kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > ZDROWIE > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #11  
Stary 08-11-2018, 08:19
sara898 sara898 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2018
Posty: 1 414
Domyślnie

Jeśli oprócz dobrych zdjęć ślubnych chcecie mieć jakieś fajne zdjęcia z sesji narzeczeńskiej, to zdecydowanie polecam Wam taką opcję, jak Koziński-Foto Widziałam ich realizacje i jestem zaskoczona tym, że w fajny i oryginalny sposób można to wszystko zrealizować. Bardzo nie lubię, jeśli każde Pary robią to samo i w tym samym miejscu, bo potem nie wygląda już to dobrze i z pamiątki zostają mało fajne wspomnienia.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #12  
Stary 15-11-2018, 07:33
jollomika jollomika is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2016
Posty: 495
Domyślnie

Sama niedawno szukałam razem z mężem fotografa na swój ślub i powiem wam, że nie jest łatwo kogoś znaleźć. Najciekawsze portfolio według mnie ma ten http://gorscy-fotografia.pl/ fotograf z Krakowa i własnie na jego usługi się zdecydowaliśmy. Wam tez polecam je przejrzeć, robi on na prawdę świetne zdjęcia!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #13  
Stary 15-11-2018, 12:12
rzetelna rzetelna is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2018
Posty: 1 066
Domyślnie

Dobry fotograf na ślub, to podstawa! My zamierzamy zamówić cały pakiet, reportaż w dniu ślubu do północy + sesja zdjęciowa w inny dzień. Najlepiej taka wyjazdowa, bo marzą nam się zdjęcia w górach. Co do ubioru na sesję ślubną, to bardzo pomocny okazał się ten artykuł https://www.abcslubu.pl/slub-i-wesel...a-sesje-slubna
Odpowiedź z Cytowaniem
  #14  
Stary 15-11-2018, 12:17
Marra Marra is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2017
Posty: 655
Domyślnie

Grunt to mieć na ślubie osobę doświadczoną i w pełni profesjonalną. My z mężem skorzystaliśmy z usług studia Fotopress55 i możemy je z czystym sumieniem polecić. Są z Krakowa, więc jeśli ktoś mieszka w okolicach i planuje ślub to tym bardziej warto się tam udać.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #15  
Stary 22-11-2018, 12:06
kizomba kizomba is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2018
Posty: 652
Domyślnie

Jest możliwość zamówienia zdjęć próbnych?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #16  
Stary 27-12-2018, 19:46
Daria32 Daria32 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2017
Posty: 251
Domyślnie

Niby fotografów nie brakuje ale zawsze pozostaje pytanie który będzie najlepszy ? Ja zawsze przeglądam sesję zdjęciowe i wtedy decyduję się na odpowiedniego. Tak w oko wpadło mi to studio > sorkowska.com które wyraźnie potrafi uchwycić najważniejsze momenty. Widać, że są pomysłowi jeśli chodzi o pozy. Powiecie mi, co wy o nich sądzicie ?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #17  
Stary 15-01-2019, 13:26
kizomba kizomba is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2018
Posty: 652
Domyślnie

Z usług jakiego skorzystaliście?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #18  
Stary 26-01-2019, 20:30
majka34 majka34 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2017
Posty: 379
Domyślnie

Jak będzie ktoś szukał dobrego fotografa z Zielonej Góry to warto zerknąć na propozycje do fotografa http://jacekpatecki.pl , gdzie mają wiele ciekawych ofert. Dobra cena, fota i wspomnienia na całe życie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #19  
Stary 13-02-2019, 09:00
radosna radosna is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2018
Posty: 458
Domyślnie

Niestety, dobry fotograf zdarza się coraz rzadziej . Powstają studia, w których udaje się, że zdjęcie pstryknięte dobrą lustrzanką już nadaje się jako pamiątka tego ważnego, romantycznego wydarzenia, a przecież to nieprawda. Nie wyobrażam sobie, żebyśmy my mieli szukać i mniej znanych fotografów. W Bydgoszczy mamy już jednego, sprawdzonego i do niego się udamy, nie patrząc na koszty.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #20  
Stary 15-02-2019, 17:19
diademka diademka is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2019
Posty: 1
Domyślnie

Fotograf to naprawdę ważna sprawa na takiej uroczystości. Świetnie, że polecacie sprawdzonych fachowców.
__________________
wynajem aut Katowice
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 03:00.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.