kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > ZDROWIE > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 25-03-2018, 16:29
benjaminka benjaminka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2018
Posty: 224
Domyślnie Rady na zapalenie pęcherza.

Macie jakies rady na zapalenie pęcherza? Jest weekend, nie ma szans na dostanie się do lekarza, a ja praktycznie nie schodzę z toalety przez to okropne parcie na pęcherz i ból brzucha Co kupię bez recepty i co zadziała w miarę szybko?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 25-03-2018, 23:32
Benk Benk is offline
Member
 
Zarejestrowany: Dec 2017
Posty: 75
Domyślnie

O kurde, współczuję. Na takie rzeczy to najlepiej jakaś furagina czy urofuraginum i do tego pić dużo płynów, także sok z żurawiny. Nie wiem skąd jesteś, ale poszukaj sobie w apteka Katowice jakie leki są dostępne. Lepiej działać szybko, bo może się skończyć na antybiotyku.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 27-03-2018, 20:20
noemi noemi is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2016
Posty: 538
Domyślnie

no cóż, w moim przypadku najlepiej sprawdza się furaginum. Tu masz link: https://ktomalek.pl/furaginum-teva-i...abl/ub-4531621. Możesz sobie sprawdzić, jakie ma działanie i jakie są przeciwskazania.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 28-05-2018, 17:11
holles holles is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2016
Posty: 533
Domyślnie

Podobno żurawina bardzo dobrze działa na wszelkie zapalenia z układu moczowego. Ale warto może udać się do lekarza, on powie co konkretnie musisz kupić w aptece. Natomiast co do apteki, to koniecznie wybierz https://www.ziko.pl/krakow-apteki-dr...szawskiego-12/ mają bardzo szeroki asortyment leków i suplementów, na dodatek ceny niskie też robią furorę.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 31-07-2018, 21:06
anielka anielka is offline
Member
 
Zarejestrowany: Sep 2017
Posty: 46
Domyślnie

W moim przypadku konieczna była wizyta u specjalisty. Na szczęście urologa w Lublinie udało mi się znaleźć łatwo przez internet. Jest taka strona: lekarzebezkolejki.pl. Sprawdźcie sobie to koniecznie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 09-08-2018, 22:54
turina turina is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2017
Posty: 934
Domyślnie

U mnie spora różnica w częstotliwości takich zapaleń jest odkąd stosuje Invag który pomaga w utrzymaniu równowagi mikrobiologicznej w tych okolicach i dzięki temu zakażenia się nie rozwijają. Szczęście że lekarz mi o tym powiedział bo nie wiedziałam o takim produkcie wcześniej
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 23-08-2018, 09:27
mariusz3322 Mężczyzna mariusz3322 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2018
Posty: 5
Domyślnie

Rady w tym wątku to powinien tylko specjalista udzielać.
__________________
tani hotel kołobrzeg
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 30-08-2018, 16:27
koko25 koko25 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2018
Posty: 1 510
Domyślnie

Trapią Cię choroby pęcherza i układu moczowego, sprawdź sobie co to oznacza w tym artykule https://wylecz.to/pl/choroby/uklad-m...obieganie.html Jest to bardzo mądry portal na temat różnych chorób organizmu jak i poruszający sprawę leczenia. Warto się zastanowić nad tą stroną i udać oczywsicie również do lekarza. Bez tego się raczej nie obejdzie, jest to bardzo dobra strona dzięki której na pewno będziesz mógł się zaopatrzyć w potrzebną Ci wiedze.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Stary 02-09-2018, 10:09
Yagna Yagna is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2015
Posty: 235
Domyślnie

Stany zapalne i dolegliwości bólowe łagodzi olejek konopny. Ten ma świetne rekomendacje https://cbdcentral.pl/pl/c/Olejki-Cbd/18
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Stary 06-11-2018, 11:33
Matyylda Matyylda is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2016
Posty: 583
Domyślnie

na zapalenie prcherza niezastąpione jest urofuraginum max. Wystarczy jedna tabletka dziennie przez 7 dni aby skutecznie pozbyć się objawów. Ja niestety mam skłonnośc do tych infekcji, szczegónie w okresie jesienno-zimowym dlatego zawsze mam urofuraginum przy sobie.
Wazne jest, zeby ciepło sie ubierac bo jednak jak tylko sie troche przematrznie to można od razu ząłpac infekcje,.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 01:31.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.