kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > ZDROWIE > Sylwetka
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 05-06-2008, 11:03
happyslim happyslim is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2008
Posty: 4
Domyślnie wakacyjne odchudzanie

lato tuż tuż, zbliża się okres urlopowy, kto z nas nie chciałby wyglądać idealnie na plaży i czuć się rewelacyjnie ze sobą? to zarazem okres dbania o swoje ciało i wzmożonych diet - diet, które nastawione na szybki efekt, mogą nieść ze sobą wiele skutków ubocznych i nadwyrężać zdrowie. w związku z czym namawiam do konsultacji lekarskich przed i w trakcie odchudzania, strona www.odchudzanie.org.pl będzie bardzo pomocna w tej kwestii, zatem pozdrawiam i życzę rozsądnych decyzji i niezapomnianych wakacji
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 28-11-2013, 07:10
ewelineczka ewelineczka is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2013
Posty: 3
Domyślnie

JA polecam Ci ćwiczenia INSANITY - spadek wagi gwarantowany!
__________________
Szybkie i klarowne chwilówki dla Ciebie
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 23-04-2015, 12:15
gatsby gatsby is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2014
Posty: 1 048
Domyślnie

Też słyszałam o tych ćwiczeniach, ale z drugiej strony są one ponoć bardzo obciążające fizycznie i nie wiem czy bym im podołała. Dla mnie podstawą w zrzucaniu wagi byłaby przede wszystkim wizyta u dietetyka w Naturhouse w Katowicach i otrzymanie pełnowartościowego jadłospisu dostosowanego do moich potrzeb.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 21-07-2015, 14:33
Monia_1701 Monia_1701 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2015
Posty: 1
Domyślnie

Ja w ramach wakacyjnej aktywności zaczęłam uprawiać kitesurfing. Jeśli ktoś chciałby spróbować polecam zajrzeć tutaj http://www.surfshop.pl/sprzet-kitesurfingowy znajdziecie tu podstawowe informacje o ty co do kitesurfingu jest potrzebne
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 21-07-2015, 19:51
dark.ambient dark.ambient is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2015
Posty: 5
Domyślnie

Nie wiem co to jest ale nazwa brzmi dość efektownie. Ja uprawiam bieganie w lecie i schudłam już tak po miesiącu 1kg i od razu nogi mi trochę umięśniły się, było to dla mnie takie fajne i było to dla mnie takie dość dobre. Chociaż i tak chcę dodać, że biegam cały sezon.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 22-07-2015, 10:17
wirgiliusz wirgiliusz is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2015
Posty: 5
Domyślnie

Na wakacje się nie odchudzam bo staram się zawsze mniej jeść. Tu głównie ograniczam tłuszcze oraz ograniczam słodycze. Jeśli zbliża się wieczór to nie jak kiedyś, że się objadałam albo czekoladą albo nutella tylko spokojnie zajadam zastępczo albo jakieś jabłko albo jakiegoś bananka
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 31-10-2015, 16:27
femme.m femme.m is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2014
Posty: 2 170
Domyślnie

Najgorzej odchudzić się jesienią i zimą, motywacja spada.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 04-11-2015, 18:25
Ciril Ciril is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2015
Posty: 182
Domyślnie

Dlatego moim zdaniem najgorsze co możemy zrobić jesienią to w wolnym czasie siedzieć w domu. Tak to na pewno nie schudniemy Polecam gdzieś jechać na weekend, gdzie można chodzić na fajne spacery - np. Jura Krakowsko Częstochowska? A zatrzymać możecie się w http://www.hotelfajkier.pl/wellness-spa
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Stary 30-11-2015, 10:26
szalona szalona is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2015
Posty: 1 984
Domyślnie

Można się przyjrzeć pakietowi jak skutecznie schudnąc w Primavera Taki wyjazd jest bardzo fajnym wyjściem. Sama sobie nie daje rady z odchudzaniem- 3 dni jest ok a potem popełniam błąd i jem coś na szybko. Takie małe odstępstwa mnie gubią. Na takich wczasach dietetyk dobrał by mi dobrze zbilansowaną dietę. Sportu i wysiłku fizycznego też nie brakuje. No i samo miejsce fajne bo nad morzem.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Stary 04-12-2015, 17:39
Fantazja30's Avatar
Fantazja30 Fantazja30 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2014
Posty: 577
Domyślnie

Dla mnie idealnym sposobem na wakacje jest aktywność fizyczna,
wtedy kalorie same się spalają i nawet nie trzeba się specjalnie wysilać.
W przyszłym roku planuję sobie skoczyc na kajak gdzieś do Wielkopolski - widziałam na - http://czystejeziora.pl/kajakiem/125...widzkie-kajakiże są tam piekne jeziora, i trasy, więc może i się skuszę.

I żaden turnus odchudzający nie jest potrzebny
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 19:09.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.