mebli. Kupiłam tam ostatnio garderobę do przedpokoju i jestem bardzo zadowolona. Bardzo przestronna, może naprawdę dużo pomieścić, a zajmuje mało miejsca.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 30-05-2018, 11:35
urządzona urządzona is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: May 2018
Posty: 3
Domyślnie

Wystrój mieszkania zależy od indywidualnych preferencji. Najważniejsze, żeby domownicy czuli się w nim dobrze. Projekt kosztuje sporo, ale można zawsze skorzystać z porad architektów przy zakupie produktów w sklepach. Galeria solvay park to ciekawe miejsce, gdzie oferowane są ciekawe wzory mebli i dodatków, a architekci mają swoje pracownie na terenie galerii.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 04-06-2018, 11:49
karinos83 karinos83 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2016
Posty: 207
Domyślnie

Podstawa to chyba meble. Przynajmniej ja tak mam. Na początek mebluję, potem dekoruję. Jeśli masz salon to takie https://www.promyk-meble.pl/?pl_komp...ypoczynkowe,37 komplety wypoczynkowe się sprawdzają. Popatrz, może akurat w Twoim guście.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Stary 04-06-2018, 17:28
jollomika jollomika is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2016
Posty: 495
Domyślnie

Ja u siebie w mieszkaniu mam na ścianach w kilku pokojach Fototapety. Powiem wam, że to na prawdę bardzo fajna opcja na aranżację. Do tego stwarzają one, jeśli są dobrze dobrane, bardzo przyjemna przestrzeń.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Stary 05-06-2018, 09:56
mona21 mona21 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2017
Posty: 730
Domyślnie

Nowe mieszkanie to okazja żeby zrobić wszystko po swojemu. Ja tak zmieniałam cały wystrój. Zaczęłam od salonu, bo spędzam tu sporo czasu. Mebli, dość nietypowo, szukałam w internecie. Zdecydowałam się na zakupy w https://www.promarkmeble24.pl/catego...y-wypoczynkowe. Mają fajne zestawy. Teraz mogę też spokojnie powiedzieć, że są solidnie wykonane.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 15:26.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.