kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > ŻYCIE > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 24-06-2016, 10:37
krystynastryjak krystynastryjak is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2015
Posty: 12
Domyślnie Nietypowa prósba

Dziewczyny, mam do was nietypową prośbę, a mianowicie proszę o radę. Postanowiłam wymienić nagrobek moich rodziców, bo po ostatnich wichurach niestety uległ uszkodzeniu. Myślałam o czymś skromnym, najlepiej z http://nagrobki-granitex.pl/nasza-of...obki-podwojne/, bo mają dobre ceny i znani są z wysokiej jakości. Powiedzcie mi czego powinnam unikać wybierając nagrobek, czym się kierować i w ogóle jakie macie doświadczenie z tego typu usługami. NIe chciałabym "kupić kota w worku" jak w ostatnim przypadku, kiedy po kilku burzach, grób został zniszczony.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 03-01-2019, 10:45
Wera Wera is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2018
Posty: 1 636
Domyślnie

No to może warto też postawić na pewnego producenta oraz wysoką jakość. Na pewno koszta będą duże, natomiast w dużym stopniu pomoże Ci w tym zakresie opcja rozłożenia na raty, a jest to możliwe z https://www.platformaratalna.pl/ z której również korzystaliśmy i naprawdę zaoferowali nam przystępne warunki oraz praktycznie od razu rozpatrzyli wniosek.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 04-05-2019, 09:54
malinka01 malinka01 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2017
Posty: 451
Domyślnie

Ja bym ci chyba radziła udać się do domu pogrzebowego który ma lepsze opinie na temat własnie nagrobków. Ja tak zrobiłam i znalazłam opinie Caelum które okazały się być bardzo przychylne i tak wybrałam.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 02:26.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.