kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > KARIERA > Praca
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #11  
Stary 12-03-2018, 10:37
amelka amelka is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2018
Posty: 4
Domyślnie

to prawda promocja to obecnie najważniejsza sprawa
Odpowiedź z Cytowaniem
  #12  
Stary 16-08-2018, 19:32
jjusti18 jjusti18 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2017
Posty: 1 554
Domyślnie

A jaki według was sklep internetowy ma największą przyszłość przed sobą... Chodzi mi co najlepiej według was przykładowo sprzedawałoby się- ubrania, perfumy, akcesoria do domu? Ja planuje otworzyć też coś swojego, ale z odzieżą i akcesoriami sportowymi typu https://www.sport-hurtowo.pl/pol_m_S...ness-1226.html . Co myślicie o takim pomyśle?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #13  
Stary 18-08-2018, 23:01
inka inka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2016
Posty: 1 173
Domyślnie

Jeśli Twój sklep będzie porządnie zrobiony, to wszystkie koszta szybko Ci się zwrócą Też mam taki biznes i jak już miałam pomysł na to, co chcę sprzedawać, to skontaktowałam się z https://coolbrand.pl/uslugi/sklepy-internetowe/ . Poprosiłam ich o zaprojektowanie i stworzenie dla mnie sklepu internetowego. Wyszło naprawdę świetnie i to w dużej mierze im zawdzięczam sukces tego biznesu
Odpowiedź z Cytowaniem
  #14  
Stary 22-08-2018, 13:03
batyst batyst is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2018
Posty: 7
Domyślnie

Wybór platformy zakupowej pociąga za sobą pewne koszty, ale w przekroju rocznym nie są one aż tak wielkie. A trzeba ich dokonywać, bo teraz większość platform udostępnia różne fajne opcje za dopłatą bądź rozszerzenie pakietu. Trzeba też uwzględnić koszty wynagrodzenia pracownika/pracowników, którzy będą aktualizować zawartość sklepu i go prowadzić - na początku można to robić samodzielnie, ale wraz z rozwojem biznesu przyda się ktoś do przejęcia części obowiązków. Trzeba też doliczyć koszty umów z firmami przewozowymi, paczkomatami itp., a także firmami od różnych płatności.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #15  
Stary 07-09-2018, 08:10
janczarka janczarka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2018
Posty: 283
Domyślnie

koszta mogą być bardzo różne bo przecież sporo zależy od tego na jakąś formę reklamy się zdecydujesz. Ja ze swojej strony mogę jeszcze dodać, że dobrze jest zainwestować w fotografię produktową. Z doświadczenia polecam współpracę z firmą NFStudio w tym zakresie. Ich oferta jest bardzo rozbudowana, dotyczy nie tylko wspomnianej już wcześniej fotografii ale także tworzenia profesjonalnych foto lub video reportaży.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #16  
Stary 23-04-2019, 13:38
Greysowa Greysowa is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2018
Posty: 166
Domyślnie

Na pewno największe koszty to będą koszty na reklame. Z pewnością też będziecie musieli wydać coś na stworzenie strony internetowej. Profesjonalny sklep internetowy to podstawa. Na stronce https://www.codarius.com znajdziecie firmę która zajmuje się tworzeniem sklepów internetowych. Stworzą wam sklep powiązany z allegro, porównywarkami cenowymi i innymi usprawnieniami.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #17  
Stary 24-04-2019, 08:31
ada_90 ada_90 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2017
Posty: 1 342
Domyślnie

Trzeba też zainwestować na pewno w reklamę, ale koszty i tak będą bardzo różne. Sklep internetowy musi być atrakcyjny dla klienta, musi przyciągać, więc trzeba zainwestować też w szatę graficzną. Tutaj https://bluemedia.pl/oferta/platnosci/platnosci-online czytałam o systemie płatności online. To też podstawa, by klienci mieli możliwość wygodnie płacić za zakupy.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #18  
Stary 24-04-2019, 14:01
Franczeska Franczeska is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2016
Posty: 435
Domyślnie

Kazda dzialalnosc czy to internetowa czy nie generuje koszty.. Jakie to zalezy od rodzaju, sprzedawanych produktów, zasiegu, reklamy i ilosci pracowników. Ja zaczynalam z biznesem internetowym ale potem sie rozwinelam otworzylam jeden punkt potem drugi i trzeci, dostalam dotacje z UE i z miasta i teraz mam ładie prosperujaca wieksza firme. Mam pracownikow z duzym doswiadczeniem i zaangazowaniem, dbam o nich jak moge by byli z pracy rownie zadowoleni jak ja z nich Maja premie, karnety na sale sportową i pakiety medyczne z mediicover.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #19  
Stary 29-04-2019, 20:07
Emily Emily is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2014
Posty: 957
Domyślnie

Nie da się ukryć, że jednak trochę kosztów na sam początek musisz ponieść ale później już będzie tylko z górki. Moi rodzice mają sklep internetowy i pomagam im ile mogę. Pierwsze 2 lata były ciężkie ale wypromowaliśmy go i mamy dużą sprzedaż. Nawet niedawno wdrożyliśmy https://www.przelewy24.pl/szybkie-przekazy-pieniezne, ponieważ nie nadążaliśmy ze sprawdzaniem kto zapłacił nam na konto, a kto nie a tak teraz jest wszystko pukladane. Dostajemy powiadomienia, który klient zapłacił i możemy realizować zamówienie. To sporo ułatwia.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #20  
Stary 03-05-2019, 23:41
lila lila is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2018
Posty: 546
Domyślnie

Trzeba mieć trochę smykałki do prowadzenia własnego sklepu internetowego. Wiedzieć, jakie ułatwienia czy udoskonalenia można wdrożyć, żeby sklep dobrze funkcjonował. Można też wdrażać różne oprogramowania, jak to https://sellintegro.pl/ , które przyspiesza znacznie realizację zamówień w takim sklepie. To według mnie ważna sprawa.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 21:42.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.