kobiety.net.pl   
Strona g³ówna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Zwi±zki   ¯ycie   Klub  


Wróæ   Klub > ¯YCIE > Ogólny
Nazwa u¿ytkownika
Has³o
Zarejestruj siê FAQ Blogi Galerie U¿ytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzêdzia w±tku Przeszukaj ten w±tek Wygl±d
  #11  
Stary 03-03-2019, 09:01
HalinaBA HalinaBA is offline
Member
 
Zarejestrowany: Mar 2019
Posty: 62
Domy¶lnie

Zrobi³am zabieg z infuzji tlenowej , mia³am bardzo wyszarza³± skórê ,a po zabiegu sta³a siê odm³odzona, delikatna i bardziej promienna. Wyglada siê bardzo dobrze po takim zabiegu i warto sobie zrobiæ. Mogê poleciæ klinikê w której robi³am bo bardzo jestem z niej zadowolona Ego Med Spa w Krakowie https://ego-medspa.pl/
Odpowied¼ z Cytowaniem
  #12  
Stary 09-04-2019, 07:21
malinka01 malinka01 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2017
Posty: 451
Domy¶lnie

No ja wiem o czym mówisz. To naprawdê super zabieg, chcoia¿ u¿ywa siê do niego tylko tlenu. Mnie taka rundka w https://drparadowska.pl/ zawsze odstresowuje.
Odpowied¼ z Cytowaniem
  #13  
Stary 10-04-2019, 13:44
iola iola is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2016
Posty: 898
Domy¶lnie

Nie s³ysza³am nigdy o czym¶ takim.
Odpowied¼ z Cytowaniem
  #14  
Stary 10-04-2019, 17:08
noemi noemi is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2016
Posty: 538
Domy¶lnie

Moim zdaniem takie zabiegi mog± bardzo pomóc. Sama kiedy¶ korzysta³am z ozonoterapii w Olsztynie w moim rodzinnym mie¶cie. Zabieg ten pomaga zabijaæ bakterie, wirusy i grzyby z organizmu. Bardzo pomaga szczególnie je¶li leczymy siê przewlekle. Ja mia³am problemy z zatokami i ozonoterapia bardzo mi pomog³a.
Odpowied¼ z Cytowaniem
  #15  
Stary 27-05-2019, 14:08
AnnMa AnnMa is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2019
Posty: 114
Domy¶lnie

Hej, taki zabieg to karboksyterapia kraków prawda? Mi dziêki temu uda³o siê pozbyæ celulitu, a mia³am naprawdê bardzo widoczny, tak¿e polecam
Odpowied¼ z Cytowaniem
  #16  
Stary 27-01-2023, 13:55
Wera Wera is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2018
Posty: 1 637
Domy¶lnie

Jak najbardziej Z reszt± jak widaæ infuzja tlenowa cieszy siê coraz wiêkszym zainteresowaniem i nie ma siê czemu dziwiæ. Ma pozytywny wp³yw na zmiany tr±dzikowe, czy te¿ zmarszczki pod oczami i wokó³ ust. Jednak musi byæ w odpowiedni sposób przeprowadzony. W Rzeszowie mogê poleciæ DeniMal https://denimal.pl/ gdzie na pewno odpowiednio siê tob± zajm±, a efekty zobaczysz na w³asnej skórze.
Odpowied¼ z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzêdzia w±tku Przeszukaj ten w±tek
Przeszukaj ten w±tek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygl±d

Zasady pisania postów
Nie Mo¿esz: tworzenie nowych w±tków
Nie Mo¿esz: odpowiadanie na posty
Nie Mo¿esz: wys³anie za³±czników
Nie Mo¿esz: edytowanie swoich postów

vB code jest W³.
U¶mieszkiW³.
kod [IMG] jest W³.
kod HTML jest Wy³.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 01:31.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.