kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > ZDROWIE > Uroda
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #51  
Stary 14-03-2020, 12:34
Smile Smile is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2014
Posty: 1 342
Domyślnie

W internecie znajdziesz mnóstwo porad dotyczących poprawnego malowania. Zobacz więcej w poradniku, w którym zawarto wskazówki od znanych youtuberek, doradzających w kwestii nauki podstaw makijażu oraz dobierania wartościowych kosmetyków.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #52  
Stary 17-03-2020, 09:38
lessie24's Avatar
lessie24 Mężczyzna lessie24 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2020
Posty: 4
Domyślnie

Ślub jest bardzo ważnym wydarzeniem dla każdej osoby. Szukam oferty na makijaż i tak trafiłam na stronę https://www.bellaragazza.pl/kosmetykakielce/makijaz/ Jest to makijaż ślubny Kielce, czy myślicie, że warto skorzystać z oferty tego gabinetu? Z góry dziękuje wszystkim za odpowiedzi. Pozdrawiam serdecznie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #53  
Stary 27-04-2020, 22:42
Paulisss Paulisss is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2015
Posty: 6 939
Domyślnie

Witam, czy makijaz slubny lepiej wykonywac samemu czy u kosmetyczki? Co sądzicie o kosmetyczkach https://idylla-studio.pl/makijaz-slubny/ ? Moja kolezanka niedługo bierze slub i powaznie zastanawia sie nad skorzystaniem z takich usług.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #54  
Stary 06-05-2020, 11:17
kunisza kunisza is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2017
Posty: 13
Domyślnie

Kiedyś też nie umiałam się malować, ale oglądałam dużo filmików instruktażowych w internecie i po wielu próbach, teraz mi idzie dużo lepiej.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #55  
Stary 11-05-2020, 17:47
sunka sunka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2019
Posty: 304
Domyślnie

a co powiecie na makijaż trwały? ja mam w ten sposob zrobione brwi i uważam, ze to mega wygoda, oszczednosć czasu i kasy w sumie też bo nie trzeba już kupowac kosmetyków do stylizacji brwi ( więc wydatek na zabieg się zwraca po jakimś czasie). wiadomo, że trzeba uważnie wybierać salon, ja szczególnie polecam JEST PIĘKNIE w Warszawie. Dominika ma ogromny talent i wieloletnie doświadczenie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #56  
Stary 21-05-2020, 14:20
eliza104 eliza104 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2014
Posty: 1 915
Domyślnie

W czasie kwarantanny oglądam sporo tutoriali na YT i ćwiczę sobie różne typy makijażu. Nie zawsze mi wychodzą, ale to fajna zabawa. Natomiast jeśli jesteś początkująca, sprawdź te wskazówki. Są proste i praktyczne, dla każdego.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #57  
Stary 02-06-2020, 13:24
cincin cincin is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2019
Posty: 202
Domyślnie

Hej. Jak już mowa o makijażu to czy używacie także takich rozświetlaczy do twarzy? Bo słyszałam, że dzięki temu kosmetykowi możemy nadać naszej twarzy inny wygląd bardziej taki promienny. Z ciekawości szukałam takiego rozświetlacza i tutaj https://www.perfumesco.pl/naturalny-rozswietlacz znalazłam taki prasowany i zastanawiam się nad jego zamówieniem. Myślicie, że to dobry pomysł?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #58  
Stary 03-06-2020, 23:19
inka inka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2016
Posty: 1 167
Domyślnie

Makijaż to podstawa, dzięki nim kobieta od razu może poczuć się atrakcyjniej Ja przywiązuję do niego dużą wagę. Często kupuję nowe kosmetyki i próbuję różnych marek, bo szukam po prostu najlepszych dla siebie produktów. Kilka dni temu zamówiłam na https://www.ezebra.pl/pl/producers/m...311079534.html sporo kosmetyków marki Maybelline, bo akurat była na nie naprawdę fajna promocja! Zaczęłam je już testować i póki co muszę powiedzieć, że sprawdzają się u mnie naprawdę się świetnie
Odpowiedź z Cytowaniem
  #59  
Stary 05-06-2020, 13:17
Panna Panna is offline
Member
 
Zarejestrowany: Jan 2020
Posty: 70
Domyślnie

Ja się właśnie zastanawiam nad wyborem bazy pod makijaż, nigdy nie stosowałam i nie wiem czy aby na pewno warto. Na blogu urodaizdrowie jest test baz makeup revolution czarnej i zielonej. Kuszące są
Odpowiedź z Cytowaniem
  #60  
Stary 08-06-2020, 10:19
figa figa is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2017
Posty: 924
Domyślnie

sunka ja też robiłam brwi i kreski u tej Dominiki z salonu jest pięknie wrazenia mam tak samo pozytywne jak Ty, efekt dokładnie taki jak oczekiwałam - bardzo naturalny
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 09:49.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.