kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > DOM > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 28-05-2018, 12:19
janczarka janczarka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2018
Posty: 283
Domyślnie wakacje nad morzem. Gdzie się zatrzymać ?

Witajcie Planujemy w tym roku wybrać się nad polskie morze. Kompletnie nie orientuje się gdzie warto się zatrzymać ? Interesuje mnie rejon Chałup, ewentualnie Jastarnia lub Hel. Jeśli możecie polecić jakieś fajne kwatery dla rodzinki 2+2 będę bardzo wdzięczna
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 28-05-2018, 16:16
Marikaika Marikaika is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2017
Posty: 430
Domyślnie

A może Kołobrzeg? Tam tez jest ciekawie, a jesli wybierasz się w lipcu, to będziesz miała możliwość wziąć udział w festiwalu: https://sunrisefestival.pl/
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 29-05-2018, 07:57
January January is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2018
Posty: 8
Domyślnie

Jeśli wybieracie się z dziećmi nie zapomnijcie o ich bezpieczeństwie. Zakup takiej opaski http://www.siband.pl/ to koszt raptem kilku złotych, a nasz maluch w razie zagubienia może w szybkim czasie trafić do nas z powrotem. Rozważcie to koniecznie, dzieci w jednej chwili mogą udać sie w sobie tylko znanym kierunku.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 30-05-2018, 12:55
figa figa is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2017
Posty: 924
Domyślnie

Kochana ja do Chałup jeżdzę od lat, to według mnie jedna z lepszych miejscowości nad polskim morzem dla rodzin z dziećmi. Nie jest tak tłoczno jak np we Władysławowie a jednak atrakcji wciąż nie brakuje kwater jest sporo, my jezdzimy akurat do hotelu ( mamy taki jeden swój ulubiony) ale nie wiem, czy interesuje Cię hotel czy jedynie kwatery prywatne/domki ?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 30-05-2018, 16:46
ranipadmini ranipadmini is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: May 2018
Posty: 4
Domyślnie

ja natomiast polecam wypoczynek w Karwii lub w Jastrzębiej Górze - co prawda to najbardziej na północy, więc woda bywa zimniejsza niż np. w zachodniopomorskim ale klimat jest niepowtarzalny
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 31-05-2018, 21:39
Marikaika Marikaika is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2017
Posty: 430
Domyślnie

Według mnie warto odwiedzić Trójmiasto - nie tylko wypoczniesz, ale też coś pozwiedzasz Jeśli się zdecydujesz, to koniecznie sprawdź sobie ten hotel w centrum Gdańska. Może Ci podpasuje
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 04-06-2018, 09:27
kinnia kinnia is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2017
Posty: 725
Domyślnie

janczarka jak Chałupy to tylko hotel Merdian Nie dość, że lokalizacja super ( położony tuż nad zatoką i blisko stacji PKP ) to jeszcze samo wyposażenie nie pozostawia nic do życzenia. Na miejscu basen, bilard i spa Dla dzieci sala zabaw. Na obsługę też nie powiem złego słowa - uprzejma i bardzo pomocna.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 06-06-2018, 17:57
janczarka janczarka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2018
Posty: 283
Domyślnie

dzięki za odpowiedzi Ten hotel Meridian wygląda naprawdę ekstra no i to SPA...nie pamiętam kiedy ostatni raz byłam na jakimś masażu ojjj to mnie kusi nie powiem, że nie heh No i fajnie, że jest basen - moi chłopcy byliby wniebowzięci
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Stary 07-06-2018, 10:50
krokus13 krokus13 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2017
Posty: 1 569
Domyślnie

Możecie sprawdzić troche informacji w necie gdzie co jest i podjąc wybór polecam też blogi na nich jest pełno wpisów z atrakcjami https://www.arbuziaki.pl/ Na tym jest nawet wpis poświecony temu kierunkowi
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Stary 07-06-2018, 16:12
kinnia kinnia is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2017
Posty: 725
Domyślnie

no to janczarka nie ma się co zastanawiać tylko rezerwować pokój Nawet jak pogoda nie będzie dopisywac to i tak nudzić się tam nie powinniście tylko nie mam pewności czy mają jeszcze wolne pokoje na sezon, ale warto sprawdzić
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 01:49.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.