kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > KARIERA > Praca
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #31  
Stary 31-03-2015, 14:01
loviczka loviczka is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2015
Posty: 11
Domyślnie

Moja praca marzeń byłaby taka jeśli mogłaby być jakąś popularną osobą : ) zdecydowanie ja to bym chciała być jakąś komentatorką sportową co właśnie by bardzo często jeździła na jakieś mecze piłki siatkowej i po prostu no wiecie relacjonowała to wszystko co tak naprawdę się działo na takich akurat po prostu meczach itp itd
Odpowiedź z Cytowaniem
  #32  
Stary 03-04-2015, 21:43
sensiak sensiak is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2015
Posty: 9
Domyślnie

No to bardzo fajnie bo to chyba poszłabyś po swoich takich zainteresowaniach : ) jeśli o mnie chodzi to ja bym bardzo chciała pomagać tym najbiedniejszym w tych krajach 3 świata gdzie ta pomoc jest najbardziej potrzebna a niestety nie zawsze ona tam jest : (..
Odpowiedź z Cytowaniem
  #33  
Stary 06-04-2015, 12:57
wirginia77 wirginia77 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Posty: 8
Domyślnie

To możesz właśnie w taki sposób służyć i pomagać jak jakaś taka najlepsza wolontariuszka : ) tutaj chyba zdecydowanie możesz poszukać takie ogłoszenia - pomoc wolontariusze ; )) tam coś na pewno znajdziesz. Moja praca marzeń wiążę się po prostu z jakimiś finansami gdzie ja bym chciała zostać taką bardzo dobrą ekonomistką.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #34  
Stary 07-04-2015, 17:37
ogrodnisia ogrodnisia is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2015
Posty: 9
Domyślnie

No tak fajnie to sobie wymyśliłaś - gdzie zawsze mój brat powtarza gdzie są piękne kobiety tam są duże kwoty pieniędzy : ) Ja to jestem prawdziwą fanką czworonogów i z tego powodu bardzo bym chciała zostać taką profesjonalną no wiecie trenerką i szkolić inne pieski.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #35  
Stary 08-04-2015, 11:20
malyna malyna is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Posty: 7
Domyślnie

Fajnie jakbyś chciała się na stałe zajmować zwierzaczkami : ) ja to zawsze od małego chciałam zostać piosenkarką..Niestety moje marzenia się nie spełniły bo jakoś niestety nie potrafiłam śpiewać i musiałam przerwać moją naukę i szukałam czegoś w czym mogłabym po prostu znaleźć jakieś takie zatrudnienie
Odpowiedź z Cytowaniem
  #36  
Stary 09-04-2015, 12:47
berna77 berna77 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Posty: 8
Domyślnie

Najważniejsze to mieć marzenia bo za nie nikt jeszcze nie kazał i nikt kazać przecież nie będzie hihi Ja to bym najbardziej chciała zostać po prostu taką pielęgniarką co by po prostu mogła pomagać innym ale też bym bardzo chciała również zarządzać innymi pielęgniarkami i rządzić u mnie w moim szpitalu : )
Odpowiedź z Cytowaniem
  #37  
Stary 10-04-2015, 13:15
Coldi Coldi is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Posty: 839
Domyślnie

Czasami na miejscu trudno jest znaleźć pracę marzeń i wtedy albo stworzymy swoje miejsce pracy zakładając firmę albo po prostu szukamy za granicą.
Gdyby ktoś potrzebował firmę transportową do Holandii, Niemiec czy Belgii to oni zajmują się przewozem osób www.stantrans.pl
Odpowiedź z Cytowaniem
  #38  
Stary 14-04-2015, 11:03
bambinaska bambinaska is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Posty: 8
Domyślnie

To ja tam zajrzę bo mój mąż będzie musiał wracać z Holandii i szuka po prostu jakiegoś transportu, dziękujję za kontakt. Moja praca marzeń wiąże się po prostu z pracą pielęgniarki gdzie akurat to jest najlepsza taka dla mnie praca gdzie akurat mogłabym wszystkim pomagać tak zupełnie w pełni i bardzo mocno ; )
Odpowiedź z Cytowaniem
  #39  
Stary 15-04-2015, 10:16
pomaranczka pomaranczka is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Posty: 9
Domyślnie

Moja praca marzeń wiąże się po prostu z moim zawodem : ) czyli jestem nauczycielką i chciałabym uczyć po prostu w szkołach od 1 do 3 klasy podstawowej ; )) myślę, że nie byłoby to w moim przypadku aż takie ciężkie jeśli miałabym jakieś bardzo dobre plecy czy też nawet jakieś znajomości..Tylko problem taki, że ich nie posiadam.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #40  
Stary 17-04-2015, 12:04
Barita Barita is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2015
Posty: 9
Domyślnie

Moja praca marzeń w sumie to się jeszcze nad tym jakoś tak bardziej nie zastanawiała..Chociaż tak powiem, że ja to najbardziej lubię sobie śpiewać i mogłabym sobie z tego powodu zostać jakąś taką właśnie piosenkarką ; ) chyba dobrze kombinuję co : ) ? dziewczyny aż taka beznadziejnie nie pisżę.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 04:54.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.