kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > DOM > Wnętrza
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 06-05-2014, 11:47
Kaśka's Avatar
Kaśka Kaśka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2013
Posty: 347
Domyślnie Odkrzacz piorący

Cześć Kto z Was posiada w domu odkurzacz piorący? Myślicie, że warto jest sobie sprawić takie urządzenie? Zastanawiam się nad tym rozwiązaniem ponieważ chciałabym wyeliminować z domu kurz a córcia jest alergikiem.
Znalazłam takie maszyny: http://ktrade.pl/ - cena jest dość korzystna. Myślicie, że warto?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 19-05-2014, 23:19
MegaDann76 MegaDann76 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: May 2014
Posty: 14
Exclamation

Ja osobiście uważam że odkurzacz piorący jest raczej zbędny w domu... wolałabym kupić w to miejsce coś innego ponieważ taki odkurzacz to dość spory wydatek a wydaje mi się że można się bez niego obejść

____________________
Możesz unikniesz kłopotów http://kozielskaanita.xtgem.com/Blog niskie ceny to sprawią!

Ostatnio edytowane przez MegaDann76 : 18-08-2014 o 14:14.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 21-05-2014, 21:01
OlaZ OlaZ is offline
Member
 
Zarejestrowany: Apr 2014
Posty: 58
Domyślnie

nie miałam nigdy takiego odkurzacza, więc trudno powiedzieć
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 12-08-2015, 09:59
Paulisss Paulisss is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2015
Posty: 6 940
Domyślnie

No taki piorący, to również wydaje mi się kompletnie nie potrzebny w domu. Ja powiem szczerze, że rok temu zainwestowałam w taki odkurzacz na akumulator i jestem bardzo zadowolona, a kupiłam go ze strony https://nexterio.pl/15449,15444,1533...ulatorowe.html . Mają tam bardzo szeroki asortyment w tego typu rzeczach i nie są one takie drogie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 29-09-2015, 20:19
ayris ayris is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2015
Posty: 1 175
Domyślnie

Moja mama miała kiedys odkurzacz piorący i sprawdzał się naprawdę dobrze. Teraz ja mam dylemat jaki odkurzacz] kupić. Nie wiem czy wybrać właśnie piorący czy zwykły. Wybór jest tak duzy, że cieżko jest od razu się na coś zdecydować. Ja jeszcze mam to do siebie, że myśle i myśle, chodzę z 10 razy po dziale z odkurzaczami a na końcu wracam wkurzona do domu :P Myślałam o jakimś z http://www.philips.pl/c-m-ho/odkurzacze Wydaje mi się, że będą długo służyć i nieźle się prezentują.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 29-09-2015, 21:13
femme.m femme.m is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2014
Posty: 2 170
Domyślnie

Oj przydałby mi się taki w domu, bo mam wykładzinę dywanową.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 14-10-2015, 18:45
niemojka's Avatar
niemojka niemojka is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2015
Posty: 7
Domyślnie

Zanim kupiłam swoją machinę to długo oglądałam różne odkurzacze piorące, odkurzacze Philips wypadły jednak najlepiej, przynajmniej w moim odczuciu. Zdecydowałam się na Triathlon i nie żałuję. Nie jest może jakiś super lekki, ale przynajmniej wodę wciąga natychmiastowo i dywan szybko schnie, co akurat dla mnie było priorytetem. No i jak na inne odkurzacze piorące, mój był relatywnie tani. Moi znajomi dali się naciągnąć na odkurzacz od akwizytora i są zadowoleni (albo udają, bo głupio się przyznać, że wydało się worek kasy na coś, co można kupić zdecydowanie taniej).
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 17-10-2015, 19:17
Mikaela Mikaela is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2015
Posty: 621
Domyślnie

Ja zastanawiam się nad kupnem i chyba sprawdzę na electro.pl czy mają jakies odkurzacze piorace. A dlaczego akurat tam? Bo mają bardzo fajne ceny i bardzo duzy wybór wszelakiego sprzętu
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Stary 16-02-2016, 08:28
Madlen89 Madlen89 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2015
Posty: 741
Domyślnie

Jakiś czas temu miałam awarię mojego starego zasłużonego odkurzacza. Nie opłacało się naprawiać więc musiałam zdecydować się na zakup nowego. Ciekawe oferty takiego sprzętu można znaleźć na http://www.robojet.pl/ Któraś z Was słyszała o tym sklepie ? Przydadzą mi się Wasze opinie
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Stary 16-02-2016, 20:49
wala wala is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2014
Posty: 1 374
Domyślnie

Mój też się ostatnio spalił. Kupiłam nowy - marki Zelmer.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 14:56.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.