kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > DOM > Kuchnia
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #121  
Stary 23-06-2015, 20:27
Wiwka77 Wiwka77 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2015
Posty: 6
Domyślnie

Cytat:
Napisał rafaela80
kooocham szpinak, na prawdę. bez niego kuchnia nie byłaby ta sama. robię go tradycyjnie jak każdy z jajkiem, albo np z kurczakiem i makaronem, ale wtedy dodaję fetę. mam też super przepis na rybę ze szpinakiem.

Potrzebne jest ciasto francuskie, trzeba wyłożyć tym ciastem jakąś brytwankę, potem nałożyć szpinaku (samego,z jajkiem, fetą - jak kto woli) na to jakaś rybka, znów szpinak i na koniec przykrywamy drugą warstwą ciasta, do piekarnika na trochę i smacznego!
Tak , zgadzam się , szpinaczek podany w ten sposob jest po prostu rewelacyjny. Rownież się sprawdza w zapiekance ziemniaczanej jako sosik. I oczywiście nieśmiertelny u mnie w domu makaron ze szpinakiem z mnostwem czosnku i śmietany , a przygotowanie to banał.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #122  
Stary 26-06-2015, 10:17
eliza104 eliza104 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2014
Posty: 1 915
Domyślnie

Ze dwa lata temu odkryłam jak pyszny może być szpinak i teraz bardzo często go przyrządzam.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #123  
Stary 14-03-2018, 12:08
annamar annamar is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2016
Posty: 998
Domyślnie

Ja nie lubię, rzadko jem. Częściej w ogóle zamawiam jedzenie. Chyba najcześciej z Hurry Up Shrimp z Krakowa oni maj a takie usper krewetki no i genialna zupę kokosową. Mam nadzieję, ze kiedyś nauczę się takiej robić!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #124  
Stary 21-03-2018, 20:54
lucy92e lucy92e is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2017
Posty: 706
Domyślnie

Ostatnio zrobiłam świetną pierś kurczaka ze szpinakiem. Przepis znalazłam gdzieś w sieci, a do tego zrobiłam sałatkę i frytki. Myślę, że będą one teraz często u nas na obiedzie ze względu na promocję Aviko. Nie wiem, czy o niej słyszeliście, ale opowiem. Trzeba ściągnąć aplikację Aviko Benefits i zbierać w niej punkty za zakupy. Wszystko bardzo proste i korzystne.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #125  
Stary 04-05-2018, 16:58
szalona szalona is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2015
Posty: 1 984
Domyślnie

Ja bardzo lubię jajka sdzone z ziemniakami i szpinakiem. A ostatnio odkryłam taki przepis https://www.arbuziaki.pl/ciasto-lesn...ze-szpinakiem/ Ciasto nie jest trudne do wykonania, a poza walorami smakowymi to też pięknie się prezentuje. Wypróbujcie ten przepis - warto.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 16:52.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.