kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > ŻYCIE > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #21  
Stary 22-10-2019, 09:46
majka34 majka34 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2017
Posty: 379
Domyślnie

To prawda też mam drukarki od Epson i są naprawdę dobre. Sprawdzają się pod wieloma względami w druku. Ja drukuje dużo w kolorze, a mam model L365 i nie jest to drukarka za kilka tysięcy a druk jest piękny.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #22  
Stary 25-10-2019, 09:56
KonradSkal Mężczyzna KonradSkal is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2019
Posty: 147
Domyślnie

Cześć mam pytanie do właścicieli drukarek. Czy jeśli kupię tańszy zamiennik tuszu to, czy może to zaszkodzić drukarce? Od miesiąca mam własną drukarkę i jakoś tak teraz zacząłem się nad tym zastanawiać. Poszperałem i poczytałem trochę o tym . Jednakże liczę na jakąś wiedzę wynikającą z waszego doświadczenia. Gdzie mógłbym dostać możliwie: porządne tonery. Rozważałem tą strone: https://www.dodrukarki.pl/category/t...-drukarki-cz-b
Odpowiedź z Cytowaniem
  #23  
Stary 28-10-2019, 19:34
lila87 lila87 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2019
Posty: 12
Domyślnie

Te nowsze modele jeszcze lepsze i bardziej wydajne. Zresztą Epson w ostatnim czasie ma wiele ciekawych ofert z których warto skorzystać. Druki wielofunkcyjne i nawet z drukiem na płytach cv itp.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #24  
Stary 28-10-2019, 22:55
arjana arjana is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2019
Posty: 102
Domyślnie

mam brothera, bardzo dobrz drukuje i też nie ma problemu żeby jakiś zamiennik ni działał, zazwyczaj na activejtach drukuję, są super wydajne
Odpowiedź z Cytowaniem
  #25  
Stary 21-11-2019, 09:49
abby abby is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2018
Posty: 110
Domyślnie

Jaki masz konkretnie model drukarki, szukam do biura jakiegoś niedrogiego urządzenia wielofunkcyjnego, na który da się bez problemu znaleźć zamienniki.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #26  
Stary 22-11-2019, 13:24
MajaU MajaU is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2018
Posty: 1 124
Domyślnie

Trudny wybór sprzętu, bo teraz na rynku naprawdę jest tego sporo. A jeśli do swojego biura będziecie potrzebowali większej ilości zamienników do drukarek jak tusze, tonery itd oraz akcesoriów biurowych to ze swojej strony polecam sprawdzić również ofertę sklepu https://dobretonery.pl/ w którym możesz liczyć na przystępne ceny, także przynajmniej w tym aspekcie nie będziesz musiał ponosić bardzo dużych kosztów.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #27  
Stary 23-11-2019, 18:09
Alicja87 Alicja87 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2019
Posty: 24
Domyślnie

Niedawno szukałam informacji na owy aspekt w internecie i znalazłam stronę - http://top-tusze.com.pl , na której odszukałam to co chciałam znaleźć. Nadzwyczaj sporo wartościowych informacji można się nauczyć z tej strony. Gorąco rekomenduję.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #28  
Stary 24-11-2019, 10:11
Wera Wera is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2018
Posty: 1 637
Domyślnie

Jeśli jesteście drukarnią i będziecie na etapie doboru nowego sprzętu do firmy to ze swojej strony polecam zwrócić uwagę na ofertę sklepu Comel- IT w którym znajdziesz m.in drukarki do etykiet od czołowych producentów o świetnych parametrach i wysokiej wydajności. Koniecznie sprawdź możliwości jakie przygotowali oraz daj znać jeśli już podjęliście decyzję odnośnie zakupów!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #29  
Stary 14-12-2019, 14:10
arjana arjana is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2019
Posty: 102
Domyślnie

Cytat:
Napisał abby
Jaki masz konkretnie model drukarki, szukam do biura jakiegoś niedrogiego urządzenia wielofunkcyjnego, na który da się bez problemu znaleźć zamienniki.
mój to już wiekowy sprzęt, dokładnie model 152W, nie wiem czy jeszcze go w ogóle robią, szwagierka niedawno kupiła L2532DW laseową i jest bardzo zadowolona.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #30  
Stary 02-02-2020, 16:54
MajaU MajaU is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2018
Posty: 1 124
Domyślnie

Ja na ten moment używam drukarki zwykłej i też nie narzekam na jakość wydruku, też z tego względu że używam dobrych zamienników od https://dobretonery.pl/ także zdecydowanie polecam do nich zajrzeć jeżeli będziesz potrzebował rzeczy do drukarki oraz akcesoriów biurowych.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 12:25.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.