kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > RODZINA > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 25-01-2022, 20:40
karola155 karola155 is offline
Member
 
Zarejestrowany: Nov 2021
Posty: 78
Domyślnie Fizjoterapeuta dla dziecka

Dzień dobry, chciałabym abyście i Państwo polecili jakiegoś fizjoterapeuta dziecięcy szczecin, muszę wysłać dziecko ponieważ od dłuższego czasu bolą je plecy. Słyszałam o terapiadzieci.pl czy ktoś poleca? Będę wdzięczna za opinie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 30-03-2022, 21:25
Witkowa Witkowa is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2017
Posty: 3 342
Domyślnie

A może są wśród Was jacyś fizjoterapeuci, którzy prowadzą własne gabinety? Jak wygląda i ile trwa u Was takie pełne badanie fizjoterapeutyczne? Na co zwracacie największą uwagę? Czy mieliście w swojej pracy do czynienia z jakimiś naprawdę trudnymi przypadkami?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 30-06-2022, 11:47
femme.m femme.m is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2014
Posty: 2 170
Domyślnie

Jeżeli dziecko bolą plecy to może ono mieć skoliozę. Sprawdź tutaj, jak można ją leczyć, żeby ulżyć maluchowi
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 06-07-2022, 12:15
beatata beatata is offline
Member
 
Zarejestrowany: Feb 2021
Posty: 71
Domyślnie

Lepiej iść do lekarza ortopedy, żeby zbadał dziecko i znalezł przyczynę bólu pleców. Być może rozwija się właśnie wada pleców, która z biegiem czasu będzie się tylko pogarszać, zdajesz sobie z tego sprawę, prawda? Nie ma na co czekać Dobrego ortopede dziecięcego znajdziesz w enel-sport centrum ortopedii i rehabilitacji w Warszawie. Mają tam nowoczesny sprzęt, personel jest empatyczny i szczerze zainteresowany no i nie trzeba czekać wieki na umówioną wizytę.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 07-07-2022, 14:59
Lukrecja991 Lukrecja991 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2022
Posty: 7
Domyślnie

Ja niesamowicie wiele dobrych opinii słyszałam o pomorskim rehabilitancie Marcinie Rosadzińskim. Według mojej dobrej znajomej jest to najlepszy lekarz znający się na leczeniu uciążliwego bólu kręgosłupa. Dzięki jego opatentowanej metodzie wiele ludzi odzyskało dawną sprawność. Koniecznie sprawdź.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 12-09-2022, 15:25
Karolina647 Karolina647 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2020
Posty: 641
Domyślnie

Polecam Pana doktora Marcina Rosadzińskiego, jest niesamowity. Od kilku lat miałam problemy z wykonywaniem podstawowych czynności dnia codziennego, z powodu ciągłego bólu kręgosłupa. Ciągle dostawałam recepty na nowe leki, które nic mi nie pomagały. Dopiero jego metoda przyniosła mi ukojenie w bólu. Szczerze, polecam wszystkim!
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 21:29.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.