kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > ZDROWIE > Sylwetka
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #21  
Stary 29-10-2019, 11:19
Olinexa Olinexa is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2017
Posty: 1 227
Domyślnie

Teraz jest naprawdę duży wybór wśród firm, które oferują catering ale warto wybrać ten najlepiej dopasowany do twoich potrzeb.
Zerknij sobie tu http://www.stereocatering.pl/oferta-cateringowa
masz naprawdę świetną ofertę cateringową jestem pewna, że będziesz zachwycona możliwościami.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #22  
Stary 29-10-2019, 16:27
Leia Leia is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2019
Posty: 19
Domyślnie

Zdecydowanie najlepsza firma to link, która oferuje nie tylko standardowe diety ale również wegańskie lub wegetariańskie. W menu znajdziesz również diety z wykluczeniem uczulacza. Wszystko odpowiednio zbilansowane pod względem ilościowym oraz pod kątem kaloryczności.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #23  
Stary 22-11-2019, 15:45
mozajka mozajka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2016
Posty: 1 152
Domyślnie

Firm oferujących catering dietetyczny w każdym mieście jest na pewno kilka. Jest zdrowemenu.pl i inne. Każdy ma inne dania. Ale najlepiej wybrać coś, co odpowiada nam i co nam smakuje. No i nie można zapominać, że sama dieta nie zdziała cudów, trzeba też być aktywnym.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #24  
Stary 11-11-2020, 10:23
Wera Wera is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2018
Posty: 1 631
Domyślnie

Zdrowy i urozmaicony catering dietetyczny to zdecydowanie SportFoodBox https://sportfoodbox.pl/diet/classic-fit-2/ w mojej opinii zdecydowanie numer jeden zarówno ze względu na zakres cenowy, duży wybór i co również ważne urozmaicone posiłki (bo inaczej dość szybko taka dieta by mi się znudziła). Dzięki niej czuję się świetnie, nie brakuje mi energii przez cały dzień i jednocześnie widać coraz lepsze efekty jak zmienia się moje ciało tracąc nadmiar kilogramów).
Odpowiedź z Cytowaniem
  #25  
Stary 14-11-2020, 14:49
witolek witolek is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2020
Posty: 305
Domyślnie

W takim przypadku polecę fitcat https://fitcat.pl/ z którego usług sam korzystam. Obecnie mam dietę wege, bo chciałem spróbować na chwilę wyeliminować mięso. Zaskoczony byłem ile jest możliwości posiłków smacznych w takiej diecie. Dodatkowo są terminowi i jest możliwość wyboru czy chcemy mieć pełną dietę czy któryś posiłek wyeliminować co wpłynie też na cenę
Odpowiedź z Cytowaniem
  #26  
Stary 01-12-2020, 07:08
dywka dywka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2017
Posty: 897
Domyślnie

Zdrowy tryb życia to przede wszystkim jedzenie regularnie posiłków. Moja znajoma od jakiegoś czasu korzysta z takiego rozwiązania i posiłki zamawia tutaj https://bodychief.pl/dieta-pudelkowa/wolomin Więc jak chcemy być na diecie i nie gotować to można takiego rozwiązania się trzymać
Odpowiedź z Cytowaniem
  #27  
Stary 07-12-2020, 19:48
lenka85 lenka85 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2020
Posty: 151
Domyślnie

Catering WygodnaDieta spełnił moje oczekiwania. Posiłki bardzo smaczne, urozmaicone. Tylko dwa dania mi nie smakowały ☺️ Dzięki diecie 1600 kcal schudłam 5 kg w ciągu miesiąca.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #28  
Stary 08-12-2020, 07:15
minka minka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2016
Posty: 311
Domyślnie

Moim zdaniem godny uwagi jest catering dietetyczny od https://warszawskiwikt.pl/ Zapoznaj się z ofertą tej firmy, może jakaś dieta przypadnie ci do gustu. Powiem szczerze, że wybór jest naprawdę duży. Sama mam zamiar skorzystać z oferty.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #29  
Stary 08-12-2020, 11:30
kiki998 kiki998 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2019
Posty: 532
Domyślnie

Ja jestem na diecie pudełkowej od 3 miesięcy. To była świetna decyzja - mam więcej czasu dla siebie, nie męczę się w kuchni a waga leci w dół Od siebie polecam szczególnie Victory Diet smacznie, pożywnie, niedrogo. Mają tu różne rodzaje diet, ja mam taką dla sportowców Fajne ceny, bardzo pomocna i sympatyczna obsługa. Od jakiegoś czasu działają też na terenie Łodzi
Odpowiedź z Cytowaniem
  #30  
Stary 12-12-2020, 16:54
lisek lisek is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2019
Posty: 185
Domyślnie

Faktycznie,dieta pudełkowa jest dobrym rozwiązaniem dla tych wszystkich którzy nie mają czasu,nie potrafią gotować lub tego nie lubią,a jednocześnie chcą się odchudzić w zdrowy, rozsądny sposób.Po poleceniu cateringu WygodnaDieta zgubiłam 4 kilo w miesiąc , posiłki zbilansowane,smaczne i zdrowo skomponowane posiłki,dostarczane wprost pod drzwi domu .
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 02:29.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.