kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > ZDROWIE > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #11  
Stary 25-07-2019, 09:36
koko25 koko25 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2018
Posty: 1 510
Domyślnie

Specjaliści twierdzą że lampka wina jest zdrowa. Ja uważam że wszystko jest dla ludzi byle z głową. Jeśli chodzi o wina to moje ulubione ostatnio to ecoGaia. jest ekologiczne. Więc jak ktoś przywiązuje wagę do ekologi i ochrony środowiska to to wino dla niego. W smaku bardzo dobre.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #12  
Stary 30-09-2019, 19:31
Mikaela Mikaela is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2015
Posty: 622
Domyślnie

O myślałam że ecoGaia nie jet za bardzo znana. Jeszcze nie dawno wina ekologiczne nie były popularne. A tu widzę że coraz więcej osób zwraca na nie uwagę. Chyba craz więcej osób dba o ekologię. To dobrze.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #13  
Stary 27-11-2019, 11:34
aldonkaa aldonkaa is offline
Member
 
Zarejestrowany: Jun 2019
Posty: 81
Domyślnie

Dokładnie, w odpowiednich ilościach wszystko jest zdrowe. Mnie to wino czasem pomagało na trawienie, jak po tłustym i kalorycznym posiłku popijałam wino to czułam się znacznie lepiej. Ale wiadomo, nie zawsze taki alkohol mamy przy sobie, także postanowiłam rozpocząć kurację wyrobem Intesta żeby mieć pewność że już problemy trawienne mnie nie dopadną. A wino jak już to będę piła dla przyjemności
Odpowiedź z Cytowaniem
  #14  
Stary 29-11-2019, 13:42
derma derma is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2019
Posty: 392
Domyślnie

Tak, do tego stopnia, że niektórzy ginekolodzy zalecają lampeczkę małą od czasu do czasu kobietom w ciąży, które przez rozwijające się dziecko, są narażone na niedokrwistość. Ja jestem smakoszem wina i cieszę się, że moja ulubiona Faktoria Win ma taki wybór. Bardzo lubię tam zaglądać . A różnorodność w winie musi być.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #15  
Stary 24-07-2020, 13:20
Judyta3 Judyta3 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2016
Posty: 723
Domyślnie

oczywiście że jest ale wiadomo w ograniczonych ilościach To samo można powiedzieć o nalewkach bo te mają wspaniałe włąsciwości zdrowotne - a teraz mamy właśnie sezon na owoce więc warto pomyśleć o przyrządzeniu własnych trunków.Takie akcesoria znajdziecie w sklepie Super Butelki : między innymi słój z kranikiem, butle, korki i wiele innych potrzebnych rzeczy do produkcji takiego alkoholu
Odpowiedź z Cytowaniem
  #16  
Stary 21-09-2020, 19:31
thalia.wilderman's Avatar
thalia.wilderman Mężczyzna thalia.wilderman is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2020
Miasto: Kraków
Posty: 2
Domyślnie

Wino jest zdrowe, ponieważ działa dobrze na trawienie i stan układu krwionośnego, jednak jeśli wypijemy za dużo, to następnego dnia i tak musimy walczyć z bólem głowy. Co działa na kaca równie skutecznie jak kroplówka?
__________________
kroplówki na kaca
Odpowiedź z Cytowaniem
  #17  
Stary 24-05-2022, 11:00
kasiakowa06 kasiakowa06 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2019
Posty: 256
Domyślnie

Cytat:
Napisał Dulcynea
w umiarkowanych ilościach oczywiście

a w nadmiarze nawet najzdrowsza rzecz jest szkodliwa


Dokładnie!!! Zgadzam się z tym co piszesz!!

________________
polecam artykuł
https://www.naspokojnejfali.pl/czy-warto-sie-tatuowac
Odpowiedź z Cytowaniem
  #18  
Stary 26-05-2022, 17:14
Katarzyna Katarzyna is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2020
Posty: 843
Domyślnie

Alkohol nigdy nie jest zdrowy... Znam trochę ośrodek leczenia uzależnień, bo sama miałam taki problem. Spędziłam na odwyku trochę czasu i wiem, jak ciężko jest wyjść z tego problemu.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #19  
Stary 28-05-2022, 13:39
Lerope22 Lerope22 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: May 2022
Posty: 4
Domyślnie

Uważacie że dobrze by się o tym rozmawiało?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #20  
Stary 08-07-2022, 09:54
figa figa is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2017
Posty: 924
Domyślnie

Jeśli wino pije się raz na jakiś czas, na przykład do posiłku to nie widzę w tym absolutnie nic złego czy mającego negatywny wpływ na nasze zdrowie. Wszystko należy robić z umiarem jeśli szukacie sklepu z dobrymi gatunkowo winami to warto zajrzeć do Zbawcy Win https://zbawcy.pl/. Szeroki wybór, niewysokie ceny a do tego sprawna realizacja zamówień.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 04:15.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.