kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > DOM > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #11  
Stary 31-07-2017, 19:15
Tomson Mężczyzna Tomson is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2016
Posty: 743
Domyślnie

Poszukuję kontaktu do dobrej i sprawdzonej firmy zajmującej się przeprowadzkami. Czy znacie kogoś takiego? A może wiecie jaki mają cennik http://relokum-przeprowadzki.pl/cennik/?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #12  
Stary 20-07-2018, 21:00
Paya Paya is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2016
Posty: 207
Domyślnie

Jak szukałam firmy, która zajęłaby się przeprowadzką międzynarodową to trafiłam na interesującą ofertę TDU Przeprowadzki do Włoch. Niezależnie czy przeprowadzacie się w obrębie naszego kraju, czy za granicę to zawsze udzielą fachowej pomocy. Mają wieloletnie doświadczenie, niezbędny sprzęt, który ułatwi całe przedsięwzięcie i świetne podejście do klienta. Jeżeli więc szukacie sprawdzonych profesjonalistów, to koniecznie zapoznajcie się z ich ofertą.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #13  
Stary 28-07-2018, 10:28
marmoladka marmoladka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2015
Posty: 385
Domyślnie

Dobra firmą od przeprowadzek jest Wiki z warszawy. Koniecznie się do nich odezwij jeśli potrzebujesz firmy transportowej.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #14  
Stary 31-07-2018, 15:06
aleks454 Mężczyzna aleks454 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2017
Posty: 1 334
Domyślnie

Chciałbym polecić firmę transportową, która zajmuje się przeprowadzkami. przeprowadzki polska angliabardzo fajna, rzetelna i dobrze zorganizowana firma. Przewożą rzeczy nie tylko po Polsce ale również za granicę. Polecam ich serdecznie, ja jestem bardzo zadowolony.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #15  
Stary 09-08-2018, 10:42
Tomilawa Tomilawa is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2015
Posty: 431
Domyślnie

Przy przeprowadzce na pewno przydadzą Ci się wszelakiego rodzaju opakowania kartonowe, a coś takiego można znaleźć u nich http://www.amataska.pl/oferta/opakowania-kaszerowane/ Znajoma u nich nie dawno kupowała kartony potrzebne do przeprowadzki i bardzo sobie chwaliła funkcjonalność jak i jakość produktów.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #16  
Stary 13-02-2020, 21:53
MajaU MajaU is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2018
Posty: 1 120
Domyślnie

Akurat jeśli chodzi o wybór dobrej firmy zajmującej się przeprowadzkami to mogę polecić Wam bardzo dobrych specjalistów z którymi mieliśmy okazję współpracować, a dokładnie chodzi nam tutaj transport międzynarodowy z którymi udało nam się sprawnie przejść przez całą przeprowadzkę do Niemiec. Rzetelni i jednocześnie w pełni dokładni podczas transportu.

Ostatnio edytowane przez MajaU : 26-03-2020 o 16:32.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #17  
Stary 21-02-2020, 18:00
damian_ziel Mężczyzna damian_ziel is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2020
Posty: 4
Domyślnie

Mi w przeprowadzce pomogli rodzice i sąsiad, przewieźliśmy rzeczy w 3 samochodach
Odpowiedź z Cytowaniem
  #18  
Stary 22-02-2020, 08:24
Romek092 Mężczyzna Romek092 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2020
Posty: 1
Domyślnie

Wiele osób przeprowadza się i wynajmują do tego firmy. Jest to dobre rozwiązanie, ponieważ nie trzeba się samemu męczyć z noszeniem mebli.
____
pomoc drogowa łódź
Odpowiedź z Cytowaniem
  #19  
Stary 12-03-2020, 17:19
evangeline evangeline is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2016
Posty: 836
Domyślnie

Jeżeli mogłabym Wam coś doradzić to polecam zapoznać się ofertą tej firmy: http://przeprowadzkieuromax.pl/ Mają ogromne doświadczenie jeśli chodzi o przeprowadzki. Jakiś czas temu współpracowałam z nimi przy przeprowadzce mojej firmy na terenie Krakowa. Spisali się naprawdę na medal. Cały proces przebiegł szybko, a co najważniejsze z dokładnością - nic nie zostało pominięte
Odpowiedź z Cytowaniem
  #20  
Stary 01-05-2020, 21:25
Paulisss Paulisss is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2015
Posty: 6 935
Domyślnie

Witam,zalezy mi na przeprowadzce z koncem miesiaca. Chcę znalezc firme,ktora przetransportuje moje rzeczy i meble. Co sądzicie o tej firmie https://www.liderpak.pl/ ? Polecił mi ją kolega.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 09:40.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.