kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > ZDROWIE > Uroda
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 14-06-2015, 10:14
marzycielkazostendy marzycielkazostendy is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2014
Posty: 1 632
Domyślnie Ktoś miał robioną depilację laserową?

Ktoś z was miał wykonywaną depilację laserową?
Zastanawiam się czy to rzeczywiście przynosi efekty i warto w to zainwestować...
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 14-06-2015, 16:37
kwiecienplecien kwiecienplecien is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2014
Posty: 1 973
Domyślnie

Podłączę się do tematu, bo też zastanawiam się nad tym czy zdecydować się na ten zabieg.
Czytałam na stronie Medica Spa - jednego z warszawskich spa, z czym to się wiąże. Okazuje się, że najlepsze efekty są u tych osób, które mają bladą skórę i ciemne włoski. Sam zabieg nie jest bolesny, ale za to nie należy do najtańszych.
Czytałam, że natomiast efekty utrzymują się na długo - u niektórych nawet na zawsze. A czasami trzeba zabieg powtórzyć dla lepszego efektu po kilku miesiącach.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 22-06-2015, 10:39
Jojada Jojada is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2015
Posty: 7
Domyślnie

Zamierzam się wybrać na depilację bikini w Poznaniu do salonu Laser De LUX. Jak na razie moja wiedza w tym temacie jest wyłącznie oparta o informacje zamieszczone w necie na stronach firm, które to oferują i z postów na forach. Wyczytałam, że własny depilator laserowy się nie opłaca, że jakość depilacji zależy od karnacji skóry, oraz że nie wolno się opalać przed zabiegiem. Może macie też inne uwagi ?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 02-07-2015, 19:43
danat danat is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2015
Posty: 6
Domyślnie

Hej nigdy nie korzytsałama ale ponoć to świetny sposób na gładka skórę na nogach, pod pachami i w okolicach bikini. Warto spróbować.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 03-07-2015, 13:02
pieniążek pieniążek is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2015
Posty: 6
Domyślnie

Warto dziewczyny! Dla mnie nie ma lepszego rozwiązania niż depilacja laserowa. Zainwestowanie w nią jest warte, bo są efekty. Skutecznie pozbyłam się włosów z nóg i nie muszę się niczym przejmować. Ja serdecznie polecam i myślę nad wykorzystaniem tej metody w innych partiach ciała.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 13-09-2015, 23:52
muszkieterka muszkieterka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2014
Posty: 1 290
Domyślnie

Nie każdy może mieć robioną taką depilację. Są pewne przeciwwskazania i warto się z nimi zapoznać, zanim cokolwiek się zrobi.
Wiem, że na przykład u facetów problem stanowi depilacja pleców, ale na to też są sposoby.
W każdym razie żyjemy w tak cudownych pod tym względem czasach, że jeśli nie depilacja laserowa, to jest kilka innych opcji, które pomagają pozbyć się nadmiaru włosów z ciała.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 08-10-2015, 07:22
Olla33 Olla33 is offline
Member
 
Zarejestrowany: Nov 2014
Posty: 86
Domyślnie

Ja jestem obecnie po 4 zabiegu depilacji nóg i jestem bardzo zadowolona z efektu. Nogi są gładkie, włosów nie jest wiele i co najważniejsze nie jest to tak bolesne jak się spodziewałam. Na forach bardzo często pisze się o tym,ze jest to taki straszny zabieg ale moim zdaniem wiele osób po prostu przesadza. Da się wytrzymać.
Zabieg wykonywałam w Gdańsku w centrum medycznym Lifemedica na Marii Curie Skłodowskiej.
TUtaj masz kontakt:
http://vectusgdansk.pl/
Na chwilę obecną jest to najnowocześniejszy laser w całej Polsce.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 09-11-2015, 10:44
perelka perelka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2015
Posty: 549
Domyślnie

Ja robiłam sobie depilację laserową w Poznaniu w http://biogenica.pl/, nie znoszę depilacji w domu także dla mnie taki zabieg się opłaca bo mam na dłuższy czas spokój.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Stary 05-04-2016, 17:34
mAlinka's Avatar
mAlinka mAlinka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2014
Posty: 1 156
Domyślnie

Ja miałam, i dzięki nowoczesnej technologii mam święty spokój na całe życie robiłam ją tutaj - http://laserskincare.pl
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Stary 27-04-2016, 12:52
AlicjaR AlicjaR is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2015
Posty: 12
Domyślnie

Zabieg jest naprawdę świetny, poczytaj sobie więcej o nim: 8 rzeczy których nie wiedziałaś o depilacji laserowej i wbrew pozorom zabieg nie jest taki drogi, nawet jeśli wykonujesz go w seriach. Jeśli tak policzyć zakup kremów, maszynek i częstotliwości z jaką musisz golić nogi czy inną część ciała, licząc czas i nerwy to depilacja laserowa przy tym to błogosławieństwo.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 17:12.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.