kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > KARIERA > Praca
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 07-06-2018, 13:17
ami_dudek ami_dudek is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2016
Posty: 2 219
Domyślnie Konferencja w mazowieckim

Szef kazał mi zorganizować konferencję w województwie mazowieckim. Jednocześnie od razu zaznaczył, że mamy dość ograniczony budżet, czym znacznie utrudnił mi sprawę... No i teraz szukam odpowiedniego lokalu, który będzie współgrał z naszym budżetem. Czy możecie mi polecić jakieś miejsce?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 11-06-2018, 09:46
gabriela90 gabriela90 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2016
Posty: 1 525
Domyślnie

Województwo mazowieckie jest chyba najlepiej "wyposażone" w tego typu sale - głównie dlatego, że Warszawa jest najczęściej spotykanym miejscem jeśli chodzi o organizację różnych konferencji. W końcu to stolica Na stronie http://www.salekonferencyjne.pl/woje...o/mazowieckie/ znajdziecie bardzo wiele najróżniejszych obiektów, w których śmiało można taką konferencję zorganizować. Każdy obiekt jest inny, dysponuje inną ilością sal konferencyjnych czy miejsc noclegowych dlatego warto sobie porównać różne możliwości. Ceny są różne - kwestia "dobrych cen" to też jest sprawa dość indywidualna bo każdy może mieć inne podejście do tej kwestii. W każdym razie jest z czego wybierać. Myślę, że bez problemu znajdziesz coś dla siebie w okolicach Warszawy i będziesz zadowolona z tego wyboru.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 12-06-2018, 08:13
Marika00 Marika00 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2017
Posty: 613
Domyślnie

Wiesz, wszystko też zależy od tego, co dokładnie oznacza sformułowanie "ograniczony budżet". Dla jednej spółki może to być 5000 zł, a dla drugiej 50000 zł. Właśnie dlatego ciężko jednoznacznie polecić Tobie odpowiedni obiekt. Zapoznaj się z różnymi ofertami dostępnymi w sieci.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 13-06-2018, 08:08
Tomson Mężczyzna Tomson is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2016
Posty: 743
Domyślnie

W mazowieckim jest wiele świetnych miejsc na organizację takiej konferencji. Jeżeli nie musisz zapewniać swoim gościom także noclegu to możesz rzucić okiem na Centrum Konferencyjne Nimbus - mają aż siedem sal konferencyjnych, są one przestronne i dobrze wyposażone.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 15-06-2018, 13:13
Majka89 Majka89 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2015
Posty: 861
Domyślnie

Mam do zorganizowania konferencje i szukam fajnie wyposazonej, przestronnej sali konferencyjnej w Warszawie. Jak na razie znalazłam kilka salek i spośród tych salek ta http://www.konferencjenimbus.pl/ oferta najbardziej mi odpowiada. Możecie napisac co o niej sądzicie?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 22-06-2018, 08:28
Iwonamalek2 Iwonamalek2 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2018
Posty: 10
Domyślnie

Spore wyzwanie. Organizacja konferencji to nie jest nic łatwego. Na pewno do pomocy przydadzą Ci się hostessy od https://papilioagency.com Wykonują wiele zadań na tego typu eventach. Na pewno jeżeli już byliście na konferencjach zauważyliście ich obecność
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 02-07-2018, 17:27
reksio78 reksio78 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2017
Posty: 321
Domyślnie

Mi ostatnio oni chodzą po głowie http://www.polna70.pl Słyszałam że mają nowoczesny i profesjonalny sprzęt w swoich pomieszczeniach a do tego przyjazny klimat i dobrą atmosferę do tego typu spotkań.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 02-07-2018, 22:47
hair hair is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2018
Posty: 4
Domyślnie

Takie konferencje to naprawdę bardzo fajne wydarzenie !
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Stary 05-08-2018, 02:00
paulinabiedrowska paulinabiedrowska is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2017
Posty: 1 514
Domyślnie

Ja moge polecic centrum konferencyjno wypoczynkowe Parisel palace na takie konferencje. przepiekna okolica, fajni wlasciciele, mozna duzo dogadac, a zapewniaja doslownie wszystko
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Stary 04-06-2019, 12:06
zelma zelma is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2018
Posty: 303
Domyślnie

Daleko nie masz też do Lublina, a 9 km od miasta jest hotel http://www.inbetween-hotel.pl/ , która ma świetnie rozbudowaną ofertę na konferencje czy inne wydarzenia biznesowe. Klimatyzowane sale na 600 osób, własna restauracja, lobby bar, parking, ewentualnie pokoje dla gości. Kompleksowa i luksusowa oferta.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 18:50.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.