kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > DOM > Kuchnia
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 07-12-2020, 21:21
minka minka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2016
Posty: 311
Domyślnie Dieta pudełkowa Jaka?

Jaką dietę pudełkową polecacie? Ktos z was kojarzy Warszawski Wikt? Zastanawiam się nad zamówieniem diety stamtąd.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 23-12-2020, 14:08
ogmix2 ogmix2 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2020
Posty: 3
Domyślnie

Słyszałem dużo pozytywnych opinii o Kapitanie Cooku, który już teraz działa na terenie całej Polski. Na twoim miejscu bym go sprawdził.
__________________
Jak pozbyć się gruzu ze swojego podwórka? Najlepiej za pomocą pojemnego kontenera https://24piaseczno.pl/2020113035523...nego-kontenera
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 23-12-2020, 19:34
Majka3008 Majka3008 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2017
Posty: 333
Domyślnie

Ja mogę polecić Wygodnadietę. Jedzonko mają smaczne, świeże i różnorodne więc taka dieta się nie nudzi i dużo łatwiej na niej wytrwać. Sama zamawiam od nich już kilka miesięcy i jestem zadowolona. Nigdy nie zdarzyła im się żadna wpadka.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 24-12-2020, 14:55
Gryud33 Gryud33 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2020
Posty: 4
Domyślnie

Ja bym wziął dietę od Anny Lewandowskiej.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 27-12-2020, 14:18
lenka85 lenka85 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2020
Posty: 151
Domyślnie

Ja polecam catering WygodnaDieta.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 13-01-2021, 11:47
DariaM11 DariaM11 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2020
Posty: 1 975
Domyślnie

Ja korzystam z diety cateringowej w wersji Wege Fit od SportFoodBox i naprawdę jestem bardzo zadowolona z wyboru. Przede wszystkim posiłki są urozmaicone przez cały tydzień, dobrze zestawiają kalorykę i oczywiście można liczyć na pomoc dietetyka aby dobrać ją odpowiednio dla siebie. Mam nadzieję, że podejmiecie dobrą decyzję dla swojego zdrówka i do tego oczywiście skutecznej utraty uwagi!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 20-01-2021, 16:42
mela85 mela85 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2019
Posty: 154
Domyślnie

Ja rekomenduję catering WygodnaDieta, posiłki bardzo smaczne, świeże , różnorodne.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 16-04-2021, 14:52
Wera Wera is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2018
Posty: 1 631
Domyślnie

Bardzo ważne jest systematyczne jedzenie w ciągu dnia, dlatego też zdecydowałam się na wybór diety pudełkowej od SportFoodBox w wersji Classic Fit https://sportfoodbox.pl/catering-dietetyczny-bialystok do tego są także u mnie w Białymstoku. Warto sobie poczytać choćby po to, żeby dokładniej zorientować się w temacie i może na kilka dni taką dietkę przetestować
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Stary 05-11-2021, 11:20
mixiq mixiq is offline
Member
 
Zarejestrowany: Nov 2021
Posty: 73
Domyślnie

a próbowaliście dietę sokową? Polecam sobie sprawdzić np. dieta sokowa Warszawa - znajdziecie wiele cennych informacji oraz ogromny wybór sprawdzonych cateringów Polecam! Dobrze jest czasem sobie zrobić mały detoks
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Stary 27-11-2021, 21:12
mona21 mona21 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2017
Posty: 730
Domyślnie

W Warszawie działa Hello Dieta. O ten catering dietetyczny https://www.hellodieta.pl/. Dla mnie numer jeden jeśli chodzi o pudełka. Dostępne różne diety komponowane przez profesjonalnych dietetyków. 5 posiłków na cały dzień. Wszystko terminowo pod drzwiami w wygodnych opakowaniach. Świeże, pyszne i urozmaicone. Taka dieta to sama przyjemność.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 23:41.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.