kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > ŻYCIE > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 10-05-2019, 19:08
Wera Wera is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2018
Posty: 1 634
Domyślnie Liceum ogólnokształcące w Łodzi

Co sądzicie o tym, aby już w liceum wybrać profil ekonomiczno-menadżerski? Ostatnio trafiłam na taką opcję w szkole Cosinus i prosiłabym o Wasze podpowiedzi, zarówno w zakresie wyboru tego kierunku, ale i samej szkoły bo jednak nie mam zbyt wiele informacji od bliskich.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 13-05-2019, 22:49
Malwinka27 Malwinka27 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2018
Posty: 520
Domyślnie

Taki kierunek ma na pewno Cosinus i to nie w szkole zaocznej, ale już liceum ogólnokształcącym które otwierają. Poza tym znajdziesz u nich własnie ten profil, dlatego jak będziesz miała trochę czasu to odwiedź ich stronę internetową i sprawdź dokładnie. Moim zdaniem warto również z tego powodu, że dla swoich uczniów dają darmowe zeszyty, książki, czy nawet dodatkowe karnety sportowe
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 20-05-2019, 17:24
OlaK OlaK is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2018
Posty: 285
Domyślnie

Czyli jednak to prawda, że Cosinus w Łodzi otwiera dzienne kierunki w technikum oraz liceum. Bardzo dobrze, bo też wychodzą z opcją dużo ciekawszych kierunków które przyciągnął na pewno większe ilości dzieci i też później ich ścieżka kariery może być dużo bardziej obiecująca.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 30-05-2019, 12:17
WiolaS32 WiolaS32 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2019
Posty: 388
Domyślnie

To prawda i jak widać wchodzą tutaj ze sporym impetem bo oferują ciekawe profile, do tego mają wiele dodatków dla swoich uczniów i jest to placówka również całkowicie za darmo więc przy tak dużej ilości uczniów w tym roczniku może warto właśnie postawić też na nich.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 31-05-2019, 21:34
KarolaaW KarolaaW is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2018
Posty: 898
Domyślnie

Ja uczyłam się w szkole policealnej Cosinusa w Łodzi i uważam, ze jak najbardziej jest to dobre miejsce w którym możesz się porządnie przygotować do matury oraz studiów. Tak jak mnie przygotowali do pracy jako technik Weterynarii. Mają bardzo dobrą kadrę nauczycielską, wiele profitów i też ogólnie ciekawe zorganizowany plan zajęć więc rozwijają się w dobrym kierunku, jednocześnie pozostając darmowymi placówkami.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 31-05-2019, 21:59
angelika1998 angelika1998 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2019
Posty: 614
Domyślnie

Wiele osób wybiera inne szkoły nawet w innych miastach, zawsze do wyboru jest bursa która jest takim pierwszym akademikiem. Jeśli chodzi o Warszawę to warto rozważyć Niepubliczne Liceum Ogólnokształcące nr 6 przy ul. Bacha w Warszawie, dobre opinie i możliwość korzystania z dodatkowych fakultetów.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 08-06-2020, 15:17
Malwinka27 Malwinka27 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2018
Posty: 520
Domyślnie

Stawiając na liceum dzienne bądź technikum w szkole średniej Cosinus Łódź możecie liczyć na darmowe podręczniki, zeszyty oraz karnet sportowy, czy tablet. A do tego świetnie zestawili kierunku, bo m.in w technikum kształcą na: informatyk, programista, rachunkowość, hotelarstwo, turystyka i to oczywiście całkowicie bezpłatnie. Na pewno dobrze wziąć to pod uwagę!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 21-01-2021, 21:36
sara898 sara898 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2018
Posty: 1 415
Domyślnie

A może Warszawa? Bo ja muszę Ci powiedzieć, że moje dziecko do Te Vizji chodzi od podstawówki, kontynuując tam naukę i już jest mu znany ich program, a wybrało to liceum ze względu na program IB i międzynarodową maturę. Bez obaw! Twoje dziecko na pewno poradzi sobie świetnie!
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 17:38.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.