kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > ZDROWIE > Uroda
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 08-08-2018, 12:56
janczarka janczarka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2018
Posty: 283
Domyślnie naturalne kosmetyki od Eldan Cosmetics. Używacie ?

Jak w temacie czy ktoś z Was ma doświadczenie jeśli chodzi o stosowanie tych kosmetyków ? Jak wrażenia ? Zastanawiam się nad ich wypróowaniem przede wszystkim ze względu na ich naturalny skład
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 14-08-2018, 13:20
turina turina is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2017
Posty: 939
Domyślnie

Ja próbowałam, ale i tak najlepiej mi się sprawdzają dermokosmetyki. Z ciekawości kiedyś też kupiłam na wypróbowanie i zdecydowanie najlepsze jeśli chodzi o pielęgnacje twarzy to są te z cetaphila https://www.cetaphil.pl/113/cetaphil-da-ultra/ - u mnie to taki must have w kosmetyczce
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 16-08-2018, 14:54
kinnia kinnia is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2017
Posty: 725
Domyślnie

Mi się ta nazwa obiła juz o uszy ale wtedy chodziło chyba o jakiś zabieg nawilżający w salonie kosmetycznym. Czy te produkty da się też stosować samodzielnie w domu ?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 21-08-2018, 13:43
figa figa is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2017
Posty: 924
Domyślnie

Ja znam te kosmetyki i bardzo je lubię Jeśli chodzi o ich dostępność to tak - można je kupić także w detalu i używać w warunkach domowych Mają super naturalny skład a przez to są bezpieczne a przy tym mega skuteczne.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 23-08-2018, 10:18
Majka89 Majka89 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2015
Posty: 862
Domyślnie

Oj, ja niestety nie słyszałam o nich nigdy… Ale z chęcią kiedyś, przy nadarzającej się okazji, je sprawdzę : ). Ja na razie kosmetyki naturalne kupuję raczej w jednym, konkretnym miejscu, co którego po prostu się już całkowicie przekonałam, czyli w https://www.naturativ.pl/ . Jakoś odkąd zaczęłam robić u nich zakupy to nie odczuwałam zbytnio potrzeby poszukiwania nowych miejsc albo alternatyw – bez problemu we wszystko byłam w stanie tam się zaopatrzyć, oczywiście jeżeli chodzi o kwestię kosmetyków naturalnych, ma się rozumieć.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 23-08-2018, 21:32
janczarka janczarka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2018
Posty: 283
Domyślnie

dzięki figa za odpowiedz a możesz polecić jakiś konkretny produkt z tej firmy ? Chętnie przetestuje ale wolałabym kupić coś sprawdznego
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 24-08-2018, 06:52
laska88 laska88 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2016
Posty: 761
Domyślnie

Kosmetyki naturalne ostatnio robią furorę. Ja jeszcze nigdy nie testowałam takich produktów, ale myślę, że jak dostane wypłatę to zrobię zakupy. Może akurat będą takie kosmetyki całkiem spoko. Jak wypatrzyłam fajną stronę https://www.himalayaherbs.pl/ , kosmetyki khadi są równie dobre, tylko jakoś chęci na testy i na zakupy ostatnio nie mam. Może ktoś z was kupował i testował? Z chęcią zobaczę jakieś fajne recenzję.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 24-08-2018, 13:32
figa figa is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2017
Posty: 924
Domyślnie

janczarka nie ma problemu wiesz wszystko zależy od tego jaki masz rodzaj skóry są też takie kosmetyki uniwersalne do każdego rodzaju skóry jak chociażby Sweet Tonic Lotion na bazie wody różanej. Super do codziennego oczyszczania twarzy i usuwania makijażu.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Stary 17-09-2018, 12:13
janczarka janczarka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2018
Posty: 283
Domyślnie

dzięki figa za odpowiedzi zamówiłam sobie na początek ten Sweet Tonic Lotion i krem nawilżająco-ochronny Idractive Moisture Daily Protection
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Stary 24-09-2018, 09:59
figa figa is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2017
Posty: 924
Domyślnie

janczarka no i super, że się udało Na pewno będziesz zadowolona. kosmetyk jest delikatny ale też bardzo skuteczny. No i wydajny mi taka jedna buteleczka starcza spokojnie na 2-3 miesiące.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 00:33.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.