kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > ZDROWIE > Uroda
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #51  
Stary 24-04-2018, 14:07
karciaa karciaa is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2018
Posty: 12
Domyślnie

Co do poprzedniego posta ja u siebie w gabinecie od jakiegos czasu wykonuje takie wlasnie oczyszczanie wodorowe i klientki sobie chwala dowiedzialam sie wlasnie ze strony http://aquasure.com.pl/ poczytalam i kupilam - poki co jest dobrze jest na to duzo chetnych
Odpowiedź z Cytowaniem
  #52  
Stary 24-04-2018, 23:39
annamar annamar is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2016
Posty: 998
Domyślnie

Powiem szczerze, ze ja osobiście to staram się bardzo dbać o moją skórę, jest atopowa i wymaga szczególnej uwagi, ostatnio znalazłam bardzo fajne kosmetyki z atopis. pl i one łagodzą wszelkie zaczerwienia na niej.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #53  
Stary 25-04-2018, 16:44
matilda's Avatar
matilda matilda is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2018
Miasto: Łódź
Posty: 8
Domyślnie

Grunt to oczyszczanie i nawilżanie. Kluczowy jest tutaj dobór odpowiednich kosmetyków, które są pozbawione szkodliwych substancji, które wysuszają i skłonią skórę do nadprodukcji łoju oraz wyprysków. Tutaj niestety często trzeba metody prób i błędów, by znaleźć coś, co będzie odpowiadać skórze, a jednocześnie będzie skuteczne na te objawy. Do oczyszczania polecam peeling enzymatyczny, płyny micelarne albo maseczki węglowe, do nawilżania - kosmetyki naturalne, najlepiej z zawartością olejków, aloesu albo kolagenem.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #54  
Stary 26-04-2018, 01:58
melka456 melka456 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2018
Posty: 2
Domyślnie

Przy trądziku ważne jest nawilżenie skóry. A dla młodzieży, która walczy z trądzikiem i such ą skrą polecam spróbowanie specjalistycznego olejku Bio-Oil. Ten preparat głownie działa na blizny i rozstępy, ale też jest przeznaczony dla suchej skóry, bodobrze ją odżywia i nawadnia. Dobry też jest jako środek zapobieggawczy przed bliznami trądzikowymi. Jeśli nie chcecie miec w poźniejszym czasie blizn po trądziku to warto zacząć stosować ten preparat. A skąd to wszytko wiem?....bo sama go stosowałam, dobrych kilka lat temu, gdy byłam w takim wieku. A olejek od tamtej pory się nie zmienił, jeśli chodzi o skład, bo opakowanie owszem, zmieniło się, ale tylko opakowanie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #55  
Stary 01-05-2018, 08:19
figa figa is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2017
Posty: 924
Domyślnie

Ja też polecam Eldan Cosmetics. do skóry suchej i bardzo suchej bardzo dobrze sprawdza się też krem Hydra Complex Dermo Moisturizing Cream. Ma naturalny skład - masło shea, olejek ze słodkich migdałów, ekstrakt z owoców ogórka i olej arganowy. skutecznie i dogłębnie nawilża a dodatkowo chroni i regeneruje.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #56  
Stary 02-05-2018, 13:25
mirecek23wesa Mężczyzna mirecek23wesa is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: May 2018
Posty: 5
Domyślnie

Na pewno skorzystam z podpowiedzi pana powyżej czyli zamówię Eldan Cosmetics
______________________________________
sejf
Odpowiedź z Cytowaniem
  #57  
Stary 06-05-2018, 17:30
ksena1 ksena1 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2017
Posty: 166
Domyślnie

Sama mam problem z trądzikiem, stosowałam wiele produktów ale z marnym skutkiem. Ostatnio słyszałam sporo dobrych opinii o takim kremie https://aptekapomocna24.pl/product-p...kowy-40ml.html Moja znajoma to stosuje na trądzik i rzeczywiście pomaga jej.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #58  
Stary 09-05-2018, 09:14
Coolturowa Coolturowa is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2018
Posty: 8
Domyślnie

Fajnie, że wszyscy staracie sie pomagać, ale wydaje mi się, że w takiej sytuacji najlepiej poszukać dermatologa https://ranking.abczdrowie.pl/s/derm...0g%C3%B3rnicza Akurat szukałam w Dabrowie Górniczej i znalazłam termin na wtorek. Czasem się gdzieś cos zwalnia, warto tu sprawdzać.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #59  
Stary 17-05-2018, 21:21
Polaa Polaa is offline
Member
 
Zarejestrowany: May 2018
Posty: 42
Domyślnie

Bardzo ważne jest to żeby nawilżać skórę, zawsze to powtarzam mojej nastoletniej córce, skóra też odpłaci się w przyszłości. Zawsze kupuje jej kosmetyki Cetaphil, również z polecenia dermatolog, ale widać, że jej służą, emulsja do mycia i krem Cetaphil DA Ultra to podstawa w jej kosmetyczce, jednak chyba najważniejsza.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #60  
Stary 24-05-2018, 10:28
Coldi Coldi is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Posty: 839
Domyślnie

Może warto by zainwestować w dobrą wizytę u dermatologa?
Może w jakieś zabiegi?
Zerknij sobie tutaj http://derm-est.pl/
i umów się specjalista na pewno Ci pomoże i nie będziesz się już dłużej męczyła z suchą skórą.
A sucha skóra to nic przyjemnego, jak będziesz miała ją odpowiednio nawilżoną na pewno odczujesz ulgę.

Ostatnio edytowane przez Coldi : 25-05-2018 o 13:59.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 12:57.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.