kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > STYL > Wizaż
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #61  
Stary 25-02-2020, 10:21
herok24 herok24 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2016
Posty: 210
Domyślnie

kosmetyki warto uzupełnić suplementem diety np. w moim przypadku skuteczne są kapsułki Neoglandyna w ich składzie są cenne oleje omega 3 i 6 które nawilżają skórę i zapobiegają jej podrażnieniom. Dzięki kapsułkom skóra staje się gładka, promienna i wolna od niedoskonałości - nie ulega szybko podrażnieniom i nie wysusza się nawet po intensywnym opalaniu czy pływaniu w basenie chlorowanym
__________________
http://stomatologia-paszyna.pl
Odpowiedź z Cytowaniem
  #62  
Stary 28-02-2020, 13:26
Oliwkaaa Oliwkaaa is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2017
Posty: 351
Domyślnie

U mnie świetnie zdaję egzamin dermokosmetyki Atopis Novaclear. Dzięki nim skórę mam odpowiednio nawilżoną i zadbaną.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #63  
Stary 29-02-2020, 11:13
muuzkowa muuzkowa is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2016
Posty: 537
Domyślnie

Wiadomo, jak cera jest sucha to najlepiej sprawdzą się wszelkiego rodzaju kosmetyki z olejkami w składzie. Warto tez pomyśleć o nawilżeniu "od środka" zabiegiem z produktem Restylane Skinboosters, efekty będą o niebo lepsze niz po miesiącach stosowań kremów.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #64  
Stary 18-03-2020, 18:27
AndziaL AndziaL is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2018
Posty: 404
Domyślnie

Cytat:
Napisał Oliwkaaa
U mnie świetnie zdaję egzamin dermokosmetyki Atopis Novaclear. Dzięki nim skórę mam odpowiednio nawilżoną i zadbaną.

Też stosuję tą serię i dzięki niej zdecydowanie widzę poprawę kondycji skóry. Kosmetyki przyjemnie nawilżają i wygładzają, nadają skórze miękkości i dobrze ją chronią.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #65  
Stary 25-03-2020, 20:43
Paulisss Paulisss is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2015
Posty: 6 988
Domyślnie

A ja mam bardzo duże zaufanie do tych kosmetyków https://ziaja.com/ Używam ich od dłuższego czasu i zapomniałam o moich problemach z suchą skórą. Wcześniej trudno mi było znaleźć coś nawilżającego, ale żeby nie uczulało. Poza tym cena jest naprawdę przystępna
Odpowiedź z Cytowaniem
  #66  
Stary 14-04-2020, 19:28
AnitaT AnitaT is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2019
Posty: 229
Domyślnie

Od jakiegoś czasu również stosuję dermokosmetyki Novaclear Atopis i dzięki nim widzę zdecydowaną poprawę kondycji mojej cery. Jest wyraźnie lepiej nawilżona, przyjemnie miękka i gładka, bez podrażnień.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #67  
Stary 22-04-2020, 19:11
Patena Patena is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2017
Posty: 392
Domyślnie

Przez jakiś czss też miałam problem z przesuszająca się skórą. Mimo stosowania dobrych kremów nie była tak nawilżona jakbym chciała. W internecie znalazłam informacje, że olej z wiesiołka dział bardzo dobrze na skóę, włosy i paznokcie. Od około miesiaca biore oeparol i zauwazyłam poprawę. Skóra jest jędrniejsza i lepiej nawilżona, poza tym ma zdrowszy kolor. Faktycznie olej działą super na skórę.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #68  
Stary 29-04-2020, 22:42
Krygierowa31 Krygierowa31 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2018
Posty: 541
Domyślnie

Cytat:
Napisał muuzkowa
Wiadomo, jak cera jest sucha to najlepiej sprawdzą się wszelkiego rodzaju kosmetyki z olejkami w składzie. Warto tez pomyśleć o nawilżeniu "od środka" zabiegiem z produktem Restylane Skinboosters, efekty będą o niebo lepsze niz po miesiącach stosowań kremów.

zgadzam się, zabieg ze Skinboosterem jest rewelacyjny i co ważne można go stosować o każdej porze roku.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #69  
Stary 05-05-2020, 18:54
kiki998 kiki998 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2019
Posty: 532
Domyślnie

jesli chodzi o kremy to bardzo lubię te z serii diamentowej z firmy Christian Laurent ( można je dostać w Rossmanie). Cudowne i ptrzyciągające wzrok opakowania i jeszcze lepsza zawartość nawilżają, odżywiają i sprawiają, ze skóra jest bardziej elastyczna i napięta.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #70  
Stary 10-05-2020, 08:15
dzonka dzonka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2013
Posty: 626
Domyślnie

Cytat:
Napisał kiki998
jesli chodzi o kremy to bardzo lubię te z serii diamentowej z firmy Christian Laurent ( można je dostać w Rossmanie). Cudowne i ptrzyciągające wzrok opakowania i jeszcze lepsza zawartość nawilżają, odżywiają i sprawiają, ze skóra jest bardziej elastyczna i napięta.

O popatrz, nie słyszałam o tej serii, ale dziękuję podpowiedź,
na pewno sobie sprawdzę przy najbliższej wizycie w Rossmanie.

A używałaś może kremy do twarzy z takich: https://kosmetykizameryki.pl/category/kremy-do-twarzy ? Ostatnio znajoma mi podsunęła ale nie miałam okazji jeszcze testować wiec chętnie bym się dowiedziała coś wiecej, a wiem, że dużo osób tam kupuje, ja jeszcz enie.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 20:06.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.