kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > STYL > Wizaż
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 23-07-2018, 09:29
elabarbara elabarbara is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2017
Posty: 541
Domyślnie sucha cera a pielęgnacja

Hej dziewczyny jakie kremy polecacie na sucha skórę a w dodatku trochę trądzikowa ze skłonnością do zapychania? Testowałam już wiele kremów i albo są za słabe albo zapychają , pomocy!!!! Bo zastanawiałam się nad kremem nawilżającym Calluna Medica. Czy ktoś może kupował ten krem, jak się sprawdził ? Ważne dla mnie jest to żeby nie zawierał parabenów, kwota nie gra roli.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 25-07-2018, 22:24
paulinabiedrowska paulinabiedrowska is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2017
Posty: 1 514
Domyślnie

Z tego co opisujesz to wydaje mi się że spasuje ci krem z cetaphila - https://www.cetaphil.pl/107/cetaphil-md-dermoprotektor/ ja go bardzo lubię i sprawdza się świetnie do skóry przesuszonej i z problemami z trądzikiem
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 07-10-2018, 20:29
ada_90 ada_90 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2017
Posty: 1 342
Domyślnie

Pielegnacja to przede wszystkim kosmetyki. Trzeba sobie dobrac dobre dla siebie. Takie Skin79 teraz mi pasuja. Poki co nie bede ich zmieniac, bo sa dostepne w Rossmanie. Uzywacie azjatyckich kosmetykow?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 08-10-2018, 18:41
ulKaa ulKaa is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2017
Posty: 101
Domyślnie

Dokładnie - jesli mowa o prawidłowej pielegnacji to najskuteczniejsza bedzie na pewno ta w oparciu o sprawdzonego, dobrane kosmetyki. Stosujecie tego typu azjatyckie??? https://www.ekobieca.pl/pol_m_AZJATY...oczy-1723.html zwłaszcza o tych pod oczy coraz czesciej sie mówi, wiec zastanawiam nad przestestowaniem. Zawsze to taniej niz zabieg przeciwzmarszczkowy, a im szybciej sie zacznie wygladzac cere tym lepiej. Nie bez przyczyny zreszta mam wrazenie ze azjatki zawsze wygladaja młodo
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 16-10-2018, 20:08
wiola438 wiola438 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2017
Posty: 106
Domyślnie

A myślałaś może o kosmetykach naturalnych? Myślę,że świetnie poradzą sobie z suchą skórą. Mają starannie dobrane składniki najwyżej jakości które mają dobroczynny wpływ na naszą skórę. Wejdź sobie na stronę Naturativ i zobacz co mają w ofercie. Może akurat coś wpadnie Ci w oko.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 17-10-2018, 11:48
Martolinka Martolinka is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2018
Posty: 4
Domyślnie

Wydaje mi się, że powinnaś udać się do dermatologa, jeśli nie to poszukaj maseczek, które powinny pomóc Ci z Twoim problemem.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 29-11-2018, 21:45
ayris ayris is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2015
Posty: 1 175
Domyślnie

Mnóstwo informacji na temat pielęgnacji i nie tylko znajdziesz tutaj https://tips.com.pl/ Ja zaglądam tam coraz częściej i chętnie czytam artykuły. Można się sporo dowiedzieć.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 30-11-2018, 23:43
benjaminka benjaminka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2018
Posty: 224
Domyślnie

Albo dermokosmetyki albo kosmetyki naturalne. U mnie najlepiej się sprawdzają. Kupuję na doz.pl enilome albo botame, jedne i drugie bardzo dobrze nawilżają suchą skórę.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Stary 02-12-2018, 18:16
janeczka84 janeczka84 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2017
Posty: 402
Domyślnie

Sucha skóra to też kwestia wody i oczywiście przesuszających cerę kosmetyków. Dlatego polecam firmę Arbonne kosmetyki od nich nawilżają i pielęgnują skórę. Dla mnie są jedne z lepszych na rynku.
__________________
Wszystko o rodzicielstwie w jednym miejscu - http://www.raczkujemy.pl/
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Stary 05-12-2018, 17:30
xiomer xiomer is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2018
Posty: 239
Domyślnie

Z całą pewnością w twoim przypadku sprawdzi się krem pielęgnacyjny do twarzy od HB Oparty jest o naturalne składniki, dzięki czemu nie tylko nawilży, ale tez dobrze odżywi twoją skórę, więc zyskasz podwójnie
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 09:11.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.