kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > KARIERA > Edukacja
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #71  
Stary 24-10-2019, 15:06
Oliwkaaa Oliwkaaa is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2017
Posty: 351
Domyślnie

Cytat:
Napisał AnitaT
Ja za poleceniem koleżanki zapisałam się do tutlo. Uczę się co prawda niedługo, ale na pewno sama struktura kursu mi się bardzo podoba. Lekcje trwają po 20 min, więc czas optymalny aby się czegoś nauczyć i zachować pełną koncentrację.

Też się z nimi uczę. Takie lekcje online to dla mnie fajna sprawa, bo wystarczy, że mam przy sobie tablet z internetem a lekcję mogę odbyć praktycznie w każdym miejscu
Odpowiedź z Cytowaniem
  #72  
Stary 24-11-2019, 22:37
grzesiowa grzesiowa is offline
Member
 
Zarejestrowany: May 2018
Posty: 66
Domyślnie

ja za to dużo słyszałam o obozach językowych od Angloville, podobno bardzo dużo można się tam nauczyć dzięki obecności native speakerów z różnych krajów anglojęzycznych, wydaje mi się, że dodatkowo można się osłuchać z różnymi dialektami języka, a to dużo pomaga
Odpowiedź z Cytowaniem
  #73  
Stary 25-11-2019, 14:06
Majka3008 Majka3008 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2017
Posty: 333
Domyślnie

U mnie akurat żaden obóz nie wchodził w grę ze względu na dziecko Dlatego zdecydowałam się na tutlo, z nimi mogę się uczyć z domowej kanapy i o której godzinie mi pasuje- a to bardzo duże udogodnienie
Odpowiedź z Cytowaniem
  #74  
Stary 27-11-2019, 21:17
lenka52 lenka52 is offline
Member
 
Zarejestrowany: Oct 2017
Posty: 58
Domyślnie

Cytat:
Napisał Majka3008
U mnie akurat żaden obóz nie wchodził w grę ze względu na dziecko Dlatego zdecydowałam się na tutlo, z nimi mogę się uczyć z domowej kanapy i o której godzinie mi pasuje- a to bardzo duże udogodnienie

Właśnie za to cenię szkołę języków obych Tutlo - za elastyczność! Jako kursantka sama decyduje w jakich godzinach (miedzy 7 a 22), w jakim zakątku świata, z jakim lektorem chcę obywać lekcje angielskiego. Lekcje odbywają się na moje żadanie, są krótkie 20 min, ale bardzo intensywne
Odpowiedź z Cytowaniem
  #75  
Stary 05-12-2019, 11:54
mela85 mela85 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2019
Posty: 154
Domyślnie

tak obóz z angloville to bardzo dobra sprawa , można bardzo wiele wynieść z takiego obozu ja dzięki niemu czuję się dużo pewniej sprawdziłam siebie jak byłam na wczasach.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #76  
Stary 10-12-2019, 19:24
Witkowa Witkowa is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2017
Posty: 3 323
Domyślnie

Jeśli szukacie dobrych kursów języka angielskiego dla dorosłych, to polecam Wam Centrum Edukacji Profi Lingua, z którego ofertą możecie zapoznać się na stronie https://www.profi-lingua.pl/kursy-je.../dla-doroslych. Centrum to funkcjonuje już od wielu lat i ma mnóstwo zadowolonych uczniów Myślę, że i Wy możecie dołączyć do ich grona
Odpowiedź z Cytowaniem
  #77  
Stary 10-12-2019, 20:23
drakarcys123 drakarcys123 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2019
Posty: 1 489
Domyślnie

Wydaje mi się, że warto zerknąć sobie pod ten link: https://www.bs-ict.pl/oferta/angielski-dla-firm. Naprawdę świetna szkołą językowa, która chyba jako jedyna ma certyfikat jakości. Polecam wam sprawdzić, bo mają wiele różnorakich języków w swojej ciekawej ofercie. Dajcie znać jak tam.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #78  
Stary 10-12-2019, 22:59
Beczka Beczka is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2019
Posty: 4
Domyślnie

Warto wykupić sobie jakieś lekcje z native speakerem.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #79  
Stary 16-12-2019, 10:39
lisek lisek is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2019
Posty: 185
Domyślnie

ja doświadczenia wiem ,że najlepsza to jest angielska wioska z angloville,naklepsza nauka to nauka w praktyce, tam odbywa się z native speakremi, lużne rozmowy , wybierasz sama kiedy gdzie i oczym chcesz romwaiac na sesjach.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #80  
Stary 16-12-2019, 14:07
Matyl500 Matyl500 is offline
Member
 
Zarejestrowany: Dec 2019
Posty: 42
Domyślnie

Gdy interesuje Ciebie ten aspekt to znakomitym rozwiązaniem dla Ciebie może być - angielski dla dzieci . Kluczową cechą jest porządna klasa i faktycznie nieduża cena. Jest to również zespół profesjonalnych i solidnych pracowników, którzy nie rozczarują. Sama się już o tym przekonałam.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 09:28.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.