kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > ŻYCIE > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #11  
Stary 04-02-2020, 12:08
MajaU MajaU is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2018
Posty: 1 120
Domyślnie

Ja natomiast mogę polecić Ci dobry program który rzeczywiście ułatwia pracę w księgowości i dokładnie chodzi mi tutaj o Invoice Digitzer na który sami postawiliśmy i jesteśmy zadowoleni z podejścia obsługi oraz efektów bo teraz przerzucanie danych z faktur papierowych jest dużo łatwiejsze przy prowadzeniu księgowości w systemie online. Poza tym wszystko zostaje w chmurze, a jednocześnie zawsze ich obsługa techniczna jest do pomocy.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #12  
Stary 17-03-2020, 11:46
Greysowa Greysowa is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2018
Posty: 166
Domyślnie

Nie jest to na pewno nie bardzo trudnego, ale prowadząc firmę będziecie mieli wiele rzeczy na głowie, a księgowość to jest coś co trzeba prowadzić bardzo sumiennie. Wiele firm korzysta ze specjalnych oprogramowań do tego, może i wy na to się zdecydujecie? Firma https://eitc.online/systemy-erp proponuje świetne rozwiązanie dla biur rachunkowych, także i dla większych, średnich i mikroprzedsiębiorstw.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #13  
Stary 18-03-2020, 17:04
reichert.leopold reichert.leopold is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2020
Posty: 4
Domyślnie

Samemu może być ciężko ogarnąć wszelkie kwestie księgowe.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #14  
Stary 06-02-2023, 10:01
KarolaaW KarolaaW is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2018
Posty: 897
Domyślnie

Usprawniając księgowość zdecydowanie warto zainwestować w dobrej jakości program do szybkiego fakturowania online z dużym zakresem funkcjonalności i na pewno poszukiwania warto rozpocząć tutaj od programu Faktura VAT 2023 od https://ksiegowosc24.pl/ w przypadku który można zaliczyć do ścisłej czołówki jeśli chodzi o wybór skutecznego programu ułatwiającego prowadzenie księgowości w firmie. Przede wszystkim stabilnie działa, jest prosty w ogarnięciu i jednocześnie w pełni dostosowany do nowych przepisów na 2023 rok.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #15  
Stary 15-03-2023, 13:36
Lililulu Lililulu is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2018
Posty: 209
Domyślnie

Moim zdaniem nie, ponieważ przepisy się co chwilę zmieniają i zamiast skupić się na prowadzeniu firmy trzeba by śledzić zmiany w podatkach. Ja zleciłam prowadzenie księgowości biuru rachunkowemu https://biurorachunkowe-asset.pl/obs...-gospodarczej/. Wysyłam im tylko dokumenty do rozliczenia a oni wyliczają ile czego musze za dany miesiąc zapłacić.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #16  
Stary 18-04-2023, 22:23
Truskawa Truskawa is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2018
Posty: 277
Domyślnie

Lililulu, a wysyłasz w sposób tradycyjny czy przez internet? Pytam ponieważ jest teraz tyle ułatwień do księgowości i wprowadzania dokumentów poprzez nowoczesne systemy jak Invoice Digitizer, który po zeskanowani dokumenty sczytuje ją i wprowadza do sytemu na którym pracuje księgowość. Dodanie dokumentu można dokonać z każdego miejsca przez co docierają one bez opóźnień i zostają rozliczone na czas. Dużym plusem jest też dostęp do nich bez żadnych ograniczeń, również online.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #17  
Stary 21-06-2023, 09:00
dertom122 dertom122 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2021
Posty: 3 431
Domyślnie

A może warto jednak wybrać https://www.oscbr.pl/ ? Słyszałam, że jest to bardzo dobre rozwiązanie, dodatkowo też system działa bez żadnych problemów co jest też ważne
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 16:15.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.