kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > KARIERA > Praca
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #11  
Stary 24-07-2020, 12:24
Lililulu Lililulu is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2018
Posty: 209
Domyślnie

Moim zdaniem warto iśc w innowacyjne rozwiązania i w hotelu zamontować takie urządzenia jak stacja ładowania ev. Teraz coraz więcej ludzi decyduje się na samochody elektryczne, dlatego warto mieć tego typu stację, bo goście hotelowi mogli naładować swój samochód. Tego typu instalacja podnosi prestiż hotelu. Myślę, że to opcja warta rozważenia.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #12  
Stary 27-07-2020, 14:33
gdoyle's Avatar
gdoyle gdoyle is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2020
Posty: 4
Domyślnie

Na pewno szybko zużywają się prześcieradła i pościele.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #13  
Stary 30-08-2020, 17:15
Patena Patena is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2017
Posty: 392
Domyślnie

Ja myślę, że teraz dobrą opcją jest kamera termowizyjna. Niestety nie ma się pewności, kto przyjeżdża do hotelu, dlatego warto mieć urządzenie, które mierzy temperaturę. Dzięki temu możemy wykluczyć osoby, które potencjalnie mogą być zarażone koronawirusem. Myślę, że to dobra inwestycja.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #14  
Stary 26-05-2021, 21:55
comon's Avatar
comon comon is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2015
Posty: 893
Domyślnie

Oczywiście w hotelu jedną z najważniejszych rzeczy są tekstylia, które trzeba regularnie wymieniać. Jeśli chcesz się więcej w tym temacie dowiedzieć to polecam poczytać https://www.money.pl/gospodarka/kupn...09866784a.html , gdzie jest temat szczegółowo omówiony
Odpowiedź z Cytowaniem
  #15  
Stary 05-12-2022, 13:08
KarolaaW KarolaaW is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2018
Posty: 897
Domyślnie

Poszukiwania możesz zdecydowanie rozpocząć od mojego ulubionego sklepu w tym zakresie czyli zdecydowanie Miluli https://miluli.pl/ ponieważ jest to sklep internetowy z dużym wyborem wyjątkowych wzorów, ale również pięknych pościeli w nowoczesnych kolorach także na pewno będą stanowiły ważny element wystroju wnętrza. U nas zakupy naprawdę się udały, pozdrawiam!
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 13:29.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.