kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > STYL > Wizaż
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #31  
Stary 22-09-2016, 11:58
melpomena melpomena is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2016
Posty: 3
Domyślnie

Skoro mowa o moim mieście, to w Krakowie chodzę i osobiście polecałabym ArtClinique http://www.artclinique.pl/. Dobrych chirurg plastycznych w Krakowie nie ma wielu, ale tam spotkałam się z jednym z lepszych. Mam za sobą kilka drobnych zabiegów na twarz (powiększanie ust, lifting twarzy) i zawsze wychodziłam zadowolona. Wiadomo, bycie piękną wymaga poświęceń, ale mimo wszystko np. na pierwszy raz polecam na pewno to miejsce.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #32  
Stary 30-09-2016, 10:31
Jurven Jurven is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2016
Posty: 1
Domyślnie Laser frakcyjny

Ust sobie nie powiększałam, ale korzystałam z innych "darów" medycyny estetycznej, a był to laser frakcyjny , dzięki któremu zostały usunięte moje blizny i rozstępy. Efekty są naprawdę zadowalające.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #33  
Stary 27-10-2016, 08:27
Smile Smile is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2014
Posty: 1 342
Domyślnie

Takie zabiegi dla wielu osób są szansą na lepsze życie. W grę wchodzą nie tylko kwestie estetyczne ale też zdrowotne. Dzięki takim operacjom można pozbyć się uciążliwych defektów. Pod warunkiem, ze trafi się pod opiekę fachowego chirurga. Właśnie kimś takim jest dr Olender, czego dowodem są poniższe zdjęcia:


Ostatnio edytowane przez Smile : 08-11-2016 o 11:48.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #34  
Stary 27-10-2016, 15:26
ami_dudek ami_dudek is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2016
Posty: 2 219
Domyślnie

Moim zdaniem jednym z największych dramatów na ciele kobiety są rozstępy. Bardzo ciężko się ich pozbyć. Często niezbędna jest inwazja lasera. Takie zabiegi są bolesne ale dają świetne efekty, no i można też znieczulić się miejscowo maścią Emla. Możemy je wykonać na przykład w Vici Clinic w Krakowie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #35  
Stary 02-12-2016, 11:58
marlenkaa marlenkaa is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2016
Posty: 730
Domyślnie

A co myślicie o klinice http://elesthetic.pl/ , w której również można wykonać tego typu zabiegi. Klinika znajduje się w Warszawie i ma naprawdę sporo zadowolonych klientek, dlatego też uważam, że naprawdę warto wybrać to miejsce.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #36  
Stary 06-12-2016, 11:52
mozajka mozajka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2016
Posty: 1 152
Domyślnie

Ja jestem z Łodzi i w tym mieście mogę polecić wam klinikę http://centrum-metamorfoza.pl/ jestem ich stałym bywalcem i zawsze jestem zadowolona.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #37  
Stary 09-12-2016, 07:08
Maniulka's Avatar
Maniulka Maniulka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2014
Posty: 118
Domyślnie

Sama nie jestem przeciwna takim zabiegim ponieważ każda kobieta ma prawo do własnego ciała. Z drugiej strony wiecie,że takie zabiegi mają wiele komplikacji oraz nie powinno się ich w wielu przypadkach wykonywać? Obejrzyjcie sobie w sieci nieudane operacje powiekszenia piersi to może Wam się tego odechce.....

Polecam również zerknąć sobie tutaj;
http://kremnabiust.pl/biust/sposoby-jedrny-biust/

Na stronie jest opisanych kilka sposobów na jędrny biust.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #38  
Stary 11-12-2016, 19:59
marmoladka marmoladka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2015
Posty: 385
Domyślnie

Cena jest jaka jest ale jeśli podliczysz sobie wydane pieniądze na wszystkie kosmetyki + bardzo słaby z tego efekt to wychodzi na to, że opłaca się i to bardzo. Ja zdecydowałam się na powiększanie ust. Zabieg wykonał mi dr Ordynowski w gabinecie Dermedika w KRK. Efekt jest bardzo dobry, bo wszystko nadal wygląda naturalnie a usta są takie o jakich marzyłam
Odpowiedź z Cytowaniem
  #39  
Stary 13-12-2016, 10:24
gatsby gatsby is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2014
Posty: 1 048
Domyślnie

Ja boję się wszelkich zabiegów medycyny estetycznej, choć podobno są niesamowite.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #40  
Stary 20-12-2016, 21:21
Judyta3 Judyta3 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2016
Posty: 723
Domyślnie

Medycyna estetyczna na prawdę czyni cuda. Ja już mam swoje lata i zdecydowałam się na tzw wampirzy lifting. Może nie brzmi to zbyt dobrze ale uwierzcie mi - teraz moja skóra na szyi i twarzy wygląda o kilkanaście lat młodziej. W Twoim Zaciszu http://www.twojezacisze.pl/oferta/ko...oplytkowe.html robią ten zabieg profesjonalnie i bezpiecznie.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 10:05.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.