kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > DOM > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #11  
Stary 09-01-2020, 13:07
Natan5112 Mężczyzna Natan5112 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2020
Posty: 1
Domyślnie

Ja też nie spodziewałem się, że będę potrzebować porady prawnej, ale na szczęście trafiłem na stronę gdzie można skorzystać z opcji porady prawne online, w rezultacie bez wychodzenia otrzymałem profesjonalne porady.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #12  
Stary 18-01-2020, 19:48
holles holles is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2016
Posty: 533
Domyślnie

W zakresie prawa spółki czy podatków warto udać się do Kancelarii Ożóg Tomczykowski. Ta firma jest znana w całej Polsce, ich porady prawne uratowały dziesiątki firm. Wydaje mi się, że taka opcja i taka pomoc w spółce jest niezbędna przy każdych kłopotach i znakach zapytania.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #13  
Stary 23-01-2020, 17:27
Kazoo Kazoo is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2018
Posty: 202
Domyślnie

Jeśli nie macie nikogo sprawdzonego, kogo jesteście pewni i wiecie, że poradzi sobie z daną sprawą, to zawsze możecie zgłosić się do http://niezalezniadwokaci.pl/ - to kancelaria zrzeszająca naprawdę wielu specjalistów. Pracują tak, że do konkretnej sprawy delegowany jest prawnik o specjalności i umiejętnościach najbardziej zbliżonych do danego problemu. Dzięki temu macie pewność, że zajmie się sprawą ktoś, to ma pojęcie w takich tematach
Odpowiedź z Cytowaniem
  #14  
Stary 25-01-2020, 19:28
ada_90 ada_90 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2017
Posty: 1 342
Domyślnie

Prawnik, który już prowadził wiele spraw będzie w stanie profesjonalnie zająć się np. rozwodem. Zajmie się wszystkim i od początku do końca wszystkiego dopilnuje. Kancelaria https://kancelaria-gizinski.com/ i adwokat zajmuje się sprawami jeśli chodzi o rozwody, prawo pracy.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #15  
Stary 26-01-2020, 10:17
KewinNoro Mężczyzna KewinNoro is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2020
Posty: 4
Domyślnie

Myślę, że taki prawnik za sprawę gospodarczą na pewno skasuje bardzo dużo pieniędzy.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #16  
Stary 26-01-2020, 10:24
KonradSkal Mężczyzna KonradSkal is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2019
Posty: 147
Domyślnie

Hej interesuje mnie prawo ochrony właśności intelektualnej? Nie wiem jak, ale muszę to się douczyć na ten temet jak najszybciej. Papierkowa robota zawsze była moją słabą stroną. Czy możecie mi jakoś pomóc ? Co sądzicie o poradach z internetu:
Odpowiedź z Cytowaniem
  #17  
Stary 30-01-2020, 15:03
femme.m femme.m is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2014
Posty: 2 170
Domyślnie

Porady prawne znalezione w Internecie mogą pomóc człowiekowi w zrozumieniu zawiłych przepisów. Tak jest np. z prawem autorskim, które dla wielu osób jest skomplikowane. Podstawowe informacje z jego zakresu są opisane na http://konstytucje.pl/co-to-jest-pra...-zastosowanie/ . Warto wiedzieć, gdzie takie prawo znajduje zastosowanie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #18  
Stary 30-01-2020, 19:56
mczay mczay is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2017
Posty: 1 814
Domyślnie

Na pewno nigdzie nie znajdziesz lepszego prawnika niż w kancelarii adwokackiej ze strony: https://pirozek.pl . Ma ona swoją siedzibę w Katowicach, ale ze względu na wysoko wykwalifikowanych prawników i adwokatów naprawdę warto skorzystać z jej oferty.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #19  
Stary 17-02-2020, 09:48
qwelch's Avatar
qwelch Mężczyzna qwelch is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2020
Posty: 1
Domyślnie

Od dłuższego już czasu poszukuje specjalistów, którzy są dobrzy w prawie, które odnosi się do nieruchomości. Czy może mi ktoś polecić odpowiednich specjalistów?
__________________
prawnik nieruchomości
Odpowiedź z Cytowaniem
  #20  
Stary 17-02-2020, 18:56
jayka jayka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2020
Posty: 111
Domyślnie

Moją sprawą karną zajęli się państwo Wojas z kancelarii adwokackiej Wojas Pawlak. Ich kancelaria znajduje się w Gliwicach jak coś. Miałam dość nieciekawą sytuację, a oni pomogli mi z tego jakoś wyjść, nawet dalej jestem w szoku że udało im się wywalczyć dla mnie tak dobre warunki. Także dlatego Ci ich od razu doradzam, bo wiem że są najlepsi.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 08:33.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.