kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > ZDROWIE > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #51  
Stary 18-01-2019, 11:29
teker teker is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2019
Posty: 4
Domyślnie

są chyba na to jakieś badania żeby takie rzeczy ustalić
Odpowiedź z Cytowaniem
  #52  
Stary 07-05-2019, 10:31
Witkowa Witkowa is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2017
Posty: 3 326
Domyślnie

A skoro już mowa o atopowym zapaleniu skóry, to jakie kosmetyki używacie? Ja co prawda nie mam problemu z azs, ale moja córeczka ma... znalazłam jakieś specjalne kosmetyki do pielęgnacji takiej skóry atopowej u niemowląt na stronie https://www.mustela.pl/product/nasze...onna-do-atopii. Czy ktoś z Was miał okazję je stosować? I jak wrażenia?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #53  
Stary 13-05-2019, 13:27
kizomba kizomba is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2018
Posty: 652
Domyślnie

A co mówi lekarz?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #54  
Stary 16-05-2019, 13:03
majka34 majka34 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2017
Posty: 379
Domyślnie

Wydaje mi się, że sprawdzą się różne metody leczenia, najbardziej warto pomyśleć o dobrym specjaliście, który znajdzie metodą dobrą leczenia. Widziałam ciekawe propozycje w centrum dermatologiczne w Warszawie na https://www.derm-est.pl . Od ręki wykonują wiele badań i warto o tym właśnie pomyśleć.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #55  
Stary 19-05-2019, 20:47
abby abby is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2018
Posty: 110
Domyślnie

Wiosna i lato to dla atopowców bywają cieżkie, zaopatrzyłam się w emulsję atoperal, bo syn ma azs i w lecie skóa lubi mu się jeszcze bardziej przesuszać, a ja księ przesuszy to sie robi dramat, bo zaraz się drapie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #56  
Stary 31-07-2019, 21:15
Paulisss Paulisss is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2015
Posty: 6 988
Domyślnie

Mojej mamie zaczely sie ostatnio problemys korne. To dziwne w tym wieku,a jednak. Podejrzewalam alergie,jednak wydaje mi sie,ze to cos innego. Czy to moze byc luszczyca https://www.nowafarmacja.pl/blog/czy-luszczyca-swedzi
Jak sądzicie? Będę wdzięczna za opinie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #57  
Stary 06-08-2019, 09:03
malkontentis malkontentis is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2019
Posty: 1 346
Domyślnie

Jeżeli poszukujecie lekarza, a konkretnie dermatolog nfz Warszawa , to myślę, że na stronie internetowej lekarzebezkolejki znajdziesz szybko i sprawnie kogoś, kto będzie w stanie Ci pomóc w konkretnych problemach zdrowotnych.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #58  
Stary 12-08-2019, 15:50
Ajlar Ajlar is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2016
Posty: 533
Domyślnie

to chyba zalezy jakie sa obiawy, czasem ciężko stwierdzic jednoznacznie, najlepiej potwierdzić u lekarza. Mój synek ma problemy ze skóra od urodzenia i nam lekarz powiedział ze to azs. Generalnie starsznie ciężko pielegnuje ise taką skóre ale używam emolientu z atoperalu i jest całkiem ok. Poza emulsją do ciała, który stosuje codziennie do kąpania dodaje jeszcze krochmal. Mały ma dzieki temu naprawde ładną skóre, nic go nie swedzi nie łuszczy sie no i co najważniejsze -jest spokojny. Jak miał silne objawy azs to strasznie płakał i był bardzo niespokojny, teraz na szczeście to wszystko mienło i on i ja spimy spokojnie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #59  
Stary 16-09-2019, 21:14
justa31 justa31 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2017
Posty: 204
Domyślnie

moja kuzynka ten krochmal atoperal używa na potówki, dodaje do kąpieli i krochmal ładnei łagodzi zaczerwienienie i swędzenie. Skóra atopowca wymaga profesjonalnych kosmetyków, bo zwykłymi można zrobić dużo szkody, bo są dużo bardziej dla kóry dziecka drażniące.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #60  
Stary 23-09-2019, 22:33
Wera Wera is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2018
Posty: 1 635
Domyślnie

Ja też zawsze w sezonie wiosenno-letnim mam dość duże problemy z objawami alergii, dlatego jeśli będziecie potrzebowali pomocy to warto postawić na skuteczny lek jak Metmin, który na mnie bardzo dobrze działa. Dlatego sprawdź go sobie tutaj https://baza-lekow.com.pl/metmin-lek...ie-dawkowanie/ i mam nadzieję, że też przyniesie ulgę.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 11:26.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.