kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > KARIERA > Edukacja
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #51  
Stary 26-10-2015, 17:32
Stefa56's Avatar
Stefa56 Stefa56 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2015
Posty: 7
Domyślnie

Słyszałam coś kiedyś o hipnozie, ale ja sama chyba nie bardzo wierzę w takie metody, chociaż są one podparte badaniami naukowymi i jak tak się o tym czyta, to wszystko wydaje się całkiem logiczne w sumie...:-) Metoda ta jest oparta na twierdzeniu, że za nasze zdolności koncentracji, pamięci i motywacji do nauki jest odpowiedzialna nasza podświadomość:-) Dzięki niej mammy możliwość długofalowego pamiętania uczonych informacji oraz utrzymywania wysokiej koncentracji i motywacji.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #52  
Stary 06-12-2018, 12:59
vilma vilma is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2016
Posty: 844
Domyślnie

Słyszałam wiele pozytywnych opinii o przyjmowaniu środków nootropowych, które działają wspomagająco na mózg i koncentrację. One wspomagają też dobry nastrój, poprawiają sen ale przede wszystkim - sprawdzają się w przypadku, gdy mamy dużo pracy czy nauki.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #53  
Stary 24-01-2019, 21:20
elka77 elka77 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2014
Posty: 745
Domyślnie

Spokój i robienie notatek
Odpowiedź z Cytowaniem
  #54  
Stary 24-01-2019, 23:30
Katya111 Katya111 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2019
Posty: 4
Domyślnie

Dla mnie sposobem na szybką naukę jest posiadanie kogoś kto mnie do tego zmotywuje. I jest to na prykład grupa. Zawsze chce być najlepsza, więc rywalizacja to mój najsilniejszy napęd w tempie do nauki! Mam zamiar ponownie to wykorzystać na kursie jakiegoś nowego języka obcego. Trafiłam na taką stronkę http://www.akcent-poznan.com.pl/. Mam nadzieję, że tam grupy też będą miały takie podejście jak ja i nauczę się dużo i szybko!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #55  
Stary 06-02-2019, 15:30
berry berry is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2018
Posty: 366
Domyślnie

Może środki nootropowe? Ich potencjał już dawno odkryto, a ich celem jest m.in. poprawa pamięci i koncentracji, polepszenie zdolności do nauki,
wzrost dobrego samopoczucia, wzrost motywacji i kreatywności. Nootropy dobrze działają na poprawę jasności, poczytajcie zresztą http://www.nootropicmind.pl/
Odpowiedź z Cytowaniem
  #56  
Stary 28-04-2019, 15:54
jowis jowis is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2019
Posty: 14
Domyślnie

ja muszemiec kogos z kim moge sie uczyc, z kim bede mogla powtarzac material. aktualnie ucze sie angielskiego z tutlo i to swietna sprawa bo nauka obdywa sie w domu przez neta ale mam lektora z ktorym powtarzam i utrwalam material.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #57  
Stary 29-04-2019, 10:55
ada_90 ada_90 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2017
Posty: 1 342
Domyślnie

Liceum to ważna szkoła i też trzeba znaleźć dość dobrą, żeby się odpowiednio przygotować do matury. Niepubliczne Liceum Ogólnokształcące nr 6 przy ul. Bacha ma dobre opinie i sporo osób tutaj chodzi. Jednak od poziomu nauczania w szkole dużo zależy.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #58  
Stary 25-05-2019, 12:22
sara898 sara898 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2018
Posty: 1 414
Domyślnie

Czy Wam, jako rodzicom jest znana platforma https://odrabiamy.pl/ ? Zastanawiam się, czy za jej pośrednictwem moje dziecko nauczy się czegoś więcej? Ma kłopot z matematyką i jeszcze z 2 innymi przedmiotami. Chciałabym, aby mój syn potrafił robić dodatkowe zadania, aby wszystko sobie utrwalać. Połączyłabym to jakoś z zabawą i ciekawostkami, aby bardziej go zachęcić.

Ostatnio edytowane przez sara898 : 25-05-2019 o 12:27.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #59  
Stary 16-07-2019, 13:01
Karolina Ka Karolina Ka is offline
Member
 
Zarejestrowany: Nov 2018
Posty: 71
Domyślnie

Na mnie działa wizualizacja. Wyobrażanie sobie w myslach to czego się uczę i wtedy lepiej wchodzi. Ale do języka wolałabym i tak samą praktykę. Mówić mówić mówić! Fajnym sposobem jest właśnie wejście na głęboką wodę od razu. Słyszałam, że Angloville własnie w taki sposób prowadzi swoje kursy.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #60  
Stary 14-08-2019, 19:08
kaskagrudzienkucinska kaskagrudzienkucinska is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2019
Posty: 9
Domyślnie

w Angloville maja takie szybkie kursy angielskiego na których można się bardzo dużo i szybko nauczyć angielskiego, rozmyślam nad Angielska wioska żeby zapisac rodzine ale zbieram jeszcze informacje
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 14:30.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.