kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > ZDROWIE > Sylwetka
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #21  
Stary 11-02-2019, 13:54
nosleep nosleep is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2016
Posty: 383
Domyślnie

Dieta z dowozem do domu to super sprawa. Tak naprawdę nie każdy ma czas na to, aby przygotowywać dietetyczne posiłki. Jest to po prostu czasochłonne, poza tym wymaga odpowiedniej wiedzy. Jeśli chcecie wyszukać dla siebie dostawcy dań dietetycznych to możecie skorzystać z platformy Belfino
- https://www.belfino.pl/ogloszenie-kategoria/dieta/ . Dzięki wygodnej wyszukiwarce, w której wpisuje się interesujące nas kryteria można znaleźć najlepszą ofertę diety (i nie tylko) oferowanej na terenie naszego miasta.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #22  
Stary 18-02-2019, 10:29
Paulisss Paulisss is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2015
Posty: 6 935
Domyślnie

Jestem za tego typu dietami,ale uważam,że powinno się zwracać uwagę na składy żywności. Ja jakiś czas temu wpadłam na tę stronkę https://hamilton.com.pl/oferta/badania-zywnosci-i-pasz/analiza-zywnosci/ teraz czekam na wyniki badań.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #23  
Stary 26-02-2019, 23:17
grzesiowa grzesiowa is offline
Member
 
Zarejestrowany: May 2018
Posty: 66
Domyślnie

no w tych lepszych cateringach, jak na przykład wygodnadieta, masz dostęp do menu, wiesz, co jesz i z czego się to składa, jesteś pewna, że jest to zdrowe i z korzyścią dla Ciebie
Odpowiedź z Cytowaniem
  #24  
Stary 29-04-2019, 23:55
Alińcia Alińcia is offline
Member
 
Zarejestrowany: Apr 2019
Posty: 39
Domyślnie

polecam WygodnaDieta.pl
są już w większości dużych miast, mają szeroką ofertę, są elastyczni, a co ważne - punktualni!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #25  
Stary 02-05-2019, 14:41
malinka01 malinka01 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2017
Posty: 450
Domyślnie

Dieta pudełkowa jest bardzo wygodna, nie tracimy czasu na przygotowanie wszystkich posiłków, ja zawsze mam z tym problem bo nie zawsze mam na to ochotę lub czas. Dlatego poważnie zastanawiam się nad nimi https://www.dietific.pl mają zbilansowane posiłki a do tego z dowozem pod drzwi.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #26  
Stary 05-05-2019, 15:15
Tamidia Tamidia is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: May 2019
Posty: 4
Domyślnie

Diety na dowóz rzeczywiście ostatnio zyskały na popularności. Jeżeli chodzi o dobry catering dietetyczny w Warszawie to polecacie coś? Moją uwagę przykuła póki co oferta ze strony: https://pomelo.com.pl/ Niestety brak mi doświadczenia w tego typu sprawach, więc będę niesamowicie wdzięczna jeśli podzielicie się wskazówkami z tego zakresu.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #27  
Stary 06-05-2019, 10:06
madzialenka666 madzialenka666 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: May 2019
Posty: 1
Domyślnie

ja korzystam i jestem jak narazie bardzo zadowolona Pozostaje czekać mi tylko na efekty :P zamawiaj sobie u nich, może ktoś też skorzysta : Dieta pudełkowa w Polsce
Odpowiedź z Cytowaniem
  #28  
Stary 14-05-2019, 17:28
OlaVida's Avatar
OlaVida OlaVida is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: May 2019
Posty: 4
Domyślnie

Czyli tzw. dieta pudełkowa? Bardzo chciałabym, żeby było mnie na nią stać.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #29  
Stary 15-05-2019, 19:23
AndziaL AndziaL is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2018
Posty: 404
Domyślnie

U mnie taka dieta super się sprawdziła! i wcale nie płacę za nią milionów Za to jem zdrowo, smacznie i regularnie a to dla mnie najważniejsze
Odpowiedź z Cytowaniem
  #30  
Stary 16-05-2019, 16:45
Karolina Ka Karolina Ka is offline
Member
 
Zarejestrowany: Nov 2018
Posty: 71
Domyślnie

Jak ktoś się zastanawia czy go stać na taką dietę to niech sobie policzy ile wydaje na jedzenie dziennie. Mi wyszło, że wcale nie tak mniej niż gdybym miał zamawiać. A trzeba też mieć na uwadze,że oszczędzamy na prawdę dużo czasu. Sam korzystam z WygodnejDiety i cieszę się wolna głową bo nie stoję przy garach
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 10:37.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.